Şimdi Ara

Huawei İdeos X5 için Optimize Rom l ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.112
Cevap
7
Favori
71.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LegoLaSH dostum ben 2.2 ye dönüp senin paylaştığın yazılımı kurmak istiyorum ama elimde 2.2 dosyaları yok eğer rica etsem paylaşırmısın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regasoft -- 2 Şubat 2012; 8:46:51 >
  • ortak harika işler yapıyorsun, eline sağlık..
  • konu altlara düşdükçe yukarı taşıyacam..
  • CM7 de sorunlar var.İnternete bağlanamıyorsunuz.Ayrıca yukarıda hafıza kartı işareti hiç gitmiyor.Batarya çok hızlı tükeniyor.Marketi açıyor ama birşey indiremiyorsunuz.Bence bu sorunlar çözülmeden kurmayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefsim

konu altlara düşdükçe yukarı taşıyacam..

Tasiyalim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Teknik -- 2 Şubat 2012; 18:48:58 >
  • cm7 hangi sürümden optimize edildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

cm7 hangi sürümden optimize edildi

+1 bende bu soruyu merak ediyordum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegoLaSH

Rudolf, bounce,flying Transition efectlerini Yolculuktan gelince yapabilecem anca Arkadaşlar Cumartesi Dönerim, Bu geçişleri Temaya uygun Hale getirmem lazım, yoksa yaptıgım Gorunume Dair Butun Hersey Boşa Gider, Kendiniz Bu geçişleri bi yerden bulursanız eğer, eski görünüme geçmek için Fix2 yi tekrar yukleyiniz Wipe Data işlemlerini yapmadan, birde romla ilgili geri bildirim yapın dönünce ona gore fix olusturcam
    herkeze iyi geceler görüşmek üzere...

Hocam CM7 yi İndiremiyorum Mediafire ye eklermisiniz
  • @Legolash hocam ben v2.1 kullanıyorum sorun mu var yoksa normalde de böyle mi bilmiyorum bi sorunum var.

telefonun hafızasını root explorer ile mnt/emmc den görebiliyorduk ya hani oraya girdim klasör bomboş.bende birde pc de deneyim dedim usb ile bagladım pc ye ancak sadece hafıza kartını gördü bilgisayar sanki önceden bilgisayarda 2 hafızayı birden görebiliyorduk.
  • Yukarida dur.
  • cm7 111118 dan optmze edldi, sorun var yznlr yzms bende proplemm yok internete gayet iyi gryo market grş sorunsuz, romu kurmadan kirletmyn arkadslar, işlemlri dogru yptgnz taktirde sorunsuz kullanlacaktır, franco kernelle kullnlmsı tavsiyedir eve gelnce linklri eklrim yarın gece, hrkeze hayrlı akşamlar, eksk gordgnz yrlri gri bldrm ypmyı unutmayın

romla ilgilen arkadaslar franco kernel lnkini paylsablrse sevinirim, netle ilglenemiyorum pek yarn aksm yada pazar grsmk uzre..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegoLaSH -- 3 Şubat 2012; 20:18:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

@Legolash hocam ben v2.1 kullanıyorum sorun mu var yoksa normalde de böyle mi bilmiyorum bi sorunum var.

telefonun hafızasını root explorer ile mnt/emmc den görebiliyorduk ya hani oraya girdim klasör bomboş.bende birde pc de deneyim dedim usb ile bagladım pc ye ancak sadece hafıza kartını gördü bilgisayar sanki önceden bilgisayarda 2 hafızayı birden görebiliyorduk.

hocam şu soruna bi el atsanız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

@Legolash hocam ben v2.1 kullanıyorum sorun mu var yoksa normalde de böyle mi bilmiyorum bi sorunum var.

hocam şu soruna bi el atsanız :)

hocam mnt/ icnde dahili hafızayı gormesi lazım, pcde 2hafızayıda gorme isne gelnce ,miuide tek kullandıgın hafızayı gorebiliyosun pcde hocam, yardımcı olablmsmdr ins hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: nefsim

ortak harika işler yapıyorsun, eline sağlık..

eyvallah kardeşim elimden geldigince biseylr ypmya calstm
  • @LegoLash kardeşim eline sağlık
    birşey sormak istiyorum şimdi 2 tane rom var ilk sayfada
    LegoLaSH Optimize v2.1 Miu Rom ve LegoLaSH Optimize Cm7 ROM
    Hangisini önerirsin. Benim için şarj süresi, gps ve konuşma sesi önemli.
    Ben miui kullanıcısıyım cm7 hiç sıcak gelmiyor ama senin tavsiyene göre birini kurucam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acemi85 -- 4 Şubat 2012; 11:13:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

@LegoLash kardeşim eline sağlık
    Ben miui kullanıcısıyım cm7 hiç sıcak gelmiyor ama senin tavsiyene göre birini kurucam.

optimize v2.1 de wifi hospot dısında problem yok hic, oda harici programlarla halloluyo, cm7 sarj konusunda iyi francoyla kullanılmsı tavsiyedlr hocam, onun gps sini deneme frstm olmadı Kardesim, zevkne gore ikiside iyi suan , miui seviyosan miui, cm7 seviyosn cm7. cm7de ics gorunum var menulr kendi yapımım konusmada ikiside sıkıntısız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegoLaSH -- 4 Şubat 2012; 11:20:00 >

• quote:

quote:

optimize v2.1 de wifi hospot dısında problem yok hic, oda harici programlarla halloluyo, cm7 sarj konusunda iyi francoyla kullanılmsı tavsiyedlr hocam, onun gps sini deneme frstm olmadı Kardesim, zevkne gore ikiside iyi suan , miui seviyosan miui, cm7 seviyosn cm7. cm7de ics gorunum var menulr kendi yapımım konusmada ikiside sıkıntısız

İlgin için teşekkürler.
    Cm7 ve miui defaultta francoyla mı geliyor?
    Hot spot kullanmıyorum zaten çok önemli değil. Dediğim gibi en önemlisi şarj. Hergün telefonu şarj etmekten bıktım. Belkide telefonda 115 uygulama yüklü ondan olabilir :)
    Yoksa Terramino performance romdan tutta portekiz rom normal miui hepsini denedim en sonunda dün miui 1.12.16 ya döndüm tekrar denemek için :)

• quote:

quote:

quote:

İlgin için teşekkürler.
    Cm7 ve miui defaultta francoyla mı geliyor?
    Hot spot kullanmıyorum zaten çok önemli değil. Dediğim gibi en önemlisi şarj. Hergün telefonu şarj etmekten bıktım. Belkide telefonda 115 uygulama yüklü ondan olabilir :)
    Yoksa Terramino performance romdan tutta portekiz rom normal miui hepsini denedim en sonunda dün miui 1.12.16 ya döndüm tekrar denemek için :)

miui stokwell, cm7 genoyla geliiyor, cm7yi frankoyla kulln Kardesim, miuinin kerneli guzel

• yukarida dursun.
  • Merhaba Arkadaslar,

yolculuktan döndüm geldigim gibi kendi animasyon framework gecislerimi yaptim, bildirim cubugu animasyon, gecis animasyon, durum bldirim animasyon icinde Cwm den yuklenen Animasyon gecislerini tammladim, uploadlara basliyorum umarim memnun kalirsiniz, stocklara gecisi uyarladm, Tamamen kendi yapimimdir umarim begenirsiniz, birde Cm7ye fix 3 yayinlicagim, bazi yazilar beyaz seffaflktn okunmadigi icin, fix3 de tamamen ics esintisi olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegoLaSH -- 5 Şubat 2012; 0:45:20 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.