Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.180
Cevap
58
Favori
1.296.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş
  • Arkadaşlar Huawei'Nin facebooktaki sayfasında biri 2. kez soruyorum 2.3 güncelleme ne zaman gelecek demiş , Huawei yetkilileride güncellemelerin geleceğini onaylamış fakat tarih vermemişler , güncellemeler için bizi izlemeye devam edin deniyor.

Kaynak:
    http://www.facebook.com/huaweidevice?sk=wall
  • arkadaslar bende swype ilgili bir sorun var soyleki giris yonteminden swype secince klavye geliyor ve kayboluyor yazi yazamiyorum ayarlardan bakayim dedim yine dil ve klavye de swype ayarlar secenegini tiklayinca ekran kararip tekrar ayni ekran geliyor herhangi bir menu acilmiyor. telefon root'lu ve orjinal rom kullaniyorum
  • arkadaşlar final strike diye bir oyun indirdim sd dosyalarıyla beraber, ama uygulama internetten benim indirdiğim dosyayı tekrar indirmek istiyo..

nasıl ilişkilendiriyorum yani nereye atmam gerek sd leri bunun görmesi için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

bana güzel arayüzü olan şarkıcı resimlerinide indirebilen müzik çalar önerir misiniz

Power AMP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_dotti -- 2 Ağustos 2011; 14:33:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

@yusufhazerhan teşekkürler hocam...

Bise deil hocam :D herzaman
  • arkadaşlar elinde fazladan ekran koruyucu varsa benimle pm atabilirler mi ?
  • P.cdeki kablolu interneti usb ile veya bluetooth ile telefondan kullanmanın bir yolu var mı ?

arkadaşlar biliyorum daha önceden 55674979879 kere soruldu ,
    ancak fakat lakin net bir cevap alınamadı.Bi arkadaş connectify i önermişti oda wirelles ile paylaştırmaya yarıyo wirelles cihazı olmadan usb ile veya bluetooth ile p.c ye bağlanp internete girmemizi sağlayacak program lazım.Türkçe kaynakları araştırdım bulamadım. İngilizcem olmadığı için de yabancı kaynaklara bakamadım malesef
  • Arkadaşlar iyi günler, telefonu zevkle kullanıyorum, çoook uzun zamandır takip ediyordum ve aldım 1 hafta önce.
    az önce kamera çalışmamaya başladı, kameraya girmeyi deneyince kamera bağlantısı yapılamıyor şeklinde bir hata ile karşılaşıyorum, herhangi bir rom yüklemedim, root olmaya da çalışmadım. tek yaptığım marketten birkaç masum uygulama yüklemek şimdiye kadar

Herhangi bir fikri olan var mı? Donanımsal değildir sanırım, daha dün sorun yoktu, bugün şarjda kullandım, yarım saat kadar da dolduktan sonra takılı bıraktım. Acaba bu bir bozulmaya yol açmış olabilir mi? Ama eğer öyleyse çok dandik demektir bu alet.
    Kafam çok karışık anlayabildiğiniz üzere. Fikirlerinizi bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: -mehmet-

P.cdeki kablolu interneti usb ile veya bluetooth ile telefondan kullanmanın bir yolu var mı ?

arkadaşlar biliyorum daha önceden 55674979879 kere soruldu ,
    ancak fakat lakin net bir cevap alınamadı.Bi arkadaş connectify i önermişti oda wirelles ile paylaştırmaya yarıyo wirelles cihazı olmadan usb ile veya bluetooth ile p.c ye bağlanp internete girmemizi sağlayacak program lazım.Türkçe kaynakları araştırdım bulamadım. İngilizcem olmadığı için de yabancı kaynaklara bakamadım malesef

Bende bunu çok merak ediyorum bulan veya bilen varsa paylaşsın burda

• quote:

Orijinalden alıntı: gary_1907

Arkadaşlar iyi günler, telefonu zevkle kullanıyorum, çoook uzun zamandır takip ediyordum ve aldım 1 hafta önce.
    az önce kamera çalışmamaya başladı, kameraya girmeyi deneyince kamera bağlantısı yapılamıyor şeklinde bir hata ile karşılaşıyorum, herhangi bir rom yüklemedim, root olmaya da çalışmadım. tek yaptığım marketten birkaç masum uygulama yüklemek şimdiye kadar

Herhangi bir fikri olan var mı? Donanımsal değildir sanırım, daha dün sorun yoktu, bugün şarjda kullandım, yarım saat kadar da dolduktan sonra takılı bıraktım. Acaba bu bir bozulmaya yol açmış olabilir mi? Ama eğer öyleyse çok dandik demektir bu alet.
    Kafam çok karışık anlayabildiğiniz üzere. Fikirlerinizi bekliyorum..

