Şimdi Ara

Huawei GT3 Ana Konu ve Kullanıcıları (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
7
Favori
42.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana da gelmedi dostum. Ben de bütün cihazlara eş zamanlı verilmiyor diye biliyorum. Dağıtımına başlanıp aşamalı olarak bütün cihazlara gönderiliyor yani ben bu şekilde biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19 CAN 88

Bana da gelmedi dostum. Ben de bütün cihazlara eş zamanlı verilmiyor diye biliyorum. Dağıtımına başlanıp aşamalı olarak bütün cihazlara gönderiliyor yani ben bu şekilde biliyorum.

Evet öyleymiş. P9 Lite'a konusunda da öyle yazıyor. Baya bekleyip firmware finder ile yukleyenler olmuş. Ama bu güncelleme tuhaf geldi bana. Hiç bilgi yok. Beta mı acaba. Huawei Facebook'ta duyuru da yapmamış.

• hocam acr kayıt programı yükledim ama kayıt etmiyor. program arkaplanda sürekli acık kalmıyor. manuel açarsam oyle kaydediyor. arkaplanı temizlediğim zaman otomatik kapatıyor. Yardım..
  • cpurss79 C kullanıcısına yanıt
    Buraya Facebook'tan 2 tane ekran görüntüsü atmıştım, ''gt3 için Android 7 Nougat çalışmalarına başlanmıştır" diye yazmışlar resmi sayfadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: benhur89

hocam acr kayıt programı yükledim ama kayıt etmiyor. program arkaplanda sürekli acık kalmıyor. manuel açarsam oyle kaydediyor. arkaplanı temizlediğim zaman otomatik kapatıyor. Yardım..

Hocam son uygulamalardan kilitlemeyi denediniz mı? Uygulamayı aşağıya çekerek kitleyebilirsiniz.

• Firmware finder ile guncelliyorum hadi bakalım hayırlısı :)

Huawei GT3 Ana Konu ve Kullanıcıları

edit: arkadaşlar şu video'dan yararlandımhttps://www.youtube.com/watch?v=rpeZOK7ATB8&t=49s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpurss79 -- 23 Nisan 2017; 14:24:58 >

• Kendi çekimim firmware finder ile güncelleme

iki adet dosya indiriyor

https://youtu.be/cic0F-noDqc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyupbasol -- 23 Nisan 2017; 17:43:10 >

• yeni emui 5.0 ve android 7.0 ile telefon harika oldu , emui 4.1i sevmiyordum açıkçası androidin saflığını kısıtlıyordu ama 5.0 ile mükemmel olmuş
  • Birkaç örnek ekleyeyim ben de :) EMIU 5 ile baya değişmiş telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpurss79 -- 23 Nisan 2017; 18:38:8 >

• Arkadaşlar merhaba kamera özellikleri nasil tatmin ediyormu yoksa kotümü nette pek örnek bulmadim. Rica etsem atma imkaninjz varmi. Özellikle gece çekim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemchetin

Arkadaşlar merhaba kamera özellikleri nasil tatmin ediyormu yoksa kotümü nette pek örnek bulmadim. Rica etsem atma imkaninjz varmi. Özellikle gece çekim.

Ornek fotoğraflar :https://yadi.sk/d/Q7NFLUqU3Gnqaz

Ön kamera gayet tatmin edici ama arka kamera pek iyi değil. Fazla ayrıntı kaybı oluyor fotoğraflarda. Ama günlük dosya belge çekmek için yeterli.

Arkadaşlar gt3 lerimize bi yardımcı olsanız radyo apk indirsek mağdurum bu konuda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut222

Arkadaşlar gt3 lerimize bi yardımcı olsanız radyo apk indirsek mağdurum bu konuda

Root ile gizli olan apk dosyası bulunup kurulabiliyordu. Çok ciddi problem ise tek çare bu gibi. Bir de EMUI 4.1 veya 5 artık hangisini kullanıyorsanız Stock apps araması yapıp radyo apksini kurmayı deneyebilirsiniz ama olmaz muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpurss79 -- 24 Nisan 2017; 16:33:0 >
  • arkadaslar
    udpate'den sonra kurulu uuygulamalar rehber resimler sorun oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zifirr

arkadaslar
    udpate'den sonra kurulu uuygulamalar rehber resimler sorun oluyor mu?

hayır hocam bi sorun olmuyor
    Eyvallah hocam honor7 aldım.

• Arkadaşlar merhaba

Gt3 mü almalı Honor 7 mi?

İkinci elleri 600_650 civarı.

Ne önerirsiniz?

Yine olmadı hocam ya. Korunan program Lara alın diyor diğer görüşme kayıt edici program

• Roimeita kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Çok güzel oldu yeni güncelleme

Bir sorum var; müzik playerin sol üstündeki sws modu nedir? Ne işe yarıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDempseyRoll -- 4 Mayıs 2017; 15:25:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.