Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4.942
Cevap
32
Favori
216.390
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2676 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Google playden dünden beri program indiremiyorum sayfadan atıyor, heralde ayarları bozdum. Opera miniyi html5 desteği yok diye silmiştim ama pişman oldum. Şimdi de yükleyemiyorum Google play haricinde bi yerde de yok. Opera mini ve android için varsa opera mobili biyere yüklesenizde ordan indirsem.
    Chrome 'u güncelledim şimdi klavyesi bazen hata veriyor ve aşırı güç harcıyor diye uyarı veriyor.
    quote:

Google playden dünden beri program indiremiyorum sayfadan atıyor, heralde ayarları bozdum. Opera miniyi html5 desteği yok diye silmiştim ama pişman oldum. Şimdi de yükleyemiyorum Google play haricinde bi yerde de yok. Opera mini ve android için varsa opera mobili biyere yüklesenizde ordan indirsem.
    Chrome 'u güncelledim şimdi klavyesi bazen hata veriyor ve aşırı güç harcıyor diye uyarı veriyor.

hocam opera mini store'dan indirebilirsin operanın android marketi yada pcden indir.Telefondan google playe giremiyorsan bilgisayardan google playe girip ordanda indirebilirsin otomatikman telefona gelir

• Yarbay
    2676 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilhanwolf

arkadaşlar, tüm forumu okuyamadım ama wifi ile internet paylaşırken kopmalar yaşayan oluyor mu? Çözümünü bilen var mı?
    quote:

arkadaşlar, tüm forumu okuyamadım ama wifi ile internet paylaşırken kopmalar yaşayan oluyor mu? Çözümünü bilen var mı?

evet bendede var senin gibi rahat 10 kişiye daha rastladım wifide kopma oluyor diyen
    |
    |

Orijinalden alıntı: bayraktaragent

.
    quote:

Orijinalden alıntı: bayraktaragent

Arkadaşlar hepsiburadadan aldığım ürün açık çıkması sebebi ile iade göndermiştim,kasasındada çökme vardı,iadem gerçekleşti gittim vodafon bayinden hiç açılmamış sıfır kutu siyah aldım ondada kasada çökme var,internetten baktığım resimlere göre sanırım p6 ların hepsinde var kasasında çökme olmayan yok gibi,beyazdada var.Yani yandan baktığınızda bariz belli oluyor,birde elinize aldığınızda elinizi rahatsız ediyor kenarları sürtüyor sivri şekilde,normalde kapak köşelerden daha üstte olsa böyle sorun olmayacak,ben garantiye göndermelimiyim ,forumda bir arakdaş değişim talep etmişti ve değiştirmişlerdi servisde,fakat 20-25 gün daha beklemek istemiyorum,eşime aldığım discovery nin tutuş hissi ve kullanışlılığı daha rahat ,telefonu kötülemek için söylemiyorum. Telefonu servise göndersem geri gönderecekleri telefondada aynı kasa çöküklüğü olabilir, böyle kullanmaya devam edeyimmi sizce,şimdiye kadar gördüğüm bütün p6 larda var bu sorun,hatta ilk iade ettiğim telefondada vardı. P6 siyah kullanan arkadaşlar yorum yaparmısınız? beyaz kullananlarda anlatabilirmi acaba kasada arkada küçük çöküklük sıfıra sıfır eşit değil. Bu arada sihay aldıkdan sonra farkettim beyaz gerçekten daha güzel görünüyor yanlardaki gri metalle daha uyumlu daha canlı.

hocam bence vermeyin çünkü nerdeyse herkeste var kasa göçmesi kimisi farkında değil benimkinin rengi siyah sağ arka tarafta çok hafif 1mm kadar var bi arkadaşımızınki çok fazlaydı onun telefonu değişim yaptılar beyazlarda daha az diyorlar

• Yüzbaşı
    980 Mesaj
    quote:

quote:

valla seriyle alakalı heralde ben kopma yaşamadım.

Miui Türkiye
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

quote:

evet galiba seriyle alakalı bişey var xda'da ne kasa açıklığı ne wifi kopmasından bahsediliyor bende yaşamadım öyle sorunlar bitek 3g'de beli bir süre sonra bağlantı yapmıyordu oda miui'nin önceki versiyonundan kaynaklanıyormuş şimdi yeni versiyonda oda halledildi.