önce kapatıp açın düzelmezse büyük ihtimalle yüklediğiniz bi programın uyumsuzluğundan olabilir uygulamaları silin hiç olmadı fabrika ayarlarına dönün düzelir büyük ihtimalle

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

bana güzel arayüzü olan şarkıcı resimlerinide indirebilen müzik çalar önerir misiniz

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1088804

ben bu programı kullanıyorum ama 15 günlük bi kullanım sunuyomuş :( full bulamadım sildim eğer bu uber music in full sürümünü bulabilirseniz muhteşem bir program deneyin isterseniz eğer bulursanız full sürümünü benide haberdar ederseniz memnun olurm :)

sanatçı resimlerini indirmesi için şarkının bilgilerinde allbüm sanatçısının adı yazmalıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranselona -- 2 Ağustos 2011; 16:18:06 >

• Bende var uberin full sürümü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranselona

önce kapatıp açın düzelmezse büyük ihtimalle yüklediğiniz bi programın uyumsuzluğundan olabilir uygulamaları silin hiç olmadı fabrika ayarlarına dönün düzelir büyük ihtimalle

birkaç kez kapatıp açtım, bataryayı falan söküp taktım; olmadı.
    Kamerayı etkileyebilecek bi program kurmadım aslında, yine de silmeyi deneyeyim.
    Bir de, Fabrika ayarlarına dönmek tüm uygulamaları siliyor mu, yoksa sadece "Ayarlar"da yaptığımız değişiklikler mi default'a dönüyor?
  • quote:

quote:

birkaç kez kapatıp açtım, bataryayı falan söküp taktım; olmadı.
    Kamerayı etkileyebilecek bi program kurmadım aslında, yine de silmeyi deneyeyim.
    Bir de, Fabrika ayarlarına dönmek tüm uygulamaları siliyor mu, yoksa sadece "Ayarlar"da yaptığımız değişiklikler mi default'a dönüyor?

herşey gidiyor hocam :) yedeklemekte fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Bende var uberin full sürümü.

hocam zahmet olmazsa bu uber music in ful sürümünü nasıl buldunuz anlatabilirmisiniz okadar aramış bulamamıştım çok sevdiğim bi program şimdi mecburiyetten powerAMP kullnıyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Bende var uberin full sürümü.

hocam zahmet olmazsa bu uber music in ful sürümünü nasıl buldunuz anlatabilirmisiniz okadar aramış bulamamıştım çok sevdiğim bi program şimdi mecburiyetten powerAMP kullnıyorum...

Bende İsterim Fulls Sürüm..
  • quote:

google hesabıyla senkronize değil sanırım kastettiğiniz? Yeni kullanmaya başladığımiçin hiçbirşeyim yok içinde, çok elzem değilse yapmayayım..
  • quote:

quote:

google hesabıyla senkronize değil sanırım kastettiğiniz? Yeni kullanmaya başladığımiçin hiçbirşeyim yok içinde, çok elzem değilse yapmayayım..

içinde hiçbişey yoksa önemli bişey yapmanıza gerek yok direk fabrika ayarlarına dönün sadece içindeki uygulamalarınız vb.. herşey 0 lanacak telefon ilk aldığınız gibi olr

• quote:

quote:

quote:

içinde hiçbişey yoksa önemli bişey yapmanıza gerek yok direk fabrika ayarlarına dönün sadece içindeki uygulamalarınız vb.. herşey 0 lanacak telefon ilk aldığınız gibi olr

tamam öyle yapayım o zaman, çok teşekkür ederim

• @baranselona
    15 gün kullandım ah tam sürüm bulabilsem süperdi o tarz bişe arıyorum zplayer var ama sevmedim
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.