Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Miui V5 Yükleme Rehberi (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.763
Cevap
7
Favori
59.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar cep telefonu gümrüğe takılırsa zaten vergi falan diye bir şey yok. Cep telefonun bu şekilde gelmesi yasak, gümrüğe takılırsa vergi ödeyerek de alamazsınız, telefonu geldiği adrese geri gönderirler.
  • selamlar arkadaşlar, benim acilen yardımınıza ihtiyacım var.
    telefonu aldıktan sonra burdaki yazıları okudum, telefonu root ettim ve miui v5 i yükledim, telefon bambaşka bir şey oldu, ilk arayüzüne ısınamamıştım hiç. sonra buradaki son güncellemeyi yaptıktan sonra google play ve klavye çalışmaz oldu, ben de orjinal sürüme geçeyim dedim. root bölümünden dosyayı indirdim ve yazılanları yaparak orjinal sürüme geçtim. ancak miui'nin arayüzü o kadar iyi ve güzel ki dayanamadım tekrar buradaki son sürümü yükledim.

teli açtığımda google play de dahil bir çok uygulama yoktu. bunların apk'ni de yüklemeye çalıştım, gmail'in mesela ama hiç birisi çalışmadı. hesap eklede gmail çıkmadığı için rehbere de ulaşamıyorum. şimdi dload dosyasından orjinal roma da dönemiyorum, çünkü telefon recovery moda girmiyor. ne zaman denesem o yeşil android cini bayılıyor failed low bat diye bir sorun çıkıyor.

- işte tam olarak bunları yazarken aklıma low bat'ın low battery olabileceği geldi. şimdi sarjı doldurayım biraz, o kadar yazdım boşa gitmesin dedim. inşallah miui sağlıklı bir şekilde çalışır-

• osman sifil O kullanıcısına yanıt
    Son miui sürümü düzenlenip eklenecek bir süre bekleyin lütfen.

Miui'dan sonra stok kullanmak çok zor gelir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    13 ocakta son sürümü yüklemiştim ve paylaşmıştım.Konu içinde kaynamış olmalı usta.
    http://www.mediafire.com/download/gp8ayux6t7eggnx/miui_p6u06_4.1.13.zip
  • headspring kullanıcısına yanıt
    Ben görmemiştim, linki güncelledim. Teşekkürler.

• arkadaşlar telefonu rootlayıp yeniden miuiyi yüklemeye çalışıyorum ancak yaklaşık bir saattir MI xıami.com ekranında takılı kaldı daha önceden iki saat daha beklemiştim olmayınca orjinal roma dönmiştüm, orjinal roma dönmek istemiyorum, ne yapmalıyım. bir kaç defa kapatıp yeniden açtım bir saattir bu şekilde.
    Orijinal recovery'e girip wipe'ları yaparsanız açılır telefon sorunsuzca.

• hocam çok özür diliyorum vaktinizi alacam, sabahtan beri uğraşıyorum çünkü, dediğiniz şeyi nasıl yapacağım.ilk kez bir telefondan keyif almaya başlamıştım onu da elimize yüzümüze bulaştırdık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman sifil -- 29 Ocak 2014; 12:32:23 >
    Güç+Ses yükseltme veya kısma tuşlarına basılı tutarak telefonu açarsanız recovery moda girer telefon.

