Şimdi Ara

Huawei markayı nasıl bilirsiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
26.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Huawei üzerine asus zte lg ve şuanda da GM olarak kullandım ve diyecegim fiyatına güzel cihazlar üretiyor yalan yok 1300tl ye 100 daha ekler mate 7 alır yoluma bakardim yanlız dediğin gibi bu fiyata seçenek çok ve g3 z2 z3 compact dan birisini de secebilirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O halde şunu diyebilir miyiz?

"Aslında Huawei'nin bilindik markalara göre pek artısı yok. Bütçe yeterli olunduğunda diğer markalar varken Huawei alınması pek doğru değil." Bu yazdığıma katılıyor musunuz? Yoksa şunu mu diyorsunuz: "Bütçe ile alakası yok. İyi bir bütçe olunduğunda dahi Huawei cidden tercih edilecek kadar iyi bir marka."

Bu yazdığıma iyi kötü yapabilecek her kim varsa lütfen bilgisini esirgemesin.
  • İlk Android telefonum Huawei X5 'di.

Android sürümü güncellemesini anlatayım; güncellemeler OTA'da yok, PC üzerinden bi yazılımı yok. Güncellemeyi indirip micro sd karta at, sonra güncelle, ama bu işlem sonunda telefonda hiçbir veri kalmıyodu.

1 ay dayanamadım sattım, hala daha böyle güncelleme veriyosa bedava verseler kullanmam.
  • yinemimail Y kullanıcısına yanıt
    Hocam yeterli bir bütçe varsa tabiki başka markalara bakılabilir ama onun dışında gayet kaliteli cihazlar üretiyor artık evet güncelleme yönünden biraz sıkıntılı bir firma ama içerisinde gelen yazılımda gayet stabil oluyor 1000tl olsa elimde mesela z1 mi g7 mi dersen ben sarjdan dolayı g7 derdim ama bir başkası da performans diyip z1 diyebilir yanı kişiden kişiye değişir

• Huawei guncelleme vermez versede 1tane verir

İdeos x5le tanidim kral gibi telefondu.

P6ya tasarim la kandim hayatimda boyle berbat telefon gormedim 2gb ram var telefonda ama 512mb li ideos ondan daha hizliydi o derece.

• Demek ki Huawei pek alınacak bir marka değil.
  • selam dostlar.öncelikle şunu belirteyim benden daha HUAWEİ fanatiği bi kullanıcısı bulamazdınız ...bulamazdınız daha düne kadar...ama artık bulabilirsiniz.neden;
    Huawei gerçekten başarılı bir firma.Bende mate 7 kullanısıyım...Hatta eşimde...kısa keseyim konuya gireyim...çok severek kullandığım hatta başka markalara geçince tekrardan geri dönüş yaptığım tek model olan mate 7 cihazım nedenini bilmediğim sebepten dolayı sim kartı görmez oldu...sim kart hatasından dolayı yetkiili servisi Cİhan Elektroniğe götürdüm...cihazı teslim ettim...bu sabah aradılar...sim pin telleri kullanım kaynaklı bozulmuş ve buda anakarta bağlı çalıştığından ikisinin birlikte değişmesi gerektiğini ve bu işlemin garanti dışı yapılacağını ve bunun 600 tl tuttuğunu söylediler.kullanıcı olarak nasıl pin yuvasını bozabilirimki vs...vs...anlattıktan sonra mahkemeye vericem sizi dedim kapadım.size soruyorum arkadaşlar bu sim yuvası nasıl bozulur ...toplamda sim kartı en fazla 3 kez takıp çıkarılan bir telefonda...demekki çok hatta ultra hassas ve çok dandik yapılmış sim yuvası...başka açıklaması yok.kullanım kılavuzundada belirtmeleri gerekiyo olmaları lazımdı sim kart yuvasının çok dandik yapıldığı ve sim kartı sadece yetkili serviste takmamız gerektiğini...ben bunu anladım bu işte...bide şu konuya değineyim...600 tl para istiyorlar ya çekinmeden ,arkadaş bu telefonun maliyeti ne kadarki sen bi sim yuvası ve anakarta 600 tl istiyorsun...sim yuvası 5 dolar olsun,anakartta 10 dolar olsun işçilikte 10 dolar olsun istemeleri gereken para 25 dolar yani ortalama 100 -150 tl istemeleri gerekirken adamlar 600 tl istiyor...kullanıcı hatasını kabul etsen çıkan rakamı kabul etmezsin...yani kısaca HUAWEİ servis ve yedek parçada beş para etmez.mağdurum ve hakkımı arayacağım ilgili merciilerde...Huawei alacaksanız iki kere düşünün...bu konuda APPLE bir numara.tek geçerim.hiç kullanmadım ama dünya biliyor garanti ve servis anlayışını...HUawei bir fanatiğini kaybetti hatta bir düşman kazandı diyebilirim...yorumlarınızı bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: yinemimail

