Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genel olarak lcd ekranlarda olur mate 10 da da lcd ekran var. Amoled kullanmadığım için amoledi bilemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasklc -- 25 Haziran 2018; 5:11:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ensaronline kullanıcısına yanıt
    Evet lcd ekranlarda olabiliyor şimdiki telim mate 10 pro amoled ekranda denk gelmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 5-6 gündür kullanıyorum kendi açımdan durumu yazayım.
    lg g4 ten gçetim aynı anda eve asus zenfone 5 aldık.

-ekran kalitesi tam ortalama ne çok iyi nede kötü ilk izlenim asus zenfone 5 ten kötü bir ekranı var hissiyat bu yönde.
    -ekran kasa oranı yeterli alışınca sanal tuşları kapatıyorsunuz ekranı full kullanmak harika oluyor.
    -kasa kalitesi cam metal olarak bence yine süper harika değil ortalama yeni telefonlara göre biraz kalın. asus zenfone 5 tasarım olarak daha güzel geldi benim gözüme.
    -Hoparlör kalitesi üzmedi.
    -konuşma sırasında gelen giden ses harika
    -sar değeri biraz yüksek deniyordu sebebi sanırım iyi çekmesi g4 zor çektiği hatta çekmediği yerlerde gayet güzel çekiyor konuşuluyor internete giriyor süper.
    -işlemci olarak iyi gözüküyor bir hıçkırma yavaşlama yaşamadım ama sanki evdeki xiaomi mi note 3 kadar hızlı çalışmıyor gibime geldi muhtemelen arayüzle ilgili mate 10 yavaş demiyorum mi note 3 aşırı hızlı.
    -her ne kadar parmak izi mükemmel hızda çalışsada çift tıkla uyandırma olmaması kabul edilebilir değil.
    -pil olarak çok iyi ama benim g4 ten geçmemin etkiside var. ilk 6:30 ekran süresi aldım fena değil ama bir mi note 3 değil 8-10 saati düzenli şekilde yakalıyor.
    -kamera olarak şunu diyebilirim g4 kamerasını bilen bilir gün ışığı az ışık fark etmez arka kamerasının detay yakalaması mükemmeldir o sebepten bir çok telefonla karşılaştırdığımda g4 ün kamerası son çıkan bazı amiral gemilerinden dahi iyi detay yakalıyordu. mate 10 karşılaştırdığımda bazı ışık koşullarında yine g4 daha fazla detay yakalıyor fakat bu sefer bazı ışık koşullarında mate 10 daha iyi. titreşim önleme g4 ten çok daha iyi çalışıyor 1-2 durak daha düşebiliyorum estantene hızını + siyah beyaz foto şahane ve bir sürü oyuncak özellik totalde g4 kamerasından son derece memnun olmama rağmen mate 10 oyuncaklarla beraber daha iyi olma izlenimi verdi bana memnunum. eksileri var tabi bazı durumlarda renk sapmaları yazılımdan kaynaklı detay kayıpları vs..

giderek alışıyorum telefona beğenmeye ve zevkle kullanmaya başladım.

• *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Sabahtan internette gezdim full 3g ama hava kapalı ekran parlaklığı otomatikte olduğundan %30 civarında tuttu. Bence en fazla tüketen ekran dışarıda hava güneşli olsa bu kadar olmazdı.

• selam arkadaşlar ben de siyah mate 10 ile aranıza katılmış bulunmaktayım.
    Bazı arkadaşlar güncelleme geldi deyince sevinmiştim cihazı alır almaz güncel kullanıcam diye ama
    maalesef benim cihaza da güncelleme gelmedi henüz bekliyorum.

sadece huawei ye özgü özellikler illa ki vardır. Başka telefonlarda olmayıp bizim telefonda olan
    özellikler konusunda bilgilerinizden faydalanmak isterim.
    herkese iyi günler dilerim.
  • sniper32 kullanıcısına yanıt
    Tricks&Tips

