Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.664
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yEmreozc

quote:

Orijinalden alıntı: HasanUyar

ıcs yi kuran yokmu hiç o nasıl bı yorum yazsada bilsek:)

Bu jellynin mesajlaşma programını hiç sevmedim, cm10 mesajını flashlamaya çalışıyorum bi türlü yapamadım sanırım olmuyor, bole giderse denicem ics yi sırf msj programı için :-)

valla ben cok mesajlaşan biri olmadığım için beni cok etkilemiyor ama bende sevmedim mesaj programını:)
  • arkadaşlar cwm den cm10 ve 10,1 i kurdugumda cyanogen yazısı geldikten sonra cihaz orada kalıyor dönüp duruyor hiç açılmıyor neden olabilir acaba? bide gapps ların ikiside 525 romda hata veriyor başka bir çözüm varmıdır acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carisma_24

arkadaşlar cwm den cm10 ve 10,1 i kurdugumda cyanogen yazısı geldikten sonra cihaz orada kalıyor dönüp duruyor hiç açılmıyor neden olabilir acaba? bide gapps ların ikiside 525 romda hata veriyor başka bir çözüm varmıdır acaba.

Rom yükleme yapmadan önce Cwm menüsünde Wipe dalvik ve Wipe cache kısımlarını sil ole yükle. 525 romu için Jelly gapps i kullanmalisin, eğer burdaki hata veriyorsa eğer ki ben burdakini kullanmadım şuan okulda olduğumdan dolayi link veremiyorum, Google de Jelly güncel gapps diye aratip onu dene birde eğer google search kapatmaya zorla diyorsa hemen marketten güncellemeyi dene sorun çözülür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cm türkçe dil seneceği olan bi rom varmı cm10u un vardı diye hatırlıyorum ama bir türlü bulamadım
  • quote:

arkadaşlar cm türkçe dil seneceği olan bi rom varmı cm10u un vardı diye hatırlıyorum ama bir türlü bulamadım

http://www.mediafire.com/?bf34a6j6y5ijbq5
    cm10 türkçe
  • Ustad bu surumde android klavye durduruldu uyarusi aliyorum klavye calismiyor galiba

• quote:

Ustad bu surumde android klavye durduruldu uyarusi aliyorum klavye calismiyor galiba

yeni klavye kur madem öyle hata verenide devre dışı bırak :)
  • oda alıma gelmedi değil, ama onun için google play lazım henüz güncel çalışan bi gaaps bulabilmiş değilim link vermiş olduğun türkçe cm10 için çalışan bi gaps varmı bildiğin
  • Modern combat 4 the setlerr hd real football 2013 un uyumlu versiyonlari yok galiba

• quote:

oda alıma gelmedi değil, ama onun için google play lazım henüz güncel çalışan bi gaaps bulabilmiş değilim link vermiş olduğun türkçe cm10 için çalışan bi gaps varmı bildiğin

http://goo.im/gapps/gapps-jb-20120726-signed.zip
  • Arkadaslar telefonun hoparlorunu degistirmek istiyorum ses cizirtili ciktigi icin . Telefonun arka kapaginin nasil acildigini bilen var mi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 22 Aralık 2012; 20:53:43 >
  • Üstat Öncelikle Hafıza Kartı Kapağını Aç Oradaki Vİdayı Sök. Power Tuşunun Olduğu Boşluktan Zedelemeyecek Bir Cisimle ( Eski Bir Sim Kart İdeal) Geriye Doğru Hafifce Zorla Kapakla Kasa Arasında Hafifçe İlerlemeye Devam Et Tırnaklar Tek tek Atıcaktır.

Eğer Haporlörün Patlak Olduğuna Eminsen Öğle Giriş Bu İşe Çünki Romlardan Dolayı Aynı Sorun Bendede Oluşmuştu. 525 ve cm10 da Yaşamıştım Bu Sorunu.
  • quote:

Üstat Öncelikle Hafıza Kartı Kapağını Aç Oradaki Vİdayı Sök. Power Tuşunun Olduğu Boşluktan Zedelemeyecek Bir Cisimle ( Eski Bir Sim Kart İdeal) Geriye Doğru Hafifce Zorla Kapakla Kasa Arasında Hafifçe İlerlemeye Devam Et Tırnaklar Tek tek Atıcaktır.

Eğer Haporlörün Patlak Olduğuna Eminsen Öğle Giriş Bu İşe Çünki Romlardan Dolayı Aynı Sorun Bendede Oluşmuştu. 525 ve cm10 da Yaşamıştım Bu Sorunu.

ya stock romda da var aynı olay. sinir edici bir cızırtı. özellikle tiz seslerde. sanki ilk aldığımda böyle değildi. teşekkürler yardımın için. yarın hoparlörü değiştirip denicem. bi faydası olmazsa yapacak bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

Arkadaslar telefonun hoparlorunu degistirmek istiyorum ses cizirtili ciktigi icin . Telefonun arka kapaginin nasil acildigini bilen var mi??