Demek ki Huawei pek alınacak bir marka değil.

Selamlar
    Bir yıldır Huawei G7 kullanıyorum. Her zaman f/p oranı yüksek cihazları kullanmaya özen gösteririm. Telefon, televizyon, tablet, ses sistemi, bilgisayar gibi bütün ürünlerde bu kritere dikkat ederim. Bu telefonu da almadan önce bayağı araştırma yaptım. Beklentilerimi karşılayacak telefonları belirledim ve hepsini mukayese ettim. Nihayetinde fiyatına göre en iyi seçeneğin G7 olduğunu görüp satın aldım. Bugüne kadar da pişman olmadım. Telefonun görünüşü ve malzeme kalitesi kesinlikle büyük markalardan aşağı değil hatta daha iyi diyebilirim. Huawei ile yapılan eleştirilerin tamamına yakını güncelleme desteğinin zayıf olduğu yönünde. Aslında güncelleme konusunda yaygın ve yanlış bir inanış var. Güncelleme neden yapılır? Cihazda ki eksiklikleri gidermek ve performansı artırmak için değil mi? Peki stabil ve sorunsuz çalılan bir cihaza güncelleme verip sorunlu hale getirmek mantıklı mı? G7 için 5.1 güncellemesi verildi. Ancak ben bir süre kullanıp 4.4'e geri döndüm. Kısacası Huawei kesinlikle alınacak bir markadır. Bütçeniz yüksek olsa bile...

• Bende bir yıldır g7 kullanıyorum bin TL ye almıştım ve parasını fazlası ile karşılayan bir cihaz şarj performansı, kasa kalitesi ve stabil arayüzü ile kullandığım en iyi cihaz. Benim bütçem 1000 TL idi ama g7 almamın nedeni bütçe ile alakalı değil bir sene önce bin TL ye alınacak en iyi f/p cihazı başka marka cihazların yanında bence g7 idi. İlk defa Huawei marka cihaz kullandım artık g7 telefonu eşim kullanıyor bende bütçemi iki bin TL ye çıkarttım ve de hiç düşünmeden gidip Samsung note 5 alacağım :) yok artık şaka kardeşim bu sene inşallah aksilik olmazsa mate 8 olacak yeni telefonum bundan sonra zamsunga, Iphone falan para vermem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yazım Huawei alçak arkadaşlara 3 ekran garantisi hikaye öyle garanti var deyip veriyoruz diyorlar sonra ekran kullanıcı hatası diyorlar Huawei az satılan modellerde garanti varmış çok satılan modellerde ekran garantisi yok diyorlar satış taktiği bunlar ama siz siz olun Huawei almayın aldırmayın garantiye sokmamak için her şeyi yapıcaklardır telefon aldım 2 ay oldu Huawei az satılan modellerde garanti olduğunu sölüyor çok satılan modellerde garanti yokmuş 2 kez Huawei servis merkezizle konuşdum dahada aramayın sizin sahte reklamınızı firmanızı tüm dünyaya ifşa edeceğim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.