Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam 9. maddeye geldim. ama 9. da ne yapacağım anlamadım yardım eder misin
  • agritux kullanıcısına yanıt
    hocam 9. madde orjinale dönün diyor ama ilk sefer blazer çıkmıştı suan öyle bir sey çıkmadı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesaydin00

hocam 9. madde orjinale dönün diyor ama ilk sefer blazer çıkmıştı suan öyle bir sey çıkmadı ???

Telefonu turkcell logosunda takılı vaziyette bilgisayara bağlayın , sonra cmd.exeye ne yazmanız gerektiği cmd.exenin bulundugu klasördeki metin belgesi içinde var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

quote:

Telefonu turkcell logosunda takılı vaziyette bilgisayara bağlayın , sonra cmd.exeye ne yazmanız gerektiği cmd.exenin bulundugu klasördeki metin belgesi içinde var.

Eyvallah hocam yaptım. ilk 10 aşamayı. Şimdi b708 İ kurmayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz veya hangi rom u tavsiye edersniz ??
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

quote:

Eyvallah hocam yaptım. ilk 10 aşamayı. Şimdi b708 İ kurmayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz veya hangi rom u tavsiye edersniz ??

Hocam ilk 10 aşamayı yaptıysanız şimdi
    Emotion UI 1.5 kurulumu(B336):
    Başlığını takip ederek b336 yı kurun. Çünkü intermediapack kurmadan b708 kurunca hata çıkabiliyor siz önce b336 kurun sonra b708 kurarız zaten b708i kurmak çok kolay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• qazrfv kullanıcısına yanıt
    hocam b336 kurulumu anlatılırken

D) Herşey tamam ise aşağıda anlatıldığı şekilde intermediate pack orjinal rom kurulumunu yapıyoruz.

bu aşagıda anlatılan yer nerede ben göremedim
  • Acil yardım telefon turkcell logo da kalıyor rom yükleyemiyorum
    ne yapmlıyım dload rom ları denedim hiç birini kabul etmiyor en son b336 kurulu idi
  • iznik İ kullanıcısına yanıt
    cwm flashla,
    wipe data factory reset
    format system yap, sonra istediğin romu kur
    bir vatandaş allah rızası için b708 nasıl yüklenir anlatsın. Ana sayfada ilk defa rom yükleyecek olanlar için denilen ilk 10 maddeyi uyguladım. root checker dan kontrol ettim telefon root'lu olmuş. Simdi bir arkadaş ilk bas b338 yükle ardından b708 e geç dedi ama b338 i yükleyemedim. D yazan aşamadan sonra bir cacık anlamadım. aşağıda anlatılğı gibi yükleyin diyor ben körüm galiba aşağıda göremedim. B338 İLE B708 rom u indirdim pc de bekliyor. Müsait olan birinden yardım bekliyorum
  • enesaydin00 E kullanıcısına yanıt
    root ettiysen zaten cwm ya da twrp vardır.
    hafıza kartına romu at
    (zip dosyası şeklinde olanı)
    cwm ya da twrp ye gir

wipe data
    wipe cache
    format system

yapıp
    install zip deyip zipi seçeceksin :) bukadar

zor kısmı yapmışsın kolayı kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

root ettiysen zaten cwm ya da twrp vardır.
    hafıza kartına romu at
    (zip dosyası şeklinde olanı)
    cwm ya da twrp ye gir

wipe data
    wipe cache
    format system

yapıp
    install zip deyip zipi seçeceksin :) bukadar

zor kısmı yapmışsın kolayı kalmış

dload klosör olustur felan deniliyor ben onları yapmadım. sadece ilk 10 maddeyi yaptım cwm yükledim sonra orj recovery yükleyin diyordu en son maddede onu yaptım. simdi istediğim rom u zip olarak sd karta atıp

wipe data
    wipe cache
    format system

yapıp
    install zip deyip zipi seçecektiğimde yüklenir mi??
  • Arkadaşlar burada Türkiye P1 için rom var. Acaba bunu direk dload ile kurabilir miyiz?

Yoksa bu Turkcell'den kurtulmak için illa diğer işleri mi yapmak lazım?

Telefon daha 3 günlük. O yüzden diğer işlere girişmek istemiyorum.

Dayanamadım ve denedim. Oldu arkadaşlar. Şu an sürüm B106 olarak gözüküyor.

Acaba bu şekilde diğerlerini de kurabilir miyiz=?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeus40 -- 17 Ocak 2014; 19:53:56 >
  • quote:

cwm flashla,
    wipe data factory reset
    format system yap, sonra istediğin romu kur

cwm flasla derken hocam hangi cwm kurmalıyım ve nasıl?
  • zeus40 Z kullanıcısına yanıt
    verdiğin link P6 nın. senin telefonu yakar atar.
    dload yolu ile değil de zip yolu ile kuracaksan orjinal recovery e dönmeyeceksin. build prop değiştirmene de gerek yok.
  • quote:

dload yolu ile değil de zip yolu ile kuracaksan orjinal recovery e dönmeyeceksin. build prop değiştirmene de gerek yok.

hocam bu seferde huaweı simge takılı kaldı b229 zipli kurmaya çalışıyorum
    team win recovery project v2.6.0.0 kurulu işlem sırası nasıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iznik -- 18 Ocak 2014; 12:12:57 >
  • iznik İ kullanıcısına yanıt
    229un zipli hali var mı?
    içinde ne var?
    cust meta-ınf system boot.img hocam bunlar var. birde hocam bunu kurdukdan sonro sonra recovery orjinal yapmadan dload ile rom kurmamız mümkün mü
  • quote:

verdiğin link P6 nın. senin telefonu yakar atar.

Hocam yan tarafta P1 var hemen. Link direk o sayfayı verdiği için öyle görünmüştür.

Güncellemeyi yükledikten sonra B706 için desteklenen sürünlere baktım bizim Türkiyedeki telefonlar gözükmüyor.

Yani sanırım direk dload ile kuramıyoruz maalesef.
    ilk 10 maddeyi yapmamızdaki amaç orjinal rom un yedeğini almak ve cihazı root layarak build.prop dosyasını değiştirmek bunları sorunsuz yaptıysanız şimdi;
    b336 yı yüklemek için ilk sayfada verilen linkteki b336 zip dosyasını indirdikten sonra ilk olarak intermediatepack klasorundeki update.app dosyasını telefonumuzun hafıza kartında oluşturacağımız dload klasörüne kopyalayoruz. daha sonra telefonu kapatıyoruz açmak için ses artırma ve kısma tuşlarıyla birlikte power tusuna birlikte basıyoruz telefon orjinal recovery menusunden açılıp güncelleme işlemine başlayacaktır. kurulum bittikten sonra bu sefer dload klasörüne indirmiş olduğumuz dosyada dload klasorunde yer alan upgrade.app yi kopyalayarak ayn işlemi tekrarlıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.