Şimdi Ara

Huawei Gt Runner kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: esokmen Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • özellikle iphone ile kullanan var mı? sorularım var.

• Hiçbir şey sormayın. Apple telefonu olan adam Apple Watch alsın. Gerekirse kredi çeksin.

• LGatakan kullanıcısına yanıt

Dostum parasından değil şarjı çok sıkıntı. Her gün sıkmaz mı şarj etmek. Zaten ben saatten mesaj falan yazmam.

• Night King kullanıcısına yanıt

3 farklı apple watch kullandım. Apple'dan nefret eden biriyim. Telefonlarını hiçbir zaman sevemedim.

Ama Apple Watch dünya'nın en iyi saatidir.

Şarj işi asla problem değil. Milletin abarttığına bakmayın. Günde yarım saat şarj yetiyor artıyor bile.

Apple Watch Android'e gelse Apple'ın mağazasının önünde sabahlarım. Alkışlar eşliğinde gider o saati alırım.

Hata yapmayın. Benden söylemesi.

anladım teşekkürler. akşamları laptopta dizi izlerken bilgisayarın usb girişine taksam şarj olur herhalde. gece takıp uyusam ertesi günü çıkarır mı peki o şarj sence? yoksa gece çıkarayım mı saati.

Hocam hangi Apple Watch'u alacağınıza bağlı.

Ben olsam AW6 44mm alırdım. AW7 ile aynı sensörleri kullanıyor ama AW7 45mm, biraz daha büyük ekranı var.

AW6 ve 7 hızlı şarjı destekliyor. Öyle sabah takayım, akşam çıkarayım derdi yok.

10 watt bir adaptör alıyorsunuz. Saati yarım saat şarj ediyorsunuz, hayatınıza devam ediyorsunuz.

teşekkürler. ben se düşünüyorum. hızlı şarjı destekliyor mu?

SE'yi tavsiye etmem. AOD Apple Watch'un alamet-i farikasıdır. Hiçbir saat o kadar güzel AOD'a sahip değil.

AW6 ya da 7.

3 farklı Apple Watch kullandığımı söylemiştim. Hepsini ikinci el aldım. 1-2 aylık ikinci el AW6 sizi mutlu eder.

Bana güvenin, Bu siteye 14 yılımı verdim. Ben bir şeye iyi diyorsam sebebi vardır :)

Apple Watch kullanıp detaylarını öğrenince bana Domino's Pizza ısmarlamak bile isteyeceksiniz :)

eyvallah teşekkürler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.