• Yüzbaşı
    304 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: faithless35

gittigidiyorda satılan 0,2 mm inceliğindeki kılıftan alan oldu mu ? telefonun kutusundan çıkan kılıf arasında çok fark var mı ?
    quote:

Orijinalden alıntı: faithless35

gittigidiyorda satılan 0,2 mm inceliğindeki kılıftan alan oldu mu ? telefonun kutusundan çıkan kılıf arasında çok fark var mı ?

ben aldım güzel ürün telefonu silikon kılıf gibi kabalaştırmıyor ve tam oturuyor.malzeme kalitesi fena değil ama orjinal kulaklığı yerine oturmuyor bu kılıfta bilgin olsun.gönderdikleri ekran koruyucu filmde güzel parmak çok güzel hareket ediyor üzerinde.
    quote:

Orijinalden alıntı: okan_cehapelioglu

quote:

hocam opera mini store'dan indirebilirsin operanın android marketi yada pcden indir.Telefondan google playe giremiyorsan bilgisayardan google playe girip ordanda indirebilirsin otomatikman telefona gelir

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: morpheus_1905

quote:

Opera store iyi fikir ordan denerim gerci kendi tarayicisina da alistim. Pcden de olmuyorki ayarlarla mi bozdum naptim bilmiyom bide başka hesap deniyeyim.

Kasa çökmesine ben hiç bakmadım 1 mm fark önemsiz detay bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    366 Mesaj

bende yaşamadım wifi kopması.push mailler var sürekli aktif.sabah 8.30'dan akşam 19:00'a kadarda whatsapp sürekli aktif.

|
    |
    senol_1980 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iOS 10.0.1
  • Teğmen
    186 Mesaj
    arkadaşlar cihazın oyun performansı çok kötü. herkeste mi böyle ? bu sorunu nasıl aşabilirim
    Sol hükümet ameliyata narkozsuz alır, en azından hangi organınızı söktüğünü anlarsınız; Sağ hükümet ameliyata narkozla alır da, nerenizi kaybettiğinizi dahi anlayamazsınız. Necmettin Erbakan ►► ◄◄
  • Yarbay
    3618 Mesaj

İncelemede yazdığım üzere oyuncuları üzecek bir telefon, oynayabileceğiniz uyumlu oyunların listesi ve oynanış videoları ilk sayfada mevcut.
    |
    |
    hturkcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    186 Mesaj

hocam sadece oyun değil ki. youtube uygulaması olsun kendi tarayıcısı olsun, arayüz ve geçişler olsun. telefonda bir problem olduğu belli. donanımın alışılmışın dışında olmasından mı kaynaklı bu durum? bir çözümü var mı? yoksa aldığım yere geri iade edep paramı geri alabilir miyim? daha bir gün bile olmadı
    |
    |
    felixamor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğer beğenmediyseniz iade edin tabiki, baştan içinize sinmemiş bir cihaz sizi memnun etmez sonrasında da..Ben incelemelerimde akıcılık problemi yaşamadım, diğer inceleme videolarında da bu tarz sorunlardan bahsedilmeyip üstüne geçişler ve sistemin genel işleyişi övülüyor..(DH ve GSM Area vs. gibi)..
    Yanlız buradaki kullanıcı yorumları çok dikkatimi çekiyor, kullanıcılar çok keskin olarak birbirinden ayrılmış kimi bir çok sorundan bahsederken kimide hiçbir sorunu olmadığını belirtiyor.Adeta aynı telefon farklı donanımlarla üretilmişcesine..
    |
    |
    hturkcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2160 Mesaj
    Benim sorunum, google play değilmiş nedense netten dosya indirmeye çalışırken "maalesef internet durdu" hatası verip sayfadan atıyor. Ayarları nasıl olmalıki böyle yapmasın.

