Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.269
Cevap
12
Favori
281.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isin icine operator girerse kalsin. hani rahatca gidip vodafone 954 alabilen var mi? ya ikinci el alacaksiniz, ya satmaya gonullu bayi bulacaksiniz ya da bayiye yalvaracaksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: positroN

isin icine operator girerse kalsin. hani rahatca gidip vodafone 954 alabilen var mi? ya ikinci el alacaksiniz, ya satmaya gonullu bayi bulacaksiniz ya da bayiye yalvaracaksiniz.

Operatörlerden hiç telefon almadım.Mesela vodafone nasıl htc desire hd yi getirdiyse huawei x5 i de öyle getirecektir diye düşünüyorum.Nakit alımda 1399 TL ödeyerek htc desire hd alınabiliyordu.Böyle bir telefon alıp bir tarifeye girmek olmaz zaten. En az 1 gb internetli bir tarifeye geçmek lazım:) Turkcell iyi bir tarife ve ucuz fiyatla satarsa alıcısı çok olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 23 Nisan 2011; 17:14:12 >
  • İlgili haberde (http://yenisafak.com.tr/Bilisim/?i=314848 ) cihazların operatörler vasıtasıyla getirileceğine dair bir ibare yok. Şöyle bir ibare var:

"Huawei Türkiye Cihaz Yönetimi Pazarlama Direktörü Bilgin Demir de, Türkiye'deki satış adetlerini yükselterek pazar payında aktif rol alan marka olmayı hedeflediklerini ifade etti ve 'Huawei Türkiye olarak 2011 yılı hedefimizi, Türkiye'de kendi markamıza yatırım yapmak ve IDEOS ürün ailesi ile geniş kitlelere kaliteli ve ulaşılabilir cihazlarımızı sunmak olarak belirledik' dedi."

Benim buradan anladığım, özellikle kalın olarak alıntıladığım kısımdan anladığım şey bu cihazların operatör kampanyaları haricinde -de- piyasaya sürüleceği. Umarım doğru anlamışımdır. Bu şekilde piaysaya verilirse ve o zamana kadar fikrim değişmez ise mayıs ayı sonunda bu cihazı ilk alacaklar biri olarak beklemedeyim.

• +

Kaldı ki haberde, cihazların fiyatları 399 Lira ve 599 Lira olarak belirtilmiş.
  • Merhaba arkadaşlar,

Nokia 5800 telefonumdan sıkıldım,Symbian olduğu için,takılmalar kendi kendine resetlemeler şarjın 1 gün dayanması,hiç iyi bir internet performası vermediği için Android bir telefon almaya karar verdim.

Telefonu multimedya yani müzik dinleme,günde 1-2 saat internete giricem,telefon internette ve normal kullanımda kasmayacak,dokunmatiği ise kullanışlı ve tatmin edici olması gerekitiğinin kararını verdim.

Daha sonra Huawei İdeos X5 çıktığını duydum haberlerden.Ve Size bazı sorularım olacak ;

- Sizce malzeme kalitesi iyimidir ?

- Sizce özellikleri benim kullanım açısından iyimidir ?

- Sizce servis ağı nasıl olur ?

- Ve son sorum Türkiye 'ye ne zaman gelir ?

Şimdiden Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa064

Merhaba arkadaşlar,

Nokia 5800 telefonumdan sıkıldım,Symbian olduğu için,takılmalar kendi kendine resetlemeler şarjın 1 gün dayanması,hiç iyi bir internet performası vermediği için Android bir telefon almaya karar verdim.

Telefonu multimedya yani müzik dinleme,günde 1-2 saat internete giricem,telefon internette ve normal kullanımda kasmayacak,dokunmatiği ise kullanışlı ve tatmin edici olması gerekitiğinin kararını verdim.

Daha sonra Huawei İdeos X5 çıktığını duydum haberlerden.Ve Size bazı sorularım olacak ;

- Sizce malzeme kalitesi iyimidir ?

- Sizce özellikleri benim kullanım açısından iyimidir ?

- Sizce servis ağı nasıl olur ?

- Ve son sorum Türkiye 'ye ne zaman gelir ?

Şimdiden Teşekkürler

599 TL ye alabilecen en iyi üründür.700 TL olan galaxy ace'den daha iyidir.Diğer sorularına bir cevap veremeyiz.Türkiye'ye mayısta gelecek diyorlar ama kesin bir bilgi yok.

