Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
27
Favori
223.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam s.a. uzun süredir takipteyim sizin ve diğer youtube'da incelemelerini dikkatlice inceledim fakat son mesajınızda imei kayıt problemi var bekleyin deyince şüphelendim bu sorun nedir ve ne zaman giderilir acaba? nasipse yarın ulus vodafone'dan alacaktım ama içime kurt düştü yardımcı olursanız sevinirim.saygılar.
  • kadirakil K kullanıcısına yanıt
    A.S. Kadir bey siz ne biliyorsanız bende onu biliyorum, burada yazdığı kadarıyla..Vodafone bayiine gidip daha fazla bilgi alabilirsiniz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

A.S. Kadir bey siz ne biliyorsanız bende onu biliyorum, burada yazdığı kadarıyla..Vodafone bayiine gidip daha fazla bilgi alabilirsiniz sanırım.

hocam öyle bir sıkıntı varsa çok kötü olacak haftasonu eşimede alacağız telefon kapanırsa büyük sorun olur benim için.
  • engincaglayan E kullanıcısına yanıt
    Geçmiş mesajları okursanız bu sorunu yaşayanlar konudan bahsediyorlar.Dediğim gibi bilgi için telefonu satan yerlerle görüşmekten başka yapacak bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Geçmiş mesajları okursanız bu sorunu yaşayanlar konudan bahsediyorlar.Dediğim gibi bilgi için telefonu satan yerlerle görüşmekten başka yapacak bir şey yok.

anlaşıldı s3 günlerine geri döneceğim anlaşılan.alamazsam benim telefonu gaspedecek çünkü :( birde pm'yi kapattınızmı o tuş yok olmuş??
  • engincaglayan E kullanıcısına yanıt
    S3'te iyi bir telefon, imei problemi aşılmayacak bir şey değil illaki bir açıklama yaparlar size önce bir görüşün.. Konuyla alakalı çok fazla özel mesaj geldiğinden ve her zaman cevaplayamadığımdan burada devam etmek istedim.
  • iki gün önce aldım bende vodafonedan imei kayıtlı görünmüyor. kayıt edileceğini düşünüyorum. bayi ile görüşünce bilgi aktarırım.
  • Ne telefonmus arkadaş, nasıl muallakta bırakıyor insanı vodafone bayileri ayrı dert telefon gelmiyor ayrı dert :)) bir de Huawei Device Türkiye sayfasında şok edici yorumlar okuyorum telefona lanet yağdırıyorlar anlamadım gitti halbukı yabancı youtube kullanıcıları telefonu öve öve bitiremiyor sıkıntı nerde cidden bilmiyorum , suan gorunurde turkıye ıcın cıddı guncelleme sorunu var bır de kayıt dısı olması umarım bunlar en kısa zaman da cozulur zıra bu telefonu en kısa zaman da almak istiyorum ama korkmuyorda değilim artık telefonu yenı alan arkadaşlar izlenimlerinizi lutfen yazmaya devam edın
  • hykara86 H kullanıcısına yanıt
    Evet garip bir durum, bende şikayeti olmayan tayfadayım, aşağıdaki video az-çok fikir uyandırsın size, gerçi çok detaylı inceleme videoları var ama birde miui'den bakın (Stok rom daha hızlı tabi) ;

• felixamor F kullanıcısına yanıt
    hocam senin internet biraz yavaş heralde bende o kadar bile bekleme yapmıyor
  • senol_1980 S kullanıcısına yanıt
    Evet öyle bir sıkıntım var, 16 Mbit aslında ama evin tesisatı eski olduğundan sinyal kaybı çok fazlaymış telekomun dediğine göre..
  • Şarji 11-12 saati gecmiyor laner bi sarji var pil dusmani buya sinir oldum.abimde s3 var benim 2 katim kullaniyor hep nette 23-24 saat gidiyor ben anlamadim bu isi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Sizin kullanımızla veya yüklediğiniz uygulamalarla alakalı bir sıkıntı olabilir, zira yapılan testlerde S3'ün pil ömrü çok daha düşük (Bunlar üreticilerin fabrika verileri değil test sonuçlarıdır) ;

• Bende hem s3 var hemde p6 var. S3 1 günü zor çıkarıyor ama p6 masallah 1,5 günü nerdeyse tamamlıyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senol_1980

quote:

