Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.716
Cevap
157
Favori
925.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "Beyaz Ekranda Renk Tonu:
    Arama ekranından *#15987# tuşlayınca aşağıdaki ekran karşımıza çıkacak,
    Bu ekranda 0 işaretlenince beyaz en beyaz oluyor tam anlamıyla fark edebilmek için ekran parlaklığını full yapmamız gerekiyor."

bu cihazda da buna benzer bir ayar vardır belki
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    Son sürüm değil senin ki 136 son sürüm dün geldi bana bugün yarın sana da gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tr ye cihazında son sürüm 8.0.0.142 (c432) midir?
  • Selam

Huawei de İnternet Ortak Erişim Noktası ile PC mde internet kullanır iken telefon konuşması yapınca İNTERNET im kesiliyor bunun için bir ayar varmıdır bildiğiniz.

Huawei mate 10 Pro ÇİFT HAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labraxx -- 26 Haziran 2018; 11:50:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

tr ye cihazında son sürüm 8.0.0.142 (c432) midir?
    Evet.
  • quote:

tr ye cihazında son sürüm 8.0.0.142 (c432) midir?
    benim cihaz çift hatlı olduğu için galiba paralel ithalat
  • Oreo 8.1 güncellemesi bugün gelecek mi ? Ben 26 Haziran diye okumuştum çoğu yerde.Bir bilgisi olan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erisalican

Oreo 8.1 güncellemesi bugün gelecek mi ? Ben 26 Haziran diye okumuştum çoğu yerde.Bir bilgisi olan var mı acaba ?
    https://www.****.com/huawei-mate-10-ve-mate-10-pro-icin-android-81-oreo-beta-guncellemesi-geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 26 Haziran 2018; 15:47:38 >
  • a26b A kullanıcısına yanıt
    Server hatası veriyor ancak siteyi buldum.Beta sürümünden bahsediliyor ancak beta sürümü çok önce yayınlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erisalican

Server hatası veriyor ancak siteyi buldum.Beta sürümünden bahsediliyor ancak beta sürümü çok önce yayınlandı.
    8.0 145 güncellemeyi almadık daha 8.1 yılsonundan önce gelmez bence.bu arada o beta zaten bir sürü bug kaynıyor.anasürüm belki de 2019 ilk çeyreği olabilir derim..
  • ugreen 3.0 hızlı şarj cihazını kullanan var mı ?

https://tr.aliexpress.com/item/For-Qualcomm-Quick-Charge-3-0-2-0-Ugreen-USB-Charger-Smart-Fast-Mobile-Phone/32723120029.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.50454c4d7hXvVP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz35 -- 26 Haziran 2018; 15:54:28 >
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Quick charge 3.0 ı destekleyen cihaz bizim telefonları hızlı şarj etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam bilmiyordum
  • labraxx kullanıcısına yanıt
    O sorun her cihazda mevcut ne zamanki VoLTE altyapısı biter herkes VoLTE kullanır o zaman internetiniz kesilmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

ugreen 3.0 hızlı şarj cihazını kullanan var mı ?

https://tr.aliexpress.com/item/For-Qualcomm-Quick-Charge-3-0-2-0-Ugreen-USB-Charger-Smart-Fast-Mobile-Phone/32723120029.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.50454c4d7hXvVP
    Gerek yok buna.

http://www.bataryacim.net/huawei-mate-10-pro-sarj-aleti-supercharge-type-c-data-kablo ben yedek olarak almıştım.Orjinalinden hiç farkı yok bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: a26b

8.0 145 güncellemeyi almadık daha 8.1 yılsonundan önce gelmez bence.bu arada o beta zaten bir sürü bug kaynıyor.anasürüm belki de 2019 ilk çeyreği olabilir derim..

Alıntıları Göster
    Eğer 8.1 vermeleri 7-8 ayı bulacaksa, hiç vermesinler daha iyi.
  • Arkadaşlar kusura bakmayın ama okudum okudum kafam çok karıştı. Şimdi güncellemeleri rahatça almak için tek hatlı modeli mi çift hatlı modeli mi almak lazım. Aydınlatıcı bir bilgi verirseniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    uAyılmAz59 kullanıcısına yanıt
    Son guncelleme 137 ben onu kullaniyorum suan ama ben manuel yükledim

• Selamlar

Arkadaşlar mate 10 pro için yazı değiştirme işlemini nasıl yapıyoruz bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_13

Arkadaşlar kusura bakmayın ama okudum okudum kafam çok karıştı. Şimdi güncellemeleri rahatça almak için tek hatlı modeli mi çift hatlı modeli mi almak lazım. Aydınlatıcı bir bilgi verirseniz sevinirim
    Ülkemizde çift hatlı olanı zaten Türkiye garantili satılmıyor.Satılanlar paralel ithalat ve ithalatçı garantili.
    Kafanızı karıştıran bence şu.İkiside garantili değil mi? fark ne? birisi Türkiye içerisinde herhangi bir Huawei Servisinde ister fabrika hatası ister sizin hatanız olsun ücretli yada ücretsiz tamir edilebiliyor.paralel ithalat olanında ithalatçı kendi servisini kurmuş sadece kendisi verebildiği neyse onu veriyor.Yani önünüze ne konursa onu yiyorsunuz gibi birşey.Huawei Türkiye servisleri paralel ithalat cihazlara bakmak zorunda değil.servis verebilir ama mecbur tutamazsınız.Sana servis vermiyorum derse sen telefona telefon sana bakışır durursunuz.Telefon fiyatları sizin bulduğunuz yani yarı fiyatına yakınsa ben olsam paralel felan demem alırım.ama biribirine yakın fiyatta iseler bu riske girmem.yani kafanızın karışacağı birşey yok.ayrıca güncelleme imei odaklı gönderiliyormuş.FF de yazılı zaten.ona önce buna sonra gönderilir diye birşey yok.Yani güncelleme alan paralel ithalatlar var bizim ki türkiye garantili bizden önce aldılar bir kısmı.Bunu uzattım çünkü soracak birşey kalmasın diye.
    1-Güncellemenin Türkiye yada paralel ithalat diye öncelik farkı yok.
    2-Fiyatı riske girecek derecede ucuz ise ben iki katı para vermem.
    3-bir telefon istisnalar kaideyi bozmaz genelde kendini birkaç günde belli eder çalışıyorsa çalışmaya devam eder orasını burasını kurcalamadığınız ve koruduğunuz sürece sıkıntı çıkarmaz.sadece satarken biraz daha ucuza gider.

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.