• tamam hocam hallettim, çok sağol.
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    huawei vodafone bayilerinde ya yok yada inanılmaz fiyat farklılıkları var yada kontratsız vermiyoruz diyorlar,turkcell tamamen kontratlı veriyor ,kesinlikle satan birini bulamadım,
    asusa baktım ama o fiyata 4 çekirdekli çok iş görmüyor diye forumları okudum,sonuçta 499 tl olan samsungu hasbelkader 360 tl ye bulunca onu aldım,tek iyi tarafı bir yıl sinema üyeliği kazandım
  • caylakmudur C kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun iyi almissin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar arkadaşlar miui yi nihayet yükledim, dediğiniz gibi stok rom la kullanması tam bir eziyet, bundan sonra hangi telefonu kullanırsam kullanaym miui yi yüklemeyi düşünüyorum. s3'ü olan bir kaç arkadaş da çok beğendi onlara da gösterdim nasıl olacakğını.
    şimdi yakında kit kat güncellemesi gelecekmiş bizim telefonlar miui v5 yüklüyken bu güncellemeleri alacak mı acaba, bir de bazı sorunlar var mesela telefonu ne zaman açıp kapasam aynı yerdeki uygulama kendiliğinden boş bir sayfaya geçiyor, bir de alt panelden elimizi yukarı çektiğimizde açılan google arama bölümü var orası çince çıkıyor sürekli orayı halledemedim, benim telefondan mı, yoksa sürümden mi kaynaklanıyor.

dün telefonu epey bir yüksekten düşürmüştüm, hemen hemen aynı yükseklikten bir haftalık bir lg2 düşürmüştüm ve cam dokunantik paramparça olmuştu, 700 tlye yakın masraf çıktığı için bir haftalık makineyi çok ucuza satmıştım. ama huawei de sadece üstteki şerit yerinden kalktı biraz onu da biraz vurarak düzelttim bir şey olmadı çok şükür.

sagol,teşekkürler
  • üstat kitkatlı olmasada güncelleme yokmu hiç? özledim miui'yu.
  • senol_1980 S kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan ry09iu artık miuiye destek vermeyi düşünmüyor.Artık yeni güncellemeleri yayınlamıyor.
  • headspring kullanıcısına yanıt
    ry09iu ne yapacak simdi. lewa rom la mi calisacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Görünüşe göre Lewa romuna destek verecek gibi görünüyor.Zaten son zamanlarda haftalık miui güncellemesi yapmayıp birkaç haftada bir yayınlıyordu.http://pan.baidu.com/share/home?uk=2936987094&view=share#category/type=0 adresinden takip edebilirsiniz.
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_86938052/f_//tm.htm#86938052
    TÜM TELEFONLAR İÇİN MIUI ROM BULUNUR - MIUI ROMLARA TÜRKÇE DİL SEÇENEĞİ EKLENİR

YALNIZCA 10 TL

SONRAKİ HAFTALARDA GELEN 3 GÜNCELLEME ÜCRETSİZ ARDINDAN GÜNCELLEME BAŞINA YALNIZCA 1TL

Üstad siz burda karşılıksız olarak dağıtım yapın,nasıl yükleneceğini öğretin ve nasıl Türkçeleştirildiğini öğretin.Elin oğluda bu işten menfaat sağlasın.
    Rom bile ücretsiz dağıtılırken bunun üzerinden para kazanmaya çalışanlara yazıklar olsun diyorum sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: headspring

http://forum.donanimhaber.com/m_86938052/f_//tm.htm#86938052
    TÜM TELEFONLAR İÇİN MIUI ROM BULUNUR - MIUI ROMLARA TÜRKÇE DİL SEÇENEĞİ EKLENİR

YALNIZCA 10 TL

SONRAKİ HAFTALARDA GELEN 3 GÜNCELLEME ÜCRETSİZ ARDINDAN GÜNCELLEME BAŞINA YALNIZCA 1TL

Üstad siz burda karşılıksız olarak dağıtım yapın,nasıl yükleneceğini öğretin ve nasıl Türkçeleştirildiğini öğretin.Elin oğluda bu işten menfaat sağlasın.
    Rom bile ücretsiz dağıtılırken bunun üzerinden para kazanmaya çalışanlara yazıklar olsun diyorum sadece.

yuh valla! ulan miui'yun kralını yapanlar gavurlar bile isteğe bağlı bağış istiyorken adam aşmış kendini valla.dediğin gibi gelip burdan öğreniyor (türkçe başka kaynak yok miui multi hakkında çünkü) sonra işi ticarete dök.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.