Orijinalden alıntı: faithless35

gittigidiyorda satılan 0,2 mm inceliğindeki kılıftan alan oldu mu ? telefonun kutusundan çıkan kılıf arasında çok fark var mı ?

ben aldım güzel ürün telefonu silikon kılıf gibi kabalaştırmıyor ve tam oturuyor.malzeme kalitesi fena değil ama orjinal kulaklığı yerine oturmuyor bu kılıfta bilgin olsun.gönderdikleri ekran koruyucu filmde güzel parmak çok güzel hareket ediyor üzerinde.

resim paylaşır mısın hocam, daha detaylı bilgilenelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan_cehapelioglu

quote:

Orijinalden alıntı: bayraktaragent

Arkadaşlar hepsiburadadan aldığım ürün açık çıkması sebebi ile iade göndermiştim,kasasındada çökme vardı,iadem gerçekleşti gittim vodafon bayinden hiç açılmamış sıfır kutu siyah aldım ondada kasada çökme var,internetten baktığım resimlere göre sanırım p6 ların hepsinde var kasasında çökme olmayan yok gibi,beyazdada var.Yani yandan baktığınızda bariz belli oluyor,birde elinize aldığınızda elinizi rahatsız ediyor kenarları sürtüyor sivri şekilde,normalde kapak köşelerden daha üstte olsa böyle sorun olmayacak,ben garantiye göndermelimiyim ,forumda bir arakdaş değişim talep etmişti ve değiştirmişlerdi servisde,fakat 20-25 gün daha beklemek istemiyorum,eşime aldığım discovery nin tutuş hissi ve kullanışlılığı daha rahat ,telefonu kötülemek için söylemiyorum. Telefonu servise göndersem geri gönderecekleri telefondada aynı kasa çöküklüğü olabilir, böyle kullanmaya devam edeyimmi sizce,şimdiye kadar gördüğüm bütün p6 larda var bu sorun,hatta ilk iade ettiğim telefondada vardı. P6 siyah kullanan arkadaşlar yorum yaparmısınız? beyaz kullananlarda anlatabilirmi acaba kasada arkada küçük çöküklük sıfıra sıfır eşit değil. Bu arada sihay aldıkdan sonra farkettim beyaz gerçekten daha güzel görünüyor yanlardaki gri metalle daha uyumlu daha canlı.

hocam bence vermeyin çünkü nerdeyse herkeste var kasa göçmesi kimisi farkında değil benimkinin rengi siyah sağ arka tarafta çok hafif 1mm kadar var bi arkadaşımızınki çok fazlaydı onun telefonu değişim yaptılar beyazlarda daha az diyorlar

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kotkafalı -- 6 Kasım 2013; 16:15:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhanwolf

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: faithless35

gittigidiyorda satılan 0,2 mm inceliğindeki kılıftan alan oldu mu ? telefonun kutusundan çıkan kılıf arasında çok fark var mı ?

ben aldım güzel ürün telefonu silikon kılıf gibi kabalaştırmıyor ve tam oturuyor.malzeme kalitesi fena değil ama orjinal kulaklığı yerine oturmuyor bu kılıfta bilgin olsun.gönderdikleri ekran koruyucu filmde güzel parmak çok güzel hareket ediyor üzerinde.

resim paylaşır mısın hocam, daha detaylı bilgilenelim.

kılıfla beraber 6.38 mm. oldu :)) hala incecik.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: morpheus_1905

quote:

Arkadaşlar hepsiburadadan aldığım ürün açık çıkması sebebi ile iade göndermiştim,kasasındada çökme vardı,iadem gerçekleşti gittim vodafon bayinden hiç açılmamış sıfır kutu siyah aldım ondada kasada çökme var,internetten baktığım resimlere göre sanırım p6 ların hepsinde var kasasında çökme olmayan yok gibi,beyazdada var.Yani yandan baktığınızda bariz belli oluyor,birde elinize aldığınızda elinizi rahatsız ediyor kenarları sürtüyor sivri şekilde,normalde kapak köşelerden daha üstte olsa böyle sorun olmayacak,ben garantiye göndermelimiyim ,forumda bir arakdaş değişim talep etmişti ve değiştirmişlerdi servisde,fakat 20-25 gün daha beklemek istemiyorum,eşime aldığım discovery nin tutuş hissi ve kullanışlılığı daha rahat ,telefonu kötülemek için söylemiyorum. Telefonu servise göndersem geri gönderecekleri telefondada aynı kasa çöküklüğü olabilir, böyle kullanmaya devam edeyimmi sizce,şimdiye kadar gördüğüm bütün p6 larda var bu sorun,hatta ilk iade ettiğim telefondada vardı. P6 siyah kullanan arkadaşlar yorum yaparmısınız? beyaz kullananlarda anlatabilirmi acaba kasada arkada küçük çöküklük sıfıra sıfır eşit değil. Bu arada sihay aldıkdan sonra farkettim beyaz gerçekten daha güzel görünüyor yanlardaki gri metalle daha uyumlu daha canlı.

