Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende denedim ama aynı sürüm kodları değil sanırım ondan kabul etmiyor mantıken aynı ama imzalar farklı sanırım siz imei checkten kontrol yapın

Check firmware access ten with imei ile kontrol yaparsanız uyarı verir

Şu versiyonlar aynı değil mesela
    *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Şu şekilde uyarı verirse yükleme yapıyor 128 i böyle yükledim uyarı vermezse yüklemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezar61 -- 17 Ocak 2018; 11:21:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim. Uğraşmıyacam daha ff ile felan zaten güncelleme geldi mi görüyor yüklüyor zorlamanın bir anlamı yok.

Bir şey danışayım daha önce kullandığım nubia z17 de meizu pro 7 de Turkcell de tanımlı olmamasına rağmen volte yi kullanabiliyor idim.
    Bu cihazda kullanılamaması saçma geliyor apn ayarları ile de uğraştım olmuyor.

Volte yi hiç kimse kullanamıyor mu acaba yoksa bendeki cihazın yazılımı ile mi ilgili yurt dışında bazı operatörler ile kullanan var
  • bulentataseven kullanıcısına yanıt
    Volte yi turk telekomda bende kullanamıyorum mesaj atıyorum şu anda işlem gerçekleşmiyor diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

quote:

Orijinalden alıntı: engesk

quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

quote:

LTE CAT 18 aktif etmek isteyenler için

https://youtu.be/Y1b8y3sLsAY

CAT 18 aktif edilince pil daha hızlı tükeniyor mu yada negatif bir durumla karşılaştınız mı?

yaklasık 1 haftadır aktif olarak kullanıyorum bu ozellıgı pil konusunda negatif bır durum yok.

CAT 18 ne işe yarar?

daha iyi cekim gücü

• quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

sık kullandıklarım ve bildirimi öncekli olanlar otomatikte. ama lüzumsuzlar kapalı. arka plan, oto baş. vs.. hepsi kapalı konumda.

hepsini acın sonra yeniden baslatın teli
  • Telefon çalınca samsunglardaki gibi ters çevirince sessize alma özelliğini nasıl aktif ediyoruz ben bulamadım
  • mkkabaoglu kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-akıllı yardım-hareketle kontrol-cihazı çevirmek ayrıca o kısımda bayağı bir ayara ulaşabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

sık kullandıklarım ve bildirimi öncekli olanlar otomatikte. ama lüzumsuzlar kapalı. arka plan, oto baş. vs.. hepsi kapalı konumda.

hepsini acın sonra yeniden baslatın teli

hocam bu attığım mesajı neye istinaden attım hatırlamıyorum baya olmuştur.

şimdi hepsini açın derken, açınca bildirim alamadığım uygulamalar düzelecek mi, onu mu kastediyorsun

ben şöyle kullanıyorum,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Turkcell'de de volte aktif olmuyor desteklenen cihaz listesinde ismi yok

• grolof kullanıcısına yanıt
    Turk telekom benim hat zaten listede yok ama şöyle garip bir durum var bazı forumlarda yazanlar var listede tel olmamasına rağmen volteyi aktif olarak kullananlar varmış

• Yeni APN bilgilerini şu şekilde girin

Ad : ims

APN : ims

APN türü : ims

APN protokol : ipv4 / ipv6

Turkcell için volte ayarları ama apn türü ims yazdığım zaman direk siliniyor.

Volte işini çözemez İsem cihazı satışa koyacağım.

• Birde Turkcell in destek listesi ile bir ilgisi yok. Meizu pro7 Nubia z11-z17 hiçbiri listede olmasına rağmen volte sorunsuz çalışıyor.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim cevabınız için tekrar deneyeceğim

Volte seçeneği telefonda yok anlamadım bu işten bişey

• Düz mate 10 kullananlar varsa telefonda olumsuz gordugunuz ozellikleri yazabilir misiniz yorumları okudum ama genelde pro üzerine

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

Turk telekom benim hat zaten listede yok ama şöyle garip bir durum var bazı forumlarda yazanlar var listede tel olmamasına rağmen volteyi aktif olarak kullananlar varmış

Bende lg v30 var dün onu kullanmaya başladım ve turkcelle mesaj gönderdim onun içinde aynı cevap geldi yani aktif olmuyor.Belkide kendi sattıkları telefonlara yönlendirmek için bir taktikde olabilir.4,5 yi desteklemesi lazımmış ayrıca listemizde olmalıymış.
    Daha evvel yurtdışı p10 plus tada aynısı olmuştu.Bilhassa yurtdışı kayıtlılara destek vermiyorlar galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynepsir

Düz mate 10 kullananlar varsa telefonda olumsuz gordugunuz ozellikleri yazabilir misiniz yorumları okudum ama genelde pro üzerine

Ben bir aydır kullanıyorum hiçbir olumsuzluk yok diyebilirim.Zaten plus ile aralarında çok bir fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

Yeni APN bilgilerini şu şekilde girin

Ad : ims

APN : ims

APN türü : ims

APN protokol : ipv4 / ipv6

Turkcell için volte ayarları ama apn türü ims yazdığım zaman direk siliniyor.

Volte işini çözemez İsem cihazı satışa koyacağım.

Ben satışa koydum zaten
  • Arkadaşlar Huawei den gelen cevap

Sayın Bülen Ataseven,

İsmim Melike, VoLTE ve VoWİFİ özelliği ile ilgili size ben yardımcı olmaya çalışacağım.

Mate 10 Pro cihazımız bu özellikleri desteklemektedir. Fakat, cihazınızın destek uygunluğunu aktive etmek adına GSM operatörünüzle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Vodafone :http://www.vodafone.com.tr/Internet/vodafone-volte.php

Turkcell :http://www.turkcell.com.tr/servisler/hd-ses-ve-video-arama#detaylibilgi

Turk Telekom :https://bireysel.turktelekom.com.tr/4-5G/hd-gorusme.html

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.