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nillkin tempered glass ekran koruyucum geldi gayet guzel oturdu kaliteli bir urun dokunmatik hizi değişmedi arka icin cam filmi de göndermişler. Yanlardan cok az bosluk kaliyor ama onu da ringke kilif kapatiyor. Tel ile gelen koruyucuyu Çıkardım ona guvenmeyin bildiginiz seffaf cam filmi o sadece cizilmeyi engeller

• quote:

Orijinalden alıntı: _Krizalit_

Tricks&Tips
    Ses arttırma azaltma veya tuş kilidi tuşlarınının hangi kısayol olduğunun bilgisi var mı ?
  • sniper32 kullanıcısına yanıt
    Bu güncelleme olayına bende takılmaya başladım bu aralar. Telefonu haftaya alacağım fakat kafamı karıştırıyor güncelleme işleri..
  • Arama ekranına * # * # 2 8 4 6 5 7 9 # * # * kodunu yazdığımızda

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Bu şekilde projectmenu diye bir menü açılıyor, ordan

4-Software Upgrade tıkladığımızda

penceresi açılıyor, burdan Sd card'tan farmware finder'den indirdiğimiz B133 versiyonunu yükleyebilirmiyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bravemurder

Nillkin tempered glass ekran koruyucum geldi gayet guzel oturdu kaliteli bir urun dokunmatik hizi değişmedi arka icin cam filmi de göndermişler. Yanlardan cok az bosluk kaliyor ama onu da ringke kilif kapatiyor. Tel ile gelen koruyucuyu Çıkardım ona guvenmeyin bildiginiz seffaf cam filmi o sadece cizilmeyi engeller
    hayırlı olsun. dokunma hissi nasıl koruyucuda. ayrıca foto atma imkanınız var mı hocam bi kaç açıdan bi de üzerinde görelim.

• beyazruzgar B kullanıcısına yanıt
    yükleyemezsin malesef tarafımdan denenmiştir
  • Qonrul kullanıcısına yanıt
    Dokunma hissi gayet iyi kaliteli yani. Ust tarafta baloncuk kalmisti cok bastirdim gitsin diye catlattim biraz. Yanlar biraz boş kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Aynen hocam.. Huawei güncelleme konusunda sınıfta kalmıştır. Lite modellerine bile daha hızlı güncelleme vermiş..Bildiğim kadarı ile büyük firmalar amiral gemilerine öncelik tanır.
    Apple aynı anda modellerine updateyi dağıtır..Yok ABD sürümü çin sürümü demez yani..
    Huaweiden güncelleme konusunda bir şey beklemeyin. Bu cihaza da android 9 çıktıktan bir yıl sonra gelir ondan sonra da tek bir güncelleme gelmez. Mate 8 de android 6 ile gelmişti seneler sonra 7 geldi ve bitti.

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Xda'da Stock romun bu şekilde yüklenmesi yönünde açıklama var, açıkcası güncellemeye çok önem vermiyorum eğer ki artı değer katmıyorsa, ancak bahse konu güncelleme yeni özellikler getiriyor, bu konuda huawei ,

problemli bir güncelleme anlayışı, B133 fullota' yı indirip yüklenmesi gerekirdi, bu durumda stock rom kurulması gerektiğinde yükleme nasıl yapılacak.

• Huawei güncelleme konusunda bu şekilde devam ederse bir dahaki cihazım Huawei olmayacaktır.Kendileri kaybeder

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Open kirin sayfasındaki romlari deneyen var mı acaba. Stabil mi merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titreşim seviyesi nasıl belirleniyor acaba?

• AY Force A kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Bu sarj oranında bu süre nasıl elde edilebilir ya?

Benim görüntülere bakın birde...

Sıfır oyun... Sıfır mobil veri.. Sıfır Bluetooth...

Yüzde 50 ekran. Oto kapalı.

Sadece instagram ve WhatsApp kullanımı.

• şu güncelleme bazı C185 lere gelmişti bazılarına da hala gelmemişti. işte ben de o gelmeyenlerdendim. şimdi kontrol ettim gelmiş. konrtol edin sizde gelmeyenler

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.