Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vayanamvaybabam

Arkadaşlar merhabalar ben beo play h3 kulaklığı kullanıyorum; ekolayzır ayarlarım bu şekilde spotfiyda en yüksek kalitede dinliyorum. Spotify'dan Tidal'a geçsem müzik deneyimim iyileşir mi? Bu arada ekolayzır önerilerinizi bekliyorum, iyi akşamlar diliyorum

edit: Electro ve pop ağırlıklı dinliyorum
    Tidal Turkiyede hifi ses vermiyor, hifi seçiyorsun ama kalite hifi da değil. Zamanında kullandım Spotify ile aynı ses kalitesi. Hatta Spotifyın sesi daha yüksek çıkıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boşa para vermeyelim o zaman teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilyasklc

Eğer hala kurulu ise apk çıkarıcı uygulamalardan biriyle apk yi çıkarıp paylaşabilir misiniz?

Bende kurulu hocam ama güncellemeden sonra stabil çalışmıyor. Portre çekerken kendini kapatıyor. Güncelleme öncesi sıkıntı yoktu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar, mate 10 telefonuma hala android 9 güncellemesi gelmedi siteden falan mı indirmem gerekiyor ? C185 yazıyor galiba kod olarak bunla alakalı olabilir mi?

- Telefonum normalde 40dakika şarjda %60-70-80 neyse o kadar şarj oluyordu ya hızlı şarj olduğu için ama telefonumda sorun var şu ara 1 saatte falan %40 falan şarj oluyor böyle bir şey yaşayanız var mı? Android 8 de telefonum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerbuga

2200 olan lite modeli olabilir mi? 2200e bulabiliyorsanız kaçırmayın. sahibinden.com'da ikinci el mate 10 2600-2800 arasında satılıyor. evet video konusunda rakiplerine nazaran eksikliği bulunuyor. çok yüksek beklentileriniz yoksa video performansı da tatmin edecektir. bence rahat 3-4 yıl kullanırsınız. 300'e yakın uygulama yükledim, kasma yok. navigasyon tuşu benim için de olmazsa olmazım. müthiş kullanışlı. telefon pie güncellemesini de aldı. ben henüz yüklemedim ama çoğunluk telefonun uçtuğunu ve kameranın daha da şahane olduğunu söylüyor.
    yok gittim telefoncuda inceledim pro ve lite modelinde parmak izi arkada bildiğim kadarı ile, lords mobile diye bir oyun oynuyorum ben g3 telefonumda %100 isem 1 saatte % 50 ve altına düşüyom oynayınca bunda tahmini ne kadar gider acaba.

• sulu.de S kullanıcısına yanıt
    YouTube'da karşılaştırmalı testler vardı.. bakabilirsin. Oyuna göre değişir ama 30 dakikada %12-15 arası düşme yaşanır.

• vayanamvaybabam kullanıcısına yanıt
    Ben mate 10 cihazında MQA aldıktan sonra Hifi ve master kalitede müzik dinlemekteyim. UsBaudio player MQA için mavi veya yeşil simgeleri gösteriyor. 1More triple veya Shute SE 215 kulaklık ile alabileceğim en kaliteli sesi alıyorum. Bilginize..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemet

Ben mate 10 cihazında MQA aldıktan sonra Hifi ve master kalitede müzik dinlemekteyim. UsBaudio player MQA için mavi veya yeşil simgeleri gösteriyor. 1More triple veya Shute SE 215 kulaklık ile alabileceğim en kaliteli sesi alıyorum. Bilginize..
    Hocam demek istediğinizi biraz açar mısınız? Spotify ile müzik dinlerken fark ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sulu.de

yok gittim telefoncuda inceledim pro ve lite modelinde parmak izi arkada bildiğim kadarı ile, lords mobile diye bir oyun oynuyorum ben g3 telefonumda %100 isem 1 saatte % 50 ve altına düşüyom oynayınca bunda tahmini ne kadar gider acaba.

Alıntıları Göster
    Ben 2100'e satıyorum. Ya ben enayiyim ya da piyasa balon

• TIDAL..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CBE59604

Alıntıları Göster
    2000 e indirebilirim sıkıntı değil, ama piyasa hakkaten leş, bir hepsiburadamiz vardi o da bazen teknosa vatandan pahaliya satıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CBE59604

Alıntıları Göster
    Bu arada satma sebebiniz neydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben bu pie güncellemesini hiç sevmedim telefonun çekim gücü zayıfladı şebeke modunun gitmeside cabası tekrar oreo versiyonuna nasıl geçebilirim var mı bir yolu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sulu.de

Bu arada satma sebebiniz neydi.

Alıntıları Göster
    Nakit ihtiyacı. Ama pie ile gelen hifi olayı kafamı hafiften karıştırmadı değil cihazdan her şekilde memnunum yoksa

• Reis hifi derken. Ayar mı yapcaz

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Sadece Tidal'a üye olacaksın..İlk ay ücretsiz sonrasında ücretli

• Ryzenn R kullanıcısına yanıt
    Telefona reset atın temiz olsun çok şükür taş gibi telefon bende herşey yolunda şebeke güçlüydü yine güçlü şebeke modu hat ile alakalı telefon ile değil bende pttcell(telekom var) menüde her seçenek mevcut

İlla geçeceğim derseniz pc den hisuite kurun update basın andorid 8 çıkacak ordan eski sürüme dönersiniz yalnız eski versiyona döneceğiniz için tüm herşey sıfırlanır ondan herşeyi yedekleyin

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Türkcell ile görüştüm telefon üreticisiyle görüşün diyor huaweide hat şirketi ile görüşün diyor

• Ryzenn R kullanıcısına yanıt
    Varsa etrafınızda telekom kullanan deneyin eşimde vodafone var bende bakayım aynı şekilde

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Türktelekom da geliyor şebeke modu

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.