Şimdi Ara

Huawei Honor Band 5 [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
11
Favori
38.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni güncelleme var Huawei Honor Band 5 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bugün benim band 5 e güncelleme geldi fakat ben ne güncellendi diye bakmadım müsait değildim baktım güncelleme var yaptım güncelleme neyi değiştirdi bilmiyorum 1.1.0.122 numarası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu güncellemeyi ben yapmıştım fakat yine bugün gelmiş farkında değilim nasıl olurda var olan güncelleme gelir enteresan bende başka zannettim çin malı oldu 🤣🤣resmen kndırdılar beni 🤣🤣 pardon arkadaşlar

• arkadaşlar son güncelleme ile artık saat arayüzüzleri aktf hale geldi hesap ile giriş yapıp arayüzü değiştirebliyoruz .huawei healt uygulaması ve bilekliği son sürüme güncelleyin.
    nihayet bu sorunu çözmüşler.
  • Bir tek Huawei telefonda kamera açılınca kamera simgesi çıkıyor oda basıldığında resim çekebiliyorsunu küçük ama etkili bir özellik bence

• Kesinlikle olmazsın.ben band4 satıp bunu aldım.
    Band4 ün tek ustunlügü sonsuz watchface yüklenebilmesi.
    Geri kalan aklına ne gelirse honor daha ustün

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Batarya süresi nasıl? Karşılaştırırsanız almayı düşünenler için iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

Batarya süresi nasıl? Karşılaştırırsanız almayı düşünenler için iyi olur.
    Aşağı yukarı aynı.miband4 sanki bir tık daha uzun.1 veya 2 gün fark eder.ama zaten 7..8 günden once bitmediği için sorun yok.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Miband 4 14 gün falan gidiyor diye biliyorum, ama adımsayarı filan sıkıntılı onun da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

Miband 4 14 gün falan gidiyor diye biliyorum, ama adımsayarı filan sıkıntılı onun da.
    Aynen.....honor daha sıkıntısız bir cihaz.band4 un absürd adım sayması,bildirimlerdeki türkçe karakterleri göstermemesi can sıkıcı.honor problemsiz.

• Herkese merhaba,
    Kullanmakta olduğumuz honor Band 5, dün güncellemeden sonra teklemeye başladı. Ekranı gidip gidip geliyor, geldiğinde de swipe ve dokunmatiği çalışmıyordu. Arkasındaki 2 sensörde kırmızı ışıklar belli süreyle yanıp yanıp sönüyordu. Cihazı düşürmedik, Acaba içine su kaçmış olabilir mi? Havuzda da kullanılıyor veya güncelleme tam yüklenememiş olabilir mi?
    Dün akşam belli bir süre yan beklettikten sonra kendi açıldı, mecburen ayarlardan cihazı kapadım. Huawei ve honor servisler de yardımcı olmuyor. Neymiş cihazlar tek parça üretiliyormuş, içi açılıp parça değiştirmesi vs yapılamıyormuş.
    Cihazı aldığınız yere götürün diyorlar, yurtdışından hediye geldi. Burada hiç muhattap bulamayacak mıyız yani?

Huawei telefonumu severek kullanıyordum, ancak bu honor saat için satış sonrası servis hizmetsizliği beni hayal kırıklığına uğrattı açıkçası.

Tavsiyeleriniz var mıdır? Böyle bir durumla karşılaşan var müdür? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

• Beyler, 1.1.0.122 guncellemesini yaptim fakat müzik kontrol gelmedi menude ne ters gitmiş olabilir?

• OzBuBa O kullanıcısına yanıt
    Sitesinde Honor ve Huawei de olan,
    * Yalnızca Magic UI ile çalışan telefonlarda desteklenir.
    ibaresi var. Samsung ile ben başaramadım.
  • Iphone 5s ile de olmadı, sistemden kesik yedik.

• Bu güncelleme bana gelmiyor

• kurkcu K kullanıcısına yanıt
    Evet huawei hariç telefonlarda çalışmıyor.
    Şimdilik diyelim.....

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.