Şimdi Ara

Huawei kendi mobil işletim sistemini geliştirdiğini açıkladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu haberleri çok duyduk. Dönüp dolaşıp yine androide geri dönüyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • değişiklik iyidir
  • Dolar nasıl ucuzlar bilinmi kardeşim dolara olan ihtiyacı azaltarak talep olmayan yerde mal ucuzlar talebi nasılmı yapıyoruz yurtdışından ithal ederek
    Demekki neyapmak lazımmış ithal etmemek yerli üretim kendi imkanlarımızla üretim bunu her alana yayarsak dolara ihtiyacımız olmaz bu sadece işin birinci ve en kolay adımı
    Ey cemaat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haxz

Dolar nasıl ucuzlar bilinmi kardeşim dolara olan ihtiyacı azaltarak talep olmayan yerde mal ucuzlar talebi nasılmı yapıyoruz yurtdışından ithal ederek
    Demekki neyapmak lazımmış ithal etmemek yerli üretim kendi imkanlarımızla üretim bunu her alana yayarsak dolara ihtiyacımız olmaz bu sadece işin birinci ve en kolay adımı
    Ey cemaat
    Tamam hemen 1 kamyon domates üretip yurt dışana satayım karşılığında 1 adet telefon alayım. katma değeri yüksek ürün üretmedikten sonra kölesin arkadaşım. işlemci üretemiyorsan kölesin arkadaşım. bu durumun yakın zamanda değişmesi imkansız. Ey cemaat
  • Ben minimal çözümü söyledim katma değerli mal üretmelisin evet katılıyorum yazımda söyledim. Birinci adım diye belirttim. Evet yakın zamanda değişmeyebilir bu durum ama birilerinin bir yerden başlaması lazım eleştirmek ve kabullenmek yerine harekete geçsek daha iyi olabilir. Bu bahsettiğim birileride sensin benim uzaktan davulun sesi hoş gelir Eyyy cemaat
    Buradaki yazım senin fikrine karşı değil
    Ve unutma ölüm hariç hiçbirşey imkansız değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.