Şimdi Ara

Huawei ile konuştuk l P20 Lite'ın fiyatını eleştirdik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Mi 7 için 2500 TL olur diyorum ben Mi Mix 3 için de 3000 TL olur diyorum böyle gelirlerse ben de ikisinden birini alabilirim. Özetle Mi7, Mi6 civarında olacak özetle ama dolar arttığından bu fiyatları verdim.
  • DH yi sonraki lansmana çağırmazlar artık

• huawei düşüş dönemine girer yakında.fiyatları acayip yükselttiler.

p20 pro 900 euro dan giriş yaptı

asus zenfone 5z ise 480 euro dan giriş yapıyor.sd845 li.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Mi 7 için 2500 TL olur diyorum ben Mi Mix 3 için de 3000 TL olur diyorum böyle gelirlerse ben de ikisinden birini alabilirim. Özetle Mi7, Mi6 civarında olacak özetle ama dolar arttığından bu fiyatları verdim.
    Benimde beklentim o yönde hocam. 2500 liradan gelirse Mi7 ve beklendiği gibi Ekrandan Parmak izi okuma, Daha iyi Kamera deneyimi ve Face Unlock İçin sensör özellikleri ile gelirse, P20 Lite in falan esamesi okunmaz. Heleki birde Xiaomi de Resmi olarak ülkemize gelirse, diyecek söz kalmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi;halkın editörü. halk benimsedikten sonra...
    op5 kullanıcısı olarak yeni çıkan hiçbi tel op6 dahil
    ilgimi çekemiyor. note serisi hariç .

• Son saniyelerde Erdi Bey'in iyi niyetini suistimal etmiş. Evinde gibi gevşek gevşek kameraya konuşmak nedir lan? Mesaj verebilirsin dediyse Röpün yapana da saksı muamelesi yap demedi. Cahil Çin'li. Kore'liler bunların yanında adamdır.
  • Huawei dedik bağrımıza bastık da arkadaş bu fiyatlar nedir! Fiyat konusunda Samsung'u, Apple iPhone'ları aratmıyorsunuz maşallah! Kesinlikle balon fiyat.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Resmi olarak gelirse 2500tlyi rüyanda görürsün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurutulmus Domates

Resmi olarak gelirse 2500tlyi rüyanda görürsün
    Resmi Fiyatin 2500 lira beklentisi olduğundan kim bahsetti? Senden iyi biliyoruz Piyasayı merak etme...

• Lite 3000tl
    Pro 4000tl daha makul olurdu.
    Ama yüksek fiyat politikasının haklı sebepleri de var. İnsanlar fazla ödeyecek ki bisey aldığını sanacak. (bknz. Apple)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunlar rakipleri ve fiyatlarinin farkindalar mi su adamin yaninda bi akakce.com acip al bak urun bu fiyatta bunlar demek lazim.

• Erdi Bey'i tebrik ederim. Gayet güzel demiş.

Hatta bir ara mikrofonu kafaya çakacak sandım.

• Pro bu fiyata alınmaz bence mate 20 işlemcisiyle ekran ve video çekimiyle muhteşem bir telefon olabilir tüm iyi özellikleri mate 20 sakladılar bence.

• Fiyatı pahalı yaparak "apple" gibi olduklarını sanıp bak ne kadar başarılıyız demeleri. Huawei de aslında işlerin iyi gitmediğini düşündürüyor. "o kadar parayı vereceksem iphone alırım" bu fikri çürütecek ne var ki ellerinde.

• Huawei P20 lite tamamen gazoz bir telefon ve parasını haketmeyen bir telefon, Samsung Galaxy A8 Plus ile kıyaslama yaparsak iP68 sertifikası yok, kamera vasat, A8 Plus Bluetooth 5.0 ve Cat11 kullanırken P20 Lite Bluetooth 4.2 ve Cat6 kullanıyor, ki bu telefonların fiyatları birbirine yakın. Aklı olan A8 Plus alır zaten, sırf iP68 için bile alır.

Bir Xiaomi ile kıyaslarsak P20 Lite maksimum 1000TL edecek bir telefondur kimse kusura bakmasın..

• sinirlenip mikrafonu kafasına vurcak sandım :)

• p20 lite 4k video çekebilmesi gerekirdi hadi geçtim 1080p 60fps kayıt yapaydı :S

• Bence sayım müdür fiyatı yanlış biliyor ve kesinlikle yanlış fiyat söyledi.

• Bunların da sonu Lg'ye benziyor.

LG G serisini cikartmisti.

G2 ile efsane oldu.

G3 çıktı sonra ufak tefek sorunlar vardı ama olsun dendi.

G4 ile piyasasını bitirdi.Kronik sorunlu modeller,üstüne artan fiyatlar.

Bence hani kurumsal firmalar diyoruz ya, kurumsal firmaların da kendi içinde daha kurumsallari var.

Cep Telefonları açısından bunlar Apple,Samsung ve Sony'dir.Bunlara altın dersek geri kalanlar borsa gibi bir parlar söner...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.