Fabrika ayarlarına dönsem rehber ve hafıza kartı silinir mi?

|
    |

Orijinalden alıntı: felixamor

Eğer beğenmediyseniz iade edin tabiki, baştan içinize sinmemiş bir cihaz sizi memnun etmez sonrasında da..Ben incelemelerimde akıcılık problemi yaşamadım, diğer inceleme videolarında da bu tarz sorunlardan bahsedilmeyip üstüne geçişler ve sistemin genel işleyişi övülüyor..(DH ve GSM Area vs. gibi)..
    Yanlız buradaki kullanıcı yorumları çok dikkatimi çekiyor, kullanıcılar çok keskin olarak birbirinden ayrılmış kimi bir çok sorundan bahsederken kimide hiçbir sorunu olmadığını belirtiyor.Adeta aynı telefon farklı donanımlarla üretilmişcesine..
    quote:

abi senin bu komplo teorini bende destekliyorum ben fifa14 asphalt 8 dead trigger oynuyorum sürekli gayet akıcı kasada açıklık yok wifi hiç kopmadı arayüz hiç teklemedi üstelik bunları performansı orjinal roma göre daha düşük miui ile yapıyorum.ama öyle yorumlar okuyorumki sanki başka telefondan bahsediyor arkadaşlar.sonuçta herkes bir hevesle iyi bir para verip alıyor telefonlarını beklentileri karşılamaması çok kötü bir durum.benim etrafımda telefonu bende görüp test edip alan 2 arkadaşım var üçüncüde yolda o ikisine kötüsü denk gelmedi heralde onlarda memnun ama yinede üçüncü arkadaşta alınca ya sorun yaşarsa diye korkuyorum valla.

Miui Türkiye

• Yüzbaşı
    581 Mesaj
    hepsiburada üzerinden alan arkadaşlar bende hb den almayı düşünüyorum nedir bi sıkıntı yaşayan oldu mu ? 150 tl parapuan dediği tüm kartlarda geçerlimi bende paraf var sadece, telefonu izmitte neredeyse hic bi vodafone bayiisinde bulamadım.
    bir tane var oda beyaz kimilerinin haberi bile yok telefondan yetkili bayii bide bunlar, yapıcak bişeyim yok napayım sizce ?
  • Yarbay
    3618 Mesaj

İşte bahsettiğim "keskin ayrım"
    |
    |
    lionhearts kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    980 Mesaj
    quote:

quote:

abi öyle diyorsunda biz öğrenci adamlarız her dakka telefon alacak durumumuz yok alınca uzun süre kullanmak zorunda olduğumuzdan seçimimizi iyi yapmamız gerek.alıp memnun kalmasaydım veya problemli bir telefon olsaydı ayvayı yemiştim ikinci el malum fiyat çok düşüyor bide satmak için uğraş falan.ben senin ve gsm arenanın incelemesine güvenerek aldım ve çok şükür hiçbir sıkıntı yaşamadım.
    |
    |

Miui Türkiye

• Yarbay
    3618 Mesaj

Biraz daha sabredip tekno marketlerde satışa çıkmasını bekleyebilirsiniz.Bu ara imei kayıt sorunlarından bahsediyor arkadaşlar, şu an için ertelemeniz daha sağlıklı olacaktır bence.Ürün tedarik sürecini pek başarılı yürütemiyor Huawei..

Yanlış anlaşılmış olabilirim, ben memnuniyetiniz anlamında söyledim. @lionhearts .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 31 Ekim 2013; 21:18:43 >
    |
    |
    Bahsedilenler: mrYAGIZ , lionhearts kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2909 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hturkcan

hocam sadece oyun değil ki. youtube uygulaması olsun kendi tarayıcısı olsun, arayüz ve geçişler olsun. telefonda bir problem olduğu belli. donanımın alışılmışın dışında olmasından mı kaynaklı bu durum? bir çözümü var mı? yoksa aldığım yere geri iade edep paramı geri alabilir miyim? daha bir gün bile olmadı
    quote:

Orijinalden alıntı: hturkcan

kardeş ben aynısını foruma yazdım, telefon akmıyor diye ileri geri konuştular milletin haberi olsun ben iade ettim paramı geri aldım. telefonun ara yüzü hızllı sadece programları oyunları takılarak çalıştırıyor. interneti takılarak çalıştırıyor telefon akmıyor bütün browserları denedim. bende xperia s var xperia s akıyor takılma yok ozüna göre kıyaslayın alacakların da haberi olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
üniversite
Bey Azura
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.