Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Miui V5 Yükleme Rehberi (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.763
Cevap
7
Favori
59.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende geçen hafta servise vermiştim.Bugün ödemeden sonra tamir aşamasına geçtiler.Bakalım kaç gün sonra elime ulaşacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headspring -- 16 Ocak 2014; 18:19:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: headspring

Bende geçen hafta servise vermiştim.Bugün ödemeden sonra tamir aşamasına geçtiler.Bakalım kaç gün sonra elime ulaşacak.

Hocam ne ödemesi garanti dışımı telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madboy20

valla bende bu kadar çabuk beklemiyodum. hdro52 rom yüklerken olmuştu. bu romu yüklerken başka sorunla karsılaşan varmı acaba.

o romun hem cin versiyonu hemde b125 için olanı var ben b125 için olanın 3. versıyonunun kullanıyorum 2 3 gundur memnunum, çin versiyonu brick sebebi xda'dan custom rom indirirken based on yazısına dıkkat etmek lazım
  • raca63 R kullanıcısına yanıt
    Simkart yuvası bozuldu. Kullanıcı hatası yani

• miui ye yeni geçtim. internetten muazzam bir yavaşlama var. normalde play den anında indirdiğim 10 mb lik bir program 15 dk oldu hala tamamlanmadı. herhangi bir ayar vs varmı acaba? whatsap ı disa üzerinden aktif yapma çalışmıyor. daha önce de bahsedilmiş zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyuxoy35 -- 20 Ocak 2014; 0:08:56 >
  • headspring kullanıcısına yanıt
    mi3 turkiyeye gelecek mi bi bilgi var mi

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    İnternette mi3 ün Türkiye ye gelip gelmeyeceği hakkında herhangi bir bilgiye rastlamadım.Online alışveriş sitesinde satılmaktadır ancak servis hizmeti olmadığı içinde şuan almak risklidir.
  • headspring kullanıcısına yanıt
    fiyati ne kadar tl cinsinden. bide yurtdisi garantili alamiyormuyuz. bozuldumu oraya gonderelim yapsinlar

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Konuda daha önce linki verilmişti.Online alışveriş sitesinde 1000 tl den satılıyordu ama garanti olayından bahsedilmiyordu.Yurt dışında 327 $ (16 gb) fiyatla satışa çıktığını okumuştum.

http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-M3-Wcdma-Snapdragon-2.3-Ghz__isp14168653

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headspring -- 21 Ocak 2014; 11:10:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: headspring

Konuda daha önce linki verilmişti.Online alışveriş sitesinde 1000 tl den satılıyordu ama garanti olayından bahsedilmiyordu.Yurt dışında 327 $ (16 gb) fiyatla satışa çıktığını okumuştum.

http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-M3-Wcdma-Snapdragon-2.3-Ghz__isp14168653

osmaniyedeymis satici. arkadasi yonlendirecem biirazdan saticiya. ebay dediin fiyata var ama gumruk vergi falan korkutuyor beni

• Arkadaşlar bu mıuı dekı mı_pop u stok roma göndersek çalişmaz mı

• Yada aynı mı pop özelliğine sahip bir Program var. mı

• raca63 R kullanıcısına yanıt
    Assistive touch diye arattır play storedan

• quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

Assistive touch diye arattır play storedan

Cok Teşekürler Hocam bi bakayım

• forever Emotion 1.6

• felixamor F kullanıcısına yanıt
    üstadım yeni gelişmeler varmı? bizi dandik android'e terkedip gittin.
  • engincaglayan E kullanıcısına yanıt
    Evet bende alışamıyorum stok romun basitliğine ama bu aralar işlerin yoğunluğundan ne oldu ne bitti çok takip edemedim Miui cephesinde..Müsait olunca bakıp inceleyeceğim..
  • selam,
    evet miui bu hafta gene yok, sitede lewa güncellemesi var ,yalnız anlamadığım şey tamam ,ry09iu gene iki sürüm hazırlamış biri t00,digeri u06 için ama u06 için hazırlanan sürümün build prop dosyası C17B118 sürümü için hazırlanmış ,aslında uluslararası sürüm olan C00B118 için olması gerekmiyor mu,
    tamam belki B118 i kurarım ve lewadaki region ve language seçeneklerini tr ve TR olarak yada daha doğrusu GB ve eng olarak düzenleyebilirim ama genede sorun olur gibi geliyor acaba yanılıyormuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caylakmudur -- 23 Ocak 2014; 20:17:05 >
  • aynı sürüm miui da kullanılmış yani C17B118 sürümü,çünkü build prop dosyasında sürüm olarak aynı şey var,yine region ve language çince olarak düzenlenmiş.
    biraz kafam karıştı bu yeni sürüm lewa yı kursam yine aynı şeyler başıma gelirmi diye iyice araştırıyorum
    birde asus tf101g yi brick ettikten sonra (ilk kez bir cihazım brick oldu milli oldum yani),bırak üfleyerek yemeyi yoğurda buz koymaya başladım
  • caylakmudur C kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizden bisey anlamadim müdür :)) sondaki brick i anladim sadece.d bende galaxy ace brick etmistim. Ama odin ile yine düzeltmistim.d

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.