Ben özellikle x6 modelini beğendim.Keşke onuda getirseler :)

• http://www.zdnet.com/reviews/product/smartphones/huawei-ideos-x5-unlocked/34468461 Burada telefonun incelemelerine ait -ingilizce- linkler var. Cnet 10 üzerinden 7, Alatest 8.7, Phonearena 9.0 puan vermiş.

Bir de bu var:

• Kesinlikle alınması gereken bir telefon.Tam bir f/p telefon.Hangi telefonda var 720 p kayıt led flash 2.2 froyo sürüm bu fiyata bekliyoruz teknolji marketlerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shevchenko79 -- 25 Nisan 2011; 12:47:38 >
  • Bu telefon müthiş birşey işlemcisi yeni nesil adobe flash player destekliyor. ve çok kaliteli birşeye benziyor. TR ye gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum
  • ben haala şaşkınım aga bu fiyata bu telefon.malzeme kalitesi nasıl acaba.
    Yalnız positron nickli arkadaşın kamera hakkında söyledikleri beni biraz düşündürdü.o bilgiyi nerden bulabildi hayret.
    Başka marka telefonların kameraları hakkındafa bu tip bilgileri varsa paylaşırsa seviniriz.mesela son zamanlarda çok revaçta olan se arc neo gibi cihazların kameraları hakkında ne gibi bilgileri var merak ediyorum.paylaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 26 Nisan 2011; 6:49:12 >
  • Bence bu cihaz tam ayarında bir telefon. Yani ne eksiği var ne fazlası tam düz bir telefon. Özelleştirilmiş arayüzü yok, Harika çekimler yapan bir kamerası yok, kutusu benim N79dan kötü. Ama bunların hepsi iyi bir amaç için, maliyeti düşürüp tüketiciye uygun fiyattan ürün sunabilmek. 600 Liraya çıksın bu cihaz alırım yani acımam. Bir Androidde bulunması gereken her şeye sahip telefon. Yalnız en geç Haziranda gelmesi gerek bu fiyattan gitmesi için.
  • arkadaşlar mayısın 4ünden sonra (k.kartı hesap kesimtarihimden sonra) gio almayı düşünüyordum sizce bunu beklemeli mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

arkadaşlar mayısın 4ünden sonra (k.kartı hesap kesimtarihimden sonra) gio almayı düşünüyordum sizce bunu beklemeli mi

Bence Gio yerine beklenmeli bu cihaz. Arasında dağlar kadar özellik ve sadece 50 tl fiyat farkı var. Ama geliş tarihi hakkında net bir bilgi yok malesef.
  • teoride bariz belli aradaki fark ama pratikte ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohaybetion

http://cgi.ebay.com/WellcoM-A99-Huawei-U9000-IDEOS-X6-Android-2-2-Phone-NEW-/190525675083?_trksid=p4340.m263&_trkparms=algo%3DSIC%26its%3DI%252BC%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BIEW%252BFICS%252BUFI%26otn%3D10%26pmod%3D190516739268%26ps%3D63%26clkid%3D8708225054160031299

x6 satışa çıktı.şaka gibi ama sadece 445 dolar.

Şaka gibi bir fiyatlandırma gerçekten. X6 da 800den çıkar mı sizce Fazla mı iyimserim yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: Neytiri

quote:

Orijinalden alıntı: Ohaybetion

http://cgi.ebay.com/WellcoM-A99-Huawei-U9000-IDEOS-X6-Android-2-2-Phone-NEW-/190525675083?_trksid=p4340.m263&_trkparms=algo%3DSIC%26its%3DI%252BC%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BIEW%252BFICS%252BUFI%26otn%3D10%26pmod%3D190516739268%26ps%3D63%26clkid%3D8708225054160031299

x6 satışa çıktı.şaka gibi ama sadece 445 dolar.

Şaka gibi bir fiyatlandırma gerçekten. X6 da 800den çıkar mı sizce Fazla mı iyimserim yoksa?

biraz fazla dediniz.

• telefon güzel ama gps yok.A gps var.
  • Cihaz güzele benziyor fakat ülkemizde ne zaman satışa cıkacağı konusunda kesin bir bilgi yokmu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fxmaster

telefon güzel ama gps yok.A gps var.

yanlis. gps var. ayrica a-gps destegi var. yani uydularin konumunu internetten dogrulayarak daha cabuk uydu bulabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.