Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 699,00 TL Hepsiburada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
3.604
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Huawei Ascend P1  699,00 TL Hepsiburada

Huawei Ascend P1 699,00 TL Hepsiburada

Bu fiyata son 99 ürün!
    Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 1.213,00 TL (KDV Dahil)olacaktır.

Teknik Özellikler:
    Boyutlar: P1 – 7.69mm x 64.8mm x 129mm; P1 S – 6.68mm x 64.8mm x 129mm
    4.3-inch super AMOLED 960 x 540 touch screen with Corning Gorilla Glass
    Dual-core 1.5GHz TI OMAP 4460 Cortext-A9 işlemci
    SGX 540 GPU
    Android 4.0 Ice Cream Sandwich
    1670 mAh/1800mAh pil
    5.1 surround sound with Dolby Mobile 3.0 Plus
    8-megapixel arka kamera, 1080p hd video
    1.3-megapixel HD ön kamera, 720p HD video
    Dual flash LED and HDR
    WiFi 802.11b/g/n
    Bluetooth 3.0 HS
    Supports UMTS 5 Bands 850/900/AWS/1900/2100 MHz and GSM 4 Bands
    1GB RAM and 4GB ROM

• GM Discovery yerine alınabilir..
  • kimse almamış hala son 99 ürün!
    discovery daha iyi gibi galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende iki telefon da var ve aktif olarak ikisini de kullanıyorum
    ikisi de gerçekten kaliteli
    ben yine de discovery derim
  • Bende discovery var..
    Bugün Electroworld de aspend i bizzat inceledim.
    Sadece malzeme kalitesi ve 2-3 dakikalık incelemeye dayanarak söylüyorum.
    Aspend in malzeme kalitesi daha iyi geldi. daha tok ve ekranı daha büyük.

Yeniden belirteyim teknik özellikler açısından değerlendirmiyorum sadece dış görünüş olarak..
  • Cok arada kaldim discovery olmasa
  • Stok bitirme kampanyası:)çokta cazip degil...

• şu gm discovery mtk işlemcili değil mi ? çin malı telefonlar bu kadar eleştirilirken bu telefon neden bu kadar övülüyor
  • Huawei Ascend P2 tanıtımı yapıldıktan sonra P1'in fiyatlarının düşmesi normal.
  • tyildiz07 kullanıcısına yanıt
    GM Discovery kullanıcısıyım. Performansı oldukça iyi, Motorola Atrix ile yaşadıgım donma, kilitlenme gibi problemleri bu cihazla hiç yaşamadım.
  • Bu telefonun fiyatı anlamsız bir şekilde pahalıydı. indirimli haliyle gerçek fiyatına gelmiş. Ancak piyasada 600 tlye discovery gibi bir cihaz varken ice creamden öteye gidememiş p1 almak mantıksız olur.

• Hiçbir marka ve model destekçisi veya aşığı veya düşmanı değilim; bir tüketici olarak kendi cebimi düşünüyorum. Bence GM Discovery piyasaya bir ölçü getirdi. Millet gördü ki pekala işe yarar bir akıllı telefon 600 TL'ye satılabiliyormuş. Bundan sonra diğer üreticiler ve satıcılar da ona göre strateji belirlemeliler. Telefonları akıllı tüketicileri aptal yerine koymamalılar. Bu saatten sonra marka ve hava atma yanlıları hariç sanırım çoğu kullanıcı akıllı telefonlara 1000 TL'den fazla para vermek istemeyecektir.
  • Eger kronik sorunlari yoksa standart kullanici için tercih edilebilir bir telefon. Anneme yada babama falan alacak olsam sanirim p1 alirdim (dedigim gibi kronik sorunlari yoksa) Daha büyük + daha performansli ama kronik sorunlu olarak discovery de alinabilir (ben discovery siparis ettim eylül basi gelecek insallah) Eylülde gelecek olan partide umarim sorunlar giderilmis olur :)

Düzeltme: Forumun Türkce karakterleri göstermemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STND -- 18 Ağustos 2013; 14:23:58 >
  • Discovery tercih edilmeyecekse iyi bir seçim.
  • dün discovery aldık yegene
    bu saatten sonra ekranı hd olmadıkça bu akıllı cihazlara para verilmez

discovery makul bir fiyata çekti bencede bu pazarı

çin min deyipte geçmemeli çok güzel vallahi içim gitti belki kendimede alırım

fiyat ucuz ama bu ne böyle be abiii sene kaç olmuş halaküçücük ekran

şimdi bu küçük ekran çözünürlüğüyle noktacıklarımı sayacağız şu saatten sonra...

şaşıp kalıyorum yani : über süper işlemcili teller var ama ekranları cansız yada küçük çözünürlükteler...
    parayı çöpten kazanmıyoruz elin çinlisi korelisi japoınuda kazanmıyor
    bu fiyat yine bence hala pahalı huawei için

şimdi senin dünyanın en hızlı çipli donanımına sahip telefonun olsaa
    bu ekran çözünürlüğünde neyin havasını yapabilirsinkii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 18 Ağustos 2013; 15:37:12 >

• Olması gerekn fiyatın üzerinde bile. Galaxy S3 bile 1000 TL altına satılmışken bu telefona bu parayı vermek çok mantıklı değil. En azından arkadaşların dediği gibi GM Discovery var. Hele ki Çinde 250-350 dolarlardan satılan MTK 6589 Turbo işlemcili ve Full HD ekranlı telefonları birileri ithal etmeye başlasa aslında bu telefonlara ne kadar çok para veriyor olduğunuzu daha iyi anlardınız
  • Fiziksel olarak s2yi andırsa da s2den daha güzel tasarımı var. Ön camın kasayla birleşimini çok beğendim.
  • teknomarketlerde inceledğim kadarıyla sistem hakkını veremiyor ana ekranlarda widget var sadece geçişlerde lag var

bench programlarında s2 le yakın bir performansı var

beklemek istemeyenler için iyi bir alternatif zamanı olanlar kesinlikle g.m beklesin
  • hafızası az değilmi arkadaşlar hemen dolar yaww

yanlış hatırlamıyosam 789 ,a indirmişlerdi fiyatı baktılar kimse almıyor 699 yaptılar.

belki gm disc fiyatınada çekebilirler

4gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 18 Ağustos 2013; 17:21:28 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.