Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18:9 ekran sanırım olmaz note 8 de öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KiriN kullanıcısına yanıt
    Öncelikle güzel açıklamanız için teşekkürler. O zaman mate 10 lite yeterlidir 600 tl fark vermeye gerek yok :)

• GRETACASH kullanıcısına yanıt
    Uygulamalarda ekrana sığdır gibi birşey çıkıyor tıkladıgında oluyor

• 18:9formatını desteklemese bile tam ekran oluyor. Çoğunlukla uygulamalar 18:9 ama güncel destek verilmemiş uygulamalar değil onları tam ekran yapıyor.

Kimi uygulama da tam oluyor sıkıntısız ama bazen köşede tuş vs birşey kalıyor geri almak için de ayarlar da ekrana sığdır kısmında uygulamayı deaktif bırakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiriN -- 7 Aralık 2017; 20:24:27 >
  • Apple Inc kullanıcısına yanıt
    Ne demek bende aynı durumda kararsız kaldım ve 600 TL cebimde kalsa daha mantıklı geldi aklınıza takılan olursa yazın dönüş sağlarım

• Youtube videolardan bahsediyorsanız iki parmağınızla ekranı genişletebiliyorsunuz

• hiç dikkat etmedim bir ara hatta ne anlamı kaldı koca ekranın demiştim. Paylaşmak bu yüzden güzel ya @GRETACASH dostum ana konuya kalın yazı ile eklerseniz belki dikkat etmeyenler olur orada görsünler birde youtube açılış videosu eklemişsiniz onu düzenleme kısmında dh tüp yazıyor ona basıp çıkan kutucuğa linki ekleyin direkt ana konudan izlenebilsin.
  • İLK DETAYLI İNCELEME VİDEOSU YOUTUBEDA VOLKAN MANAV YAPTI. REKLAM GİBİ BİR AMACIM YOK İNCELEMEK İSTEYENLER BAKABİLİR.

• Arkadaşlar bu cihazda çok önemli bir eksiklik keşfettim..

JİROSKOP sensörü yok, dolayısıyla VR hizmetlerinden ve 360 derece video özelliğinden faydalanmayacağız.. Huawei 'yi aradım çünkü yurtdışı sitelerde jiroskop var olarak görünüyordu adam masal anlattı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRETACASH -- 8 Aralık 2017; 11:55:17 >
  • GRETACASH kullanıcısına yanıt
    Evet bende olmadığını biliyorum ama olan cihazda hiç kullanmadığım bir özellik olduğu için umursamadım ne vr nede 360 ° video hiç kullanmadım. Kısaca benim için birşey değişmiyor

• Detaylı inceleme.

@GRETACASH hocam numaram onaysız özel mesaja cevap veremiyorum. Bu şekilde video eklemek için [DHTUBE=VİDEOYOUTUBELİNKİ] şeklinde yazın başında https:// kısmı da olsun adres çubugundan kopyalayıp yapın. isterseniz ticket açıp konuyu bana devredin düzenleyip geri devredeyim size isterseniz siz halledin.

• Arkadaşlar yorumları mümkün olduğunca okumaya çalıştım ama sanırım paylaşılmamış. Ekranı ikiye bölüp iki uygulamayı aynı anda kullanabiliyorsunuz.
  • mehmetsirin kullanıcısına yanıt
    evet hem whatsapp dan yazıp hemde İnternet de gezilebiliyor. Ekran da büyük olduğu için güzel oluyor.
  • Ön kamera moduna fotoğraflar aşırı parlak ve beyaz çıkıyor. Arka kamerada böyle değil. Ön kamera ayarlarından bunu düzenleyebilir miyiz? Yoksa yazılımsal bir hata olabilir mi?

• onurtuncaldi O kullanıcısına yanıt
    Sağ tarafda menüyü açıp beyaz dengesi veya görsel düzenleme kısmında parlaklık gibi ayarları yapabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nfc yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    Nope. Bulunmuyor bu arada nfc ile ne yapıyorsunuz benim diğer cihazda var da şimdiye kadar kullanmadım hani ne yapılır nfc ile ? Otobüs kartını veya şirket kartını tanımlasak telefonu okutsak diye düşündüm ama ikisinde de tanımlanamayan etiket diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KiriN kullanıcısına yanıt
    Huawei nova kullanıyorum. Çok da memnunum. Sadece ekran boyutu için geçmeye değer mi diye düşünüyorum da.. Ses kalitesi nasıl arkadaşlar hem ahize hem dış ses. Volte var mıydı bunda bu arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses kalitesi iyi.. Kulaklık basit gibi dursa da müzik dinlerken oldukça iyi ses alıyorsunuz..

Cihaz VoLte destekliyor ama çok yeni olduğu için operatörlerin desteklenen cihazlar listesinde yok ve bu nedenle HD görüşme yapamıyorsunuz.. Örneğin ben Turkcell kullanıyorum, Turkcell bu cihazı uyumsuz diyor..

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    Ses seviyesi de kalitesi de bana yeterli geldi kutudan çıkan kulaklık pek iyi değil oda zaten kişisel kulaklığım farklı olduğu için hani orta halli birşey de çıksa benim 200 300 verip aldığım kulaklık yerine kullanmazdım. Ahizeden gelen ses de baya net ve güzel şuan memnunum z5 kullanıyordum ondan daha memnun etti beni

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.