Şimdi Ara

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.567
Cevap
24
Favori
100.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lostime

sürekli google dan arama yapmıyorsanız google uygulamasını kaldırın daha uzun pil ömrü için.. opera kullanıyorum ben chrome yerine..
    Bir de telefonu hiç kurcalamadan o nerede bu yok gibi saçma yazılar görüyorum. Kurcalamayacağınız telefona neden para verirsiniz ki ???

Uzun zamandir benim soylemek istedigim biseydi bu +1 rep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir yardımcı olabilirmisiniz, telefonun orjinal adaptor ve microusb kablosu ile şarj ediyorum ancak bugün kabloda bir temazsızlık farkettim ilk başta kılıf bolarmıştır diye şüphe ettim ve kılıfsız tekrar connectörü taktım ekranın sağ üstündeki bildirim led i cihaz şarjda iken bildiğiniz üzre sarı yanıyor, bu ışık kesiliyor idi ekranı actığım zaman şarj etmiyordu kablo nun bağlanan kısmı ile biraz oynaşınca tekrar şarj devam ediyordu kabloda bir sıkıntı var diye düşündüm ve eve gelince başka bir kablo ile denedim sonuc yine aynı. Ekran açıkken kılıfsız herhangi bir bağlantı sorunu yok kesintisiz şarj oluyor ancak ekranı kapattığım zaman sarı ışık yanıp sönüyor eskidendemi böyleydi bu yoksa süreklimi yanıyordu bu ışık kesintisiz? şuan herhangibir kopukluk olmadan sarj oluyor fakat bugünkü aksamalar neydi acaba porttamı sıkıntı mevcut ki telefon 2-3 ay önce vodofone dan hat üzerine alındı portta bir sıkıntı varsa servis ücretlimi tamir eder ne işlemler yapmam gerek bilgisi olan varmı

• Arkadaşım ekranda bildirim felan vardır.bende de öyle oluyor.

• Arkadaşlar bende android 6 ya geçtikten sonra şarj konusunda sıkıntı olmaya başladı.

Gece yatarken ℅100 olarak bıraktım sabah℅82 kalmıştı.Yine bugün gece yatarken℅30 idi sabah kalkınca℅5 kalmış.

Kullanmadığım bütün uygulamalar devre dışı artı whatsapp ve bir haber uygulaması hariç diğerleri korunan uygulamalarda değil yani ekran kapanınca kapanıyor.Ama yine de böyle oluyor bunun sebebi nedir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wi-fi+ açık o mu bu kadar şarj yiyor acaba diyeceğim ama o da bu kadar yememesi lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 dan sonra maalesef şarj çok sıkıntı oldu.2 günde bir şarja takıyordum telefonu.şimdi mümkünatı yok bu sürenin
  • Nova launcher bide ikon paketi yükledim telefonun görüntüsü baya güzel oldu **HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**
  • P9 litemi gr5 mi bana calisan gr5 i onerdi ve aldim . P9 lite nasil

• Merhaba iyi akşamlar herkese. Bir konuda yardıma ihtiyacım var.
    quote:

https://youtu.be/polSAinJMwg
    videoda anlatılan herşeyi yaptım fakat simgeler sütununun altına font sütununu ekleyemedim. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**

• gokhangur52 kullanıcısına yanıt
    P9 lite daha guzel hem estetik hem ozellik bakimindan.ama gr5 1000 tl civarı iken p9 lite 1300 tl.paran yetiyosa p9 lite daha dogru bir tercih olacaktır.

• Bana abi p9 lite 1300 buda 1300 du adam bana bynu onerdi aldim media marktan

• quote:

Orijinalden alıntı: frksylyc

Marsmallow da farklı launcher deneyen oldumu. Ben bir türlü yapamadim. Hangini yuklediysem ana ekran olarak secemedim yine huawei ana sayfa ya döndü.

Halo launcher yükledim,halo ayarlarından varsayılan olarak Nova launcheri seçtim.şu anda sıkıntısız olarak Nova yı kullanabiliyorum.

Düzeltme : Hola Launcher olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@tih -- 5 Ekim 2016; 13:37:31 >
  • gokhangur52 kullanıcısına yanıt
    Ben sıfır gr5 i 1000 tlye aldım normal bi telefoncudan huawei garantili hemde.elektronik marketler genelde kazıktır bunu unutma.ayrıca satici hangi akla hizmet sana gr5 i onermis anlamadim.p9 lite özellikleri cok daha iyi.gule güle kullan artik yapacak bisey yok.

• İade de edemem 300 kagit bosa gitto

• Emui 4.0 ve 4.0.1 in farki nedir

• Beytullah Coşkun kullanıcısına yanıt
    Ben sıfır 850 TL ye almıştım hocam

• Media marka iaede edebilme sansim varmi

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    İyi almışsın kendi adına mi faturali Huawei garantilimi

• Ya 2-3 sene gider ondan sonra alirim bi iphone 😂

• Beytullah Coşkun kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bu cihaz bozdurma davasından faydalandım Huawei garantili kontrol ettim.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.