hocam bence vermeyin çünkü nerdeyse herkeste var kasa göçmesi kimisi farkında değil benimkinin rengi siyah sağ arka tarafta çok hafif 1mm kadar var bi arkadaşımızınki çok fazlaydı onun telefonu değişim yaptılar beyazlarda daha az diyorlar

Vodafone bayine gidip beyaz renkli olanı inceledim kasanın önüde arkasıda daha yüksek ve sıfıra sıfır elde tutarken hiç bir rahatsızlık vermiyor,kenarları çıkıntı değil, aynı parayı ödeyipde niye sorunlu telefon kullanalimki? wifide aşırı derecede kopmalar var özellikle sarj olurken wifi kullanıldığında,bu sorun romla ilgili olabilir,rom değiştirildiğinde giderilebilir bir sorun, ama ön cam ve arka kapaktaki çöküklük gerçekten kullanımda rahatsız ediyor yoksa telefonu bu halde kullanmak istiyorum, beyaz olanın ekran ve arka kısmı sıfıra sıfır,siyahlarda sıkıntı var bunu farkettim.Vodafona iade talep etsem iade almazlar,servise gönderirler,2 gün oldu daha alalı.

dostum hakkınızı arayın wifi romdan olamaz çünkü bende hiç kesilmedi.kasa açıklığıda yok ön-arka sıfıra sıfır.yukarıda resmini çektim bakabilirsin.yani ne diye çökük kasayla kullanasanızki?? tahminimce sorunlu olan modeller çökük kasalılar hatta donanımsal sıkıntıları var bence yoksa böyle akıcı ve hızlı bir telefona takılıyor denmesi imkansız.hiçbir incelemede takılıyor yavaş diye birşey görmedim.

• - Huawei Security Guard : Huawei'in resmi güvenlik görevlisi uygulaması. İndirmek içinhttps://dl.dropboxusercontent.com/s/0g6x1t5f3ix6twv/HuaweiSecurityGuard.apk?token_hash=AAEqymtGXCk2zJvIVhJfx5yYTjraVnRFVHrTyVAFn0r0Gw&dl=1.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: morpheus_1905

quote:

Vodafone bayine gidip beyaz renkli olanı inceledim kasanın önüde arkasıda daha yüksek ve sıfıra sıfır elde tutarken hiç bir rahatsızlık vermiyor,kenarları çıkıntı değil, aynı parayı ödeyipde niye sorunlu telefon kullanalimki? wifide aşırı derecede kopmalar var özellikle sarj olurken wifi kullanıldığında,bu sorun romla ilgili olabilir,rom değiştirildiğinde giderilebilir bir sorun, ama ön cam ve arka kapaktaki çöküklük gerçekten kullanımda rahatsız ediyor yoksa telefonu bu halde kullanmak istiyorum, beyaz olanın ekran ve arka kısmı sıfıra sıfır,siyahlarda sıkıntı var bunu farkettim.Vodafona iade talep etsem iade almazlar,servise gönderirler,2 gün oldu daha alalı.

dostum hakkınızı arayın wifi romdan olamaz çünkü bende hiç kesilmedi.kasa açıklığıda yok ön-arka sıfıra sıfır.yukarıda resmini çektim bakabilirsin.yani ne diye çökük kasayla kullanasanızki?? tahminimce sorunlu olan modeller çökük kasalılar hatta donanımsal sıkıntıları var bence yoksa böyle akıcı ve hızlı bir telefona takılıyor denmesi imkansız.hiçbir incelemede takılıyor yavaş diye birşey görmedim.

hocam bendede hafif kasa çöküntüsü var ama wifi kopması ve takılma falan yok.yani olay bu olamaz.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.