Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.269
Cevap
12
Favori
281.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -mehmet-
    Bu telefonu aldıktan sonra rahatlıkla işletim sistemi güncellemesi yapabilecekmiyiz ?
    ben çok önem veririm bu konulara.Huawei ; samsung gibi ürünleri çıkarıp ardından yazılım desteğini kesiyormu ? yoksa iphone gibi devamlı en eski modele de en yeni modele de güncelleme çıkarıyor mu ?

apple mı son cihazlarına destek veriyor güldürme beni ,git şimdi iphone4 al 2 yıl sonra destek mestek kalmaz ,bu konuda acı bi tecrübem var ios4 le :@ lanet olsun sana apple
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

Bu telefonu aldıktan sonra rahatlıkla işletim sistemi güncellemesi yapabilecekmiyiz ?
    ben çok önem veririm bu konulara.Huawei ; samsung gibi ürünleri çıkarıp ardından yazılım desteğini kesiyormu ? yoksa iphone gibi devamlı en eski modele de en yeni modele de güncelleme çıkarıyor mu ?

apple mı son cihazlarına destek veriyor güldürme beni ,git şimdi iphone4 al 2 yıl sonra destek mestek kalmaz ,bu konuda acı bi tecrübem var ios4 le :@ lanet olsun sana apple

android cihazlarda telefon üreticisi güncelleme getirmese de donanım destekliyorsa kendin yeni android sürümü yükleyebiliyorsun diye biliyorum.Garanti dışı kalma olayları var.İphone'de bu durumu bilemem fakat her sene iphone çıktığı ve teknolojinin yerinde durmadığı göz önüne alınırsa 2 seneden fazla destek sunacağını düşünmüyorum.

• ozaman size aynı kulvardan bir örnek vereyim.
    bakınız lg p503 android 2.3 resmi güncellemesi bu ay sonunda Türkiyeye geleceğini lg yetkilileri yaptıkları açıklamayla belirtti. Birde galaxy gio yada galaxy fit e bakalım bu telefonları da samsung çoktan unutmuş durumda.
  • quote:

ozaman size aynı kulvardan bir örnek vereyim.
    bakınız lg p503 android 2.3 resmi güncellemesi bu ay sonunda Türkiyeye geleceğini lg yetkilileri yaptıkları açıklamayla belirtti. Birde galaxy gio yada galaxy fit e bakalım bu telefonları da samsung çoktan unutmuş durumda.

Samsung modellerine (gio,fit...) de 2.3 guncellemesi gelecek

http://www.samsunghub.com/2011/05/16/samsung-announces-android-2-3-update-for-its-galaxy-devices/

• Arkadaşlar... Yurtdışından 600 TL'ye LG Optimus Black P970 Bulursam Alıyım Mı ? Yoksa Bu Cihazı Mı Alıyım... Ne Dersiniz..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDelight

quote:

ozaman size aynı kulvardan bir örnek vereyim.

Samsung modellerine (gio,fit...) de 2.3 guncellemesi gelecek

http://www.samsunghub.com/2011/05/16/samsung-announces-android-2-3-update-for-its-galaxy-devices/

ideos x5 gelmeden galaxy gio ya 2.3 güncellemesi gelirse galaxy gio alıyoruz ozaman
    Risk budur

• quote:

Orijinalden alıntı: Pars_54

Arkadaşlar... Yurtdışından 600 TL'ye LG Optimus Black P970 Bulursam Alıyım Mı ? Yoksa Bu Cihazı Mı Alıyım... Ne Dersiniz..?

Ben al derim optimus black fiyat olarak ta performans olarak ta ideos x5 ten üstün bir telefon
    600tl ye bulup ta almazsan bana pm at ben alırım
    http://www.thephonedatabase.com/LG_Optimus_Black_580_vs_HUAWEI_Ideos_X5_510_Compare_Phones

• quote:

Orijinalden alıntı: Pars_54

Arkadaşlar... Yurtdışından 600 TL'ye LG Optimus Black P970 Bulursam Alıyım Mı ? Yoksa Bu Cihazı Mı Alıyım... Ne Dersiniz..?

