Şimdi Ara

Huawei HG630a Orjinal Yazılıma Dönüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
6.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TTNET'in Huawei HG630a modemini kullanıyordum. Yazılım güncellemesi yaptım.

Tekrar TTNET'ten aldığım ilk haline dönmek istiyorum. Elinde bu modemin yazılımı olan var mı?

İnternette bulamadım. Yardımcı olursanız memnun olurum.

• evet arkadaşlar elinde olan varsa banada lazım
  • Bende böyle bir sorun ortaya çıkıyor. Ne yapabilirim?

• Orjinal firmware isteyenlere beni de ekleyin :(
  • +++++++++++++++++
  • Sorunu çözen, yazılım bulan var mı?
  • Orjinal yazılımı olmadığı için (bulunamıyor) eski yazılıma dönme işlemi yapılamıyor sadece ingilizce olarak kullanılıyor bu saçma soruna ttnet dekiler bile çözüm getiremiyorlar aslında yapacakları tek şey bu sorunu yaşayan insanlar için güncelleme dosyasına ulaşabilecekleri bir adres vermeleri çünkü modemi onlar dağıttı iletişime geçsinler huawei firmasıyla ama müşterileri onların bi tarafında olmadığı için ilgilenmiyorlar, varsın türkçe olmasın arayüz modem ve internet çalışsın bunada şükür artık interneti ve modemi geri getirebilmek için yarım günüm gitmişti problem bitti..
  • buyrun gençler hiç üşenmedim paylaşim dedim :)
    huawei hg630a
  • Bu zaten piyasa da var olan yani İngilizce'ye döndüren pişman ettiren güncelleme

Ben yine bağlantı yaşadığımdan dolayı eski konfigürasyon dosyasını yükledim şimdi de güncelleme yapılan bölüm çıkmıyor çıkan sayfa da reboot seçeneği var ve restore default settings var huawei müşteri hizmetlerini aradım adamlar bana güncelleme yaptığınız için garanti dışı kaldı üzgünüz siz teknik servisimize modemi gönderin orjinal yazılımı yükleyelim diyorlar, ben güncelleme olması gereken bir şey dediğimde kısa kesip sallıyorlar.
    Şimdi bu güncelleme dosyasını modeme nasıl yüklerim acaba, defalarca modeme reset attım varsayılan ayarlara çevirdim tık bile demiyor internet ışığı dışında tümü yanıyor modem ip almıyor yani.
    Başka modem taktım yine aynısı oluyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Bende böyle bir sorun ortaya çıkıyor. Ne yapabilirim?

Aynı sorun bendede var çözdünüz mü acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi modemim çöp mü oldu gençler =?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.