Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 'Fiyat / Performans Kralı' video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
1
Favori
243.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1. Samsung Infuse 4G – 0.2 SAR
    2. Samsung Acclaim – 0.29 SAR
    3. Samsung Replanish – 0.29 SAR
    4. ve 5. Huawei Ideos X5 ve Samsung Sidekick 4G – 0.34 SAR

yalnız bu 0,34 amerikadaki geçerli sar değeri sanırım.eu için olan değeri nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 13 Haziran 2011; 23:17:02 >
  • O muzik calarin ismini yazabilirmisiniz
  • flash video larda o kadar takılmasına anlam veremedim.
    youtube daki incelemelerde boyle sorun yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

En düşük radyasyon seviyesi: 1. Samsung Infuse 4G – 0.2 SAR 2. Samsung Acclaim – 0.29 SAR 3. Samsung Replanish – 0.29 SAR 4. ve 5. Huawei Ideos X5 ve Samsung Sidekick 4G – 0.34 SAR yalnız bu 0,34 amerikadaki geçerli sar değeri sanırım.eu için olan değeri nedir acaba?

Evet, Mesut Bey,

ellerinize sağlık izledim videoyu, 2 tane çok önemli soruyu yanıtlayabilirseniz harika olucak.

bir SAR değeri buldum, yukarda yazılan ama bu USA degeri, EU değerine ulasabilirseniz ve update edip acıklayabilirseniz, herhalde en önemli donanım bilgilerinden birine daha ulaşacağız.

ikincisi de ne zaman satışa çıkacağı.

telefonun gördüğüm tek eksiği önünde kamerasının olmaması, görüntülü görüşme yapılamayacak. benim aradağım bir özellik olmadığından önemli değil.

birde özel bir soru, cihaza tethering yaptırdınız mı? tethering de pil süresi ne kadar gidiyor, tahmin yapabilecek arkadaş varsa, sevinirim. EU SAR değeri gerçekten önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

flash video larda o kadar takılmasına anlam veremedim.
    youtube daki incelemelerde boyle sorun yoktu.

tamamen yazilimsal. huawei yazilimda herhangi bir iyilestirme, ozellestirme yapmamis. neredeyse google'in pure android diye nexus'larda sundugu gibi kalmis. ayrica ayni islemciyi kullanan diger cihazlarda boyle bir sorun yok.
    mesela baska bir cihazda anasayfaya girince tarayici butun flash icerigi a_dblock gibi engelliyor calismasini istedigin flash icerige dokunarak erisiyorsun boylelikle islemciye fazla yuk binmiyor. dh ana sayfasi zaten netbook'lari ve giris seviyesi bilgisayarlari oldukca zorlayan bir yapida. sonuc hic sasirtici degil.
    cozumu de zor degil xda forumlarindan falan flash engelleme modu yapilmis tarayici kurmak.
  • IDEOS X6'yı düzgün reklam ve politikalarla piyasaya sürmeleri halinde piyasayı kapatırlar.

Huawei IDEOS X5 'Fiyat / Performans Kralı' video inceleme
  • Samsung Galaxy Ace daha iyi gibi
  • anasını satayım 5 gün önce gio aldım :@ HUWaie sen kaybettin
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

anasını satayım 5 gün önce gio aldım :@ HUWaie sen kaybettin

• Kesinlikle alacağım bunu iyi ki 5800'ım çalınmış
  • o değil de nasıl okunuyor bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

o değil de nasıl okunuyor bu

Adios ne gitsin.
  • nerden buldunuz bu telefonu ya kaç aydır bekliyoruz :D :D
  • 569 TL'ye daha iyisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Agalar benim için önemli bir soru var cevaplarsanız sevinirim.

Şimdi bu telefon facebookdan okey oynatabiliyormu oynatamıyor mu ?

İncelemeyi yapan editör buna cevap verebilir mi acaba ?

• ttnetin verdiği modemin markası
    kemarayı gene köprüde denemişsiniz hiç bir zahmetten kaçınmıyonuz millet diyecek hergün elinde yeni bir telefonla gelip arabaları çeken bu manyakta kim bu köprü nerde ismi nedir
  • Alsan alınır da ya elinde kalırsa. Satarken nasıl satılacak bu. Ben bu telefona 2.elde hak ettiği parayı verecek telefoncu tanımıyorum. Kız gibi götürsen bile 100 tlye almak isteyen olur 2.elde sırf markası yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sombre06

Alsan alınır da ya elinde kalırsa. Satarken nasıl satılacak bu. Ben bu telefona 2.elde hak ettiği parayı verecek telefoncu tanımıyorum. Kız gibi götürsen bile 100 tlye almak isteyen olur 2.elde sırf markası yüzünden.

Bozulmadığı sürece elden çıkarılacağını düşünmüyorum bu telefonun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.