600 TL'ye bulursan almanı öneririm.Nova ekranı ve çok ince bir telefon.Ama fiyatı 600 TL den fazla ise önermem.1 ghz Ti Omap işlemci , andreno 200 gpu mevcut.Huawei x5'te ise andreno 205 gpu mevcut.
    Tabi senin kararın.Oyun, uygulama performansı o kadar önemli değil , marka olsun , şekil olsun , ekranı kaliteli olsun diyorsan lg optimus black al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

quote:

Orijinalden alıntı: yenikomsu12

site yönetimimzde bir inceleme görsek inanacağız geleceğini hevesimizde kaçmayacak

Donanım incelemeleri konusunda biz birşey yapamıyoruz arkadaşlar, Haber Editörlerine PM atarsanız, belki yardımları dokunabilir.

sonunda sesimizi duydular

güzel biraz daha oyalanırız

• böyle bir test ekranı bulmuştum. bu sonuçlar gerçekse daha neyi tartışıyoruz ki desiraları satıp bunu alalım. :D(en üsteki adı ilginç olan ideos x5. bu resmi aldığım yazı:http://www.theunwired.net/?item=review-huawei-ideos-x5-android-smartphone)
    test videosu:

birde tel hakkında ayrıntılı inceleme kamera performansı falan hakkında:http://www.phonearena.com/reviews/Huawei-IDEOS-X5-Preview_id2646
    kamerası hakında negatif görüşler var telefonla film çekmek istiyor galiba bu görüş sahipleri.

ekran renkleri mükemmel olmasa da parlaklık konusunda sıkıntı yok gayet iyi:http://www.youtube.com/watch?v=RJofLk7KKFw&feature=related

2 yılda garantili 600 liranın bence son kuruşuna kadar hak eden bir pda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::oksijen::. -- 22 Mayıs 2011; 16:55:19 >

• bu cihaz çıkmıycak sanırım max 10 gün daha beklerim baktım olmuyo liqued E alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

bu cihaz çıkmıycak sanırım max 10 gün daha beklerim baktım olmuyo liqued E alırım

+1 bende lg p503 e doğru gidiyorum
  • zaten dünyanın her tarafında olan bi telefonu türkiyeye getirmenin neresi bu kadar zor olabilir ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaymzBond
    zaten dünyanın her tarafında olan bi telefonu türkiyeye getirmenin neresi bu kadar zor olabilir ki

kriz dönemindeki yunanistanda bile bu ürün çıkalı 1 ay oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaymzBond

zaten dünyanın her tarafında olan bi telefonu türkiyeye getirmenin neresi bu kadar zor olabilir ki

Türkiye deki ithal ürünlere gelen vergilerin diğer ülkelere oranla çok fazla olması olabilir mi ?
  • Şu ürün 1-2 hafta içerisinde çıksa iyi olacak yoksa bende samsung galaxy s yada sl gibi bir cihaz alacağım.
  • Ideos serisinin tanıtımının yapıldığı toplantıda Huawei Türkiye yetkilileri cihazların Mayıs ayında piyasada olacagını belirtmişlerdi. Forumdan telefonla arayan arkadaşlara da Mayıs ayının son haftası cevabı verilmişti. Kisacası cihazlar bu hafta piyasada olmaz ise bu marka adina olumsuz bir imaj olucak.
  • Bende zor tutuyorum kendimi ama beklemek zorundayım. Elimdeki parayla alabileceğim en iyi telefon bu.
  • birisi daha arayıp sorsun bakalım ne diyecekler "son haftaya girdik ne zaman çıkacak" deyince
  • http://www.youtube.com/watch?v=SkdCTS52_KE&feature=related

şu videoyu izleyin arkadaşlar arkadan bi kız konuşuyor :D nerden bulduki hahahahah

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.