Şimdi Ara

''Huawei Honor 3X/3C BEKLEYENLER KULÜBÜ'' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
4
Favori
9.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ocak sonuna öadar gelirsw 2gb lık 3c yi düşünürüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

Orijinalden alıntı: Lazomir

3x'e benide yaz hocam. umarım 750'yi geçmez ve vodafone getirmez :-/

750 değil 999 Lira bile olmaz bence fiyat. Çünkü bu donanımda üst seviye bir cihaz 1500+ bir fiyatta oluyor ülkemizde. Ama dediginiz fiyatlarda olursa 1 saniye düşünmeden alırım.

Zaten 750 yi geçerse şahsen ben Çin'den sipariş vereceğim. Nede olsa bu MTK işlemcili telefonlarda kayıt problemi olmuyor. Yurtdışında 330 dolardan freeshiping satılacağını tahmin ediyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktask1997

quote:

Orijinalden alıntı: djmcoolb

750 TL civarında gelsin geldiği gün alacam

3X İÇİN BU ZOR OLUR 999TL GİPİ BİR RAKAM BEKLİYORUZ KENDİSİNİ 3C 699 TL GİPİ BİR RAKAMLA GİREBİLİR

350 dolarlık p6 999tl den satıldı. 180 dolarlık 3x niye o kadar olsun. Tamam dövizde %20 artış oldu ama yinede satmak istiyorsa 600 tl max. Olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

Orijinalden alıntı: Lazomir

3x'e benide yaz hocam. umarım 750'yi geçmez ve vodafone getirmez :-/

750 değil 999 Lira bile olmaz bence fiyat. Çünkü bu donanımda üst seviye bir cihaz 1500+ bir fiyatta oluyor ülkemizde. Ama dediginiz fiyatlarda olursa 1 saniye düşünmeden alırım.

Firma için önemli olan sizin benim almanız değil. Marka bilinirliği bizde çok kötü durumda, nerdeyse taklit ürün üreten çinlilerle bir tutuluyor. Huawei de bunun farkında, yoksa bazı ülkelerde s4 le aynı fiyata satılan p6 yı bizde neredeyse yarı fiyata satmazlardı. P6 tasarım ve işcilik konusunda çok özel bir ürün o yüzden üretim maliyeti yüksek.satış rakamı 3 milyon u ancak geçmiş. Honor serisi ise ekonomikliği ön plana alıyor. Sadece çindeki ön sipariş 10 milyon deniyor. Bu başarıyı Türkiye de de yakalamak istiyorlarsa 3c ler 400-500 tl, 3x max 600-700 tl olmalı.

• Arkadaşlar türkiyede nasıl 600-700 tl olucak anlamadım aliexspress te 327 dolardan ucuza göremedim ben buda zaten 700 lira yapar.
    http://www.aliexpress.com/item/New-Huawei-Honor-3X-G750-MTK6592-8core-1-7G5-5-inch-IPS-Dual-sim-MP-13/1600928456.html
    buda linki. tr ye 700 lira fiyata gelmesi bence imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Arkadaşlar türkiyede nasıl 600-700 tl olucak anlamadım aliexspress te 327 dolardan ucuza göremedim ben buda zaten 700 lira yapar.
    http://www.aliexpress.com/item/New-Huawei-Honor-3X-G750-MTK6592-8core-1-7G5-5-inch-IPS-Dual-sim-MP-13/1600928456.html

Karaborsa

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

quote:

Arkadaşlar türkiyede nasıl 600-700 tl olucak anlamadım aliexspress te 327 dolardan ucuza göremedim ben buda zaten 700 lira yapar.

Karaborsa

3X Daha çıkmadı arkadaşlar. sahte ürünlere dikkat edin. Öezellikle aliexpress te.
    ben güvenemediğim için 3c siparişi veremiyorum güvenilir bir sitede çıkana kadar. (DX , Buyincoins , e.-buying .. )

yerel resmi satış sitesi

http://www.vmall.com/product/807.html#1280

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 6 Ocak 2014; 12:25:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rfve

quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

quote:

Karaborsa

3X Daha çıkmadı arkadaşlar. sahte ürünlere dikkat edin. Öezellikle aliexpress te.
    ben güvenemediğim için 3c siparişi veremiyorum güvenilir bir sitede çıkana kadar. (DX , Buyincoins , e.-buying .. )

yerel resmi satış sitesi

http://www.vmall.com/product/807.html#1280

Aynen bende bu siteden bekliyorum. Siteyi Türkçe ye çevirdiğimiz zaman görebiliyoruz bilgileri. 1700 yuan da şuan 280.8 dolar yapıyor. Bu fiyatlardan sipariş verebilirsek ve Huawei o saçma arayüz yerine daha sade bir android arayüzü bize verirse mükemmel bir cihaz. Buradan bu cihazı almayı düşünen arkadaşlara sesleniyorum. Eğer bu cihaz Türkiyeye 1000 tl civarı gibi bir miktarda çıkarsa sakın almayın. 280 dolardan verin siparişinizi temiz ve dikkatli kullanın cihazınızı.

• VMALL yurtdışı sevkiyat yapmıyor.
    Yinede güvenilir bir siteden çıkışını beklemek lazım. Yukarıdaki yazdığım siteler gibi.
    oradada 280 usd ye çıkmaz çünkü free shipping ve 2. parti dağıtıcı olması nedeniyle.

Ben yinede 310-320 usd bekliyorum. bakalım.

Bu arada vmall da çıkış tarihi 8.1.2013 10:08 olarak gözüküyor.
  • KONU GÜNCELENDİ/YENİ RESİMLER EKLENDİ KONU GÜNCEL
  • rfve kullanıcısına yanıt
    ÜRÜNÜ YAKIN ZAMANDA ALIRSANIZ BİR İNCELEME BEKLERİZ SİZDEN
  • quote:

güvenilir bir siteden bulduğum anda alacağım .

piyasada sahtesi çok. (daha çıkmadan aliexpresde satıyorlar)
  • şu telefon resmi yollarla 800 liraya filan gelse on numara olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

quote:

güvenilir bir siteden bulduğum anda alacağım .

piyasada sahtesi çok. (daha çıkmadan aliexpresde satıyorlar)

güvenilir site bulursan bizede haber ver.
  • Yarın Çinde satışa çıkıyor İnşallah Türkiye'ye de gelir.

• KUTU İÇERSİNDEN SANIRSAM KULAKLIK ÇIKMIYOR.Bilginiz Olsun
  • KONU GÜNCELLENDİ !!
  • quote:

KUTU İÇERSİNDEN SANIRSAM KULAKLIK ÇIKMIYOR.Bilginiz Olsun

Türkiye'ye gelsin de varsın kulaklık çıkmasın kutudan
  • shadowmexo kullanıcısına yanıt
    Hocam 280 dolardan almak mesele degilde gümrükte takilir bunuda düşünmek lazim.

• Bence Tr. geliş tarihi netleşmeden yurt dışını değerlendirmeyin. Huawei nin agresif bir fiyatlaması olabilir. Şuan bahsedilen fiyatlar karaborsa fiyatları. O yüzden bence 3x için max 700 olur. 3c nin discovery den ucuz olması ise en önemli konu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.