Şimdi Ara

Huawei'den ders gibi bilgisayar | Matebook X Pro (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    I7 modelini kullandım 2 hafta dediklerinde kısmen haklısın. Isınma ve elektrik kaçağı problemi yaşamadım
    Touchpad sorunsuz ekran çok güzel aslında alınabilir bir cihaz sadece biraz daha zaman gerekli huaweinin geliştirmesi için.

Ekran çerçeve oranı çok güzel
    Parmak izi hızlı
    Klavye ve touchpad cok rahat tüm piyasadaki laptoplar ve macbook versusunda aralarinda en yakın huawei diyebilirim.

Kamerası leş
    Ekran sabit değil dokunamtigi kullanmak isterseniz ekran ileri geri sallanip duruyo.
    Cihazin guc tuketimi cok iyi 9 saat sorunsuz kullanabiliyorsunuz.
    Islemci gücü PS aı ve lr kullancaklar için yeterli.
    Aede video render alirken klavye bolgesi isiniyo ama bosta isinma olayini yasamadim dedigim gibi.

Yerden yere vurulacak bir cihaz değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

I7 modelini kullandım 2 hafta dediklerinde kısmen haklısın. Isınma ve elektrik kaçağı problemi yaşamadım
    Touchpad sorunsuz ekran çok güzel aslında alınabilir bir cihaz sadece biraz daha zaman gerekli huaweinin geliştirmesi için.

Ekran çerçeve oranı çok güzel
    Parmak izi hızlı
    Klavye ve touchpad cok rahat tüm piyasadaki laptoplar ve macbook versusunda aralarinda en yakın huawei diyebilirim.

Kamerası leş
    Ekran sabit değil dokunamtigi kullanmak isterseniz ekran ileri geri sallanip duruyo.
    Cihazin guc tuketimi cok iyi 9 saat sorunsuz kullanabiliyorsunuz.
    Islemci gücü PS aı ve lr kullancaklar için yeterli.
    Aede video render alirken klavye bolgesi isiniyo ama bosta isinma olayini yasamadim dedigim gibi.

Yerden yere vurulacak bir cihaz değil.
    Windows cihazları arasında en alınabilir cihazlardan, belirttiğim sorunlar olmasaydı. Kesinlikle Macbook pro yerine bu cihazı tavsiye ederdim. Belki benim şanssızlığım, fakat reddit'te bu cihaz hakkında bir başlık var. Bir çok kullanıcı aynı şikayetlerden muzdarip. Huawei'nin pc konusunda biraz daha ekmek yemesi gerekiyor. İlk çıkan ürünlerinde bu denli bir cihazı yapmış olmaları, gelecekte çok daha iyi cihazlar yapabileceklerini gösteriyor.
    Sanırım sizin kullandığınız cihazda da menteşeler de problem var. ileri - geri sallanma problemini hiç yaşamadım.

• KızgınHokkabaz K kullanıcısına yanıt
    Huaweini dağıtım bölgelerine göre ürün degisikligi gosteriyo bütün forum telefonlarda sıkıntı yaşarken benim telefon sorunsuz mesela. Menteşeler normal Dell pclerdede var bu problem. Dediigm gibi huaweinin ilk göz ağrıları bunlar adamlar durdu bir anda bu sektöre atladılar ve oldukça başarılı işlere imza attılar. Umarım gelecek modellerde düzeltilir .

• Oyun için güzel birşey yapsalardı destek olsun diye alırdım sırf çok kötü değil lakin çok iyi de değil ileride iyi işler yapacak gibi

• Ya Erdi'cim koptum akşam akşam. Win Logon Screene geçmek için 2 kere laptop u reboot ettin be hocam :) "WinKey+ L" zart diye kitleyip logon a atar tavsiye ederim

• ulan moster 2 katlar bu fiyatla sunun fiyatına bakın once moster daha ucuz

• Yani şu gürültü/fan olayına neden değinilmiyor? Bir cihazı kullandığınızda en temel unsurlardan biri bu değil mi?

yani apple'cı diilim ama macbook pro'da neden fan sesi yok, neden bunu başaramıyolar. anladık, ekran kartı var ama ekran kartını oyun oynamadığımız zaman bypass edemiyor mu sistem?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic74

yani apple'cı diilim ama macbook pro'da neden fan sesi yok, neden bunu başaramıyolar. anladık, ekran kartı var ama ekran kartını oyun oynamadığımız zaman bypass edemiyor mu sistem?
    Daha once de yazmistim. Huawei'nin pc konusunda biraz daha yol kat etmesi gerekiyor. Ama kisa zaman da bile bu kadar iyi pc'ler yapmis olmasi. Gelecekte iyi pc'ler yapabilecegini gosteriyor. Iade ettikten sonra Macbook pro 2018 modelini aldim. Hissedilir derece de bir kalite farki var.
  • sonic74 S kullanıcısına yanıt
    Hangi macte fan sesi yok ? Cihaz normal calisiyosa olmaması normal 3d veya video render Al bakayim cihaz biraz isinsin fan sesi geliyomu gelmiyomu.

• Yani kullanmadım ama bu cihazda hep ses var deniyor. Sorun da bu. İnternette dolaşırken, youtube seyrederken vs. neden fan sesi duyayım ki?
  • Cihazı çok beğendiğimi söylemek istiyorum, adamlar harbiden noktayı koymuş tasarımda! Ama bana göre eksik olan şeyler şunlar;

1- Network kablosu için giriş olması gerekirdi o çoklayıcı üzerinde!
    2- USB girişi az, en az 2 adet olmalı! usb'den usb'ye aktarım yapmak gibi basit bir işlemi dahi yapamazsak ne anlamı var?

Son olarak Erdi hocam biraz aceleye ve yorgun olduğunuz bir güne gelmiş inceleme sanıyorum. Görmek istediğimiz hiç bir testi göremedik en basitinden crystal bench bile göremedik. touchpad'in ek özellikleri vs derken bu cihazın bir tane daha inceleme videosuna ihtiyacı var bence.
    Eğer vaktiniz yoksa Burak Şolt'a verin içinden geçer tüm testlerin.
    Saygılarımla.

çok ilginç sorunlar gerçekten. bilgilendirmeniz çok faydalı olmuş

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.