Bu yardımcı olacaktır. Birgün lazım olur diye yazmıştım bir kenara.

http://bbs.angeeks.com/thread-2041364-1-1.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: veAdem

quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

Arkadaslar telefonun hoparlorunu degistirmek istiyorum ses cizirtili ciktigi icin . Telefonun arka kapaginin nasil acildigini bilen var mi??

Bu yardımcı olacaktır. Birgün lazım olur diye yazmıştım bir kenara.

http://bbs.angeeks.com/thread-2041364-1-1.html

eyvallah sağol dostum. ya hoparlörün üstüne baktım demir tozları birikmiş nasıl olduysa :) ben yine de yarın yenisini alacam

• Arkadaşlar bişey soracağım.Hani genelde galaxy serisinde 3 hafızalı cihazlarda olan bir sorun var ya hani oyunlar sadece cihazın dahili sd kartında yani usb bellek te çalışıyordu data dosyasını external sdye taşısak bile çalışmıyordu.Bu sorun huawei p1de varmı?Bunda da (cihaz hafızası-usb bellek-sd kart ) olarak 3 hafızamı var.Öyle ise çok kötü zaten dahili hafıza 4gb hiçbişey yüklenmez o zaman.

Root ve extra program falan gerekmeden takacağımız micro sdye oyunları direk kurabiliyormuyuz veya sonradan taşıyormuyuz?Kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASSAİLANT

Arkadaşlar bişey soracağım.Hani genelde galaxy serisinde 3 hafızalı cihazlarda olan bir sorun var ya hani oyunlar sadece cihazın dahili sd kartında yani usb bellek te çalışıyordu data dosyasını external sdye taşısak bile çalışmıyordu.Bu sorun huawei p1de varmı?Bunda da (cihaz hafızası-usb bellek-sd kart ) olarak 3 hafızamı var.Öyle ise çok kötü zaten dahili hafıza 4gb hiçbişey yüklenmez o zaman.

Root ve extra program falan gerekmeden takacağımız micro sdye oyunları direk kurabiliyormuyuz veya sonradan taşıyormuyuz?Kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

2 hafıza var, telefon ve sd kart olmak üzere.
    Dediğin şey 2.3 ve bu sürüm altındaki romlar için geçerli. Telefonla alakalı bir durum değil bu.
    2.3 üstü sürümlerde uygulamaları sd karta taşıma problemi kalktı. Rootsuz bir şekilde taşınabilir her uygulama.

• quote:

quote:

Arkadaşlar bişey soracağım.Hani genelde galaxy serisinde 3 hafızalı cihazlarda olan bir sorun var ya hani oyunlar sadece cihazın dahili sd kartında yani usb bellek te çalışıyordu data dosyasını external sdye taşısak bile çalışmıyordu.Bu sorun huawei p1de varmı?Bunda da (cihaz hafızası-usb bellek-sd kart ) olarak 3 hafızamı var.Öyle ise çok kötü zaten dahili hafıza 4gb hiçbişey yüklenmez o zaman.

Dediğin şey 2.3 ve bu sürüm altındaki romlar için geçerli. Telefonla alakalı bir durum değil bu.
    2.3 üstü sürümlerde uygulamaları sd karta taşıma problemi kalktı. Rootsuz bir şekilde taşınabilir her uygulama.

Dediğim şey sürümle alakalı değil hocam s2 s3 kullandım hepsi jellybean dı ama o sorun vardı 3 hafızalı olmasından kaynaklanıyor.Ama bu cihaz 2 hafızalı ise sorun yoktur çok güzel cihaz.Çok saolun hocam bilgi için.Birde siz hepsiburadadanmı aldınız ?Ordan alsak tamamen tr garantili cihaz oluyor değilmi.İmei kayıt sorunu falan yok değilmi

• quote:

quote:

quote:

Dediğim şey sürümle alakalı değil hocam s2 s3 kullandım hepsi jellybean dı ama o sorun vardı 3 hafızalı olmasından kaynaklanıyor.Ama bu cihaz 2 hafızalı ise sorun yoktur çok güzel cihaz.Çok saolun hocam bilgi için.Birde siz hepsiburadadanmı aldınız ?Ordan alsak tamamen tr garantili cihaz oluyor değilmi.İmei kayıt sorunu falan yok değilmi

Ben kvk dan aldım fakat sorun olacağını zannetmiyorum çünkü alan arkadaşlar var hiç ole bişi duymadık :-)

• Hepsiburada cok guvenilir bir site. Gonul rahatligi ile alabilirsin

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.