Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate Ana Konu (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.197
Cevap
18
Favori
84.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARIKAN

quote:

Orijinalden alıntı: CNDMN

quote:

quote:

http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=35
    Buradaki romu yükledim.Türkçe dil var.gaapsı kurdum.Google playi yükledim..Telefonum emu2.0 oldu çok stabil ve akıcı çalışıyor.Bu konuda yardımı için CAN kardeşe de teşekkür ediyorum::))

Can kardeş yeni room çıkmış MT1-U06_EMUI_2.0_V100R001CHNC00B929 diye acaba bendeki 927 den daha iyimidir.927 de dil desteği vardı.Acaba bunda da dil desteği varmıdır.Yüklemeye değermi?

Dil desteği var. Aynı romun daha stabil versiyonu imiş. Kurup denemedim. B927 Developer Edition, yani Geliştirici Sürümü idi. B929 Kullanıcı sürümü. Kurulabilir.

Yükledim Can ancak internete girerken ana sayfa ayarı yapılmıyor.Onun dışında gayet iyi.Bazı Çin uygulamaları var onların da bazılarını kaldırdım.Bazılarını da devre dışı bıraktım.İyi bir şekilde kullanıyorum.bir de tekrar 927 ye yada 907 ye dönüş yapabilirmiyiz?Yanıtlarsan sevinirim..İyi günler..

indirme linkini paylaşabilir misiniz lütfen?
    ayrıca normal dload klasörünün içine atarak mı yüklüyoruz yoksa recovery kurulumu yapacak mıyız ? şimiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkodroid -- 30 Haziran 2014; 11:10:41 >

• Emui 2.0 cevrimicin guncellemesi cikacak mi ? Veya rootsuz gappsli orjinal bi romu var mi emui 2.0 in

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ua_mstf U kullanıcısına yanıt
    2.3 çıktı biz hala çevirim içi 2.0 gelirmi 4.2.2 gelirmi onu bekliyoruz...

• yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Yapacak bi sey yok hocam her cikan yeniligi banada gelsin diye beklemek de bosuna beklemek olur biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: Orkodroid

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=35
    Buradaki romu yükledim.Türkçe dil var.gaapsı kurdum.Google playi yükledim..Telefonum emu2.0 oldu çok stabil ve akıcı çalışıyor.Bu konuda yardımı için CAN kardeşe de teşekkür ediyorum::))

Can kardeş yeni room çıkmış MT1-U06_EMUI_2.0_V100R001CHNC00B929 diye acaba bendeki 927 den daha iyimidir.927 de dil desteği vardı.Acaba bunda da dil desteği varmıdır.Yüklemeye değermi?

Dil desteği var. Aynı romun daha stabil versiyonu imiş. Kurup denemedim. B927 Developer Edition, yani Geliştirici Sürümü idi. B929 Kullanıcı sürümü. Kurulabilir.

Yükledim Can ancak internete girerken ana sayfa ayarı yapılmıyor.Onun dışında gayet iyi.Bazı Çin uygulamaları var onların da bazılarını kaldırdım.Bazılarını da devre dışı bıraktım.İyi bir şekilde kullanıyorum.bir de tekrar 927 ye yada 907 ye dönüş yapabilirmiyiz?Yanıtlarsan sevinirim..İyi günler..

indirme linkini paylaşabilir misiniz lütfen?
    ayrıca normal dload klasörünün içine atarak mı yüklüyoruz yoksa recovery kurulumu yapacak mıyız ? şimiden teşekkürler.

İndirme linki yukarıda var.927 rom.http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=35
    yanlız googleplay store yok.sd karrta dload dan yükledim.Oradan yükleniyor.
    onuda Önce telefonu root yap twrp yükledim.Sonra da twrp den gapps dosyasını yüklersin sonrada google play apk yüklersin tamamdır.

• Hangi ulkenin romuna cevrimci guncelleme ile emui2 gelecek bilen var mi o ulkenin romuna geceyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ua_mstf

Yapacak bi sey yok hocam her cikan yeniligi banada gelsin diye beklemek de bosuna beklemek olur biraz

Gelsin, neden gelmesin ki. Ben bekliyorum açıkcası. Sırf yazılım desteği yüzünden, kim sorarsa sorsun, kötülüyorum Huawei markasını. Kimseye tavsiye etmiyorum artık. 300-400 lira telefon almış olsak neyse. Sen kalk 1000 kusur liraya ürün satın al. Diğer markaların 3 yıllık cihazlarına yazılım güncellemesi gelirken, senin cihazına topu topu bir arayüz güncellemesi çıksın.

Madem buna çıkarmıyorsun, P6 daha ucuz. Neden P6'ya binbir çeşit rom çıkardınız? Biz kerizmiyiz aldık bu cihazları? Hayır madem yazılım güncellemesi yapmıyorsunuz, tamam eyvallah. E biladerim, o zaman bir kernel, kaynak kodu vs. yayınlayında, geliştiriciler bari rom portlayabilsin. Yetersiz kaynak yüzünden, kimse rom portlayamıyor cihazlara. Çok bekleriz daha bu gidişle. Gelmez kitkat filan.

Cihazları kaliteli mi? -Evet. Beğeniyor muyum? -Evet. Ama yok. Bu son kez Huawei alışım olur. Uzun vadede kullanılacak cihaz değil. Bir çok program var şuanda, ARM'den dolayı sadece Kitkat ve üzeri platformlarda çalışan. Bu şuanda böyle, bir yıl sonra çöp bu telefonlar. Güncellikten eser kalmayacak. Çinli tablet gibi kullanırız anca.

Sizin sorunuza gelirsek, 2.0 arayüzü sadece çinde çıktı şuanda, avrupada yok OTA güncellemesi. Gappslı vs. orjinal rom aramayın boşuna, şimdilik yok öyle bir versiyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 1 Temmuz 2014; 2:23:47 >

• Yeni telefon alacağım. 4 telefon arasında kalıp (Huawei Ascend Mate / Dark Evo P60 / Piranha Grande / Samsung Mega ) tüm incelemelerimden sonra Huawei Ascend Mate 'e karar kılmıştım taki burada yazılanları okuyana kadar. Bütün hevesim gitti şuan. Isınma sorunu yaşadığını söyleyenler, pilinin az gittiğini söyleyenler ve en çokta güncelleme sorunları. Hoş, ben bugüne kadar hiçbir telefonuma güncelleme yapmadan kullandım ve bir eksiklikte hissetmedim. İstediğim 1-2 programım var, onlar çalışsın yeter bana.. Sahibinden sitesinde de 7 tane ikinci el ilanı var, telefonlar daha yeni.. Bu adamlar belliki memnun kalmamış elden çıkartmaya çalışıyorlar. Bu telefonu alıp pişman olmak istemiyorum. Şimdi, Mate kullanıcısı arkadaşlarım size soruyorum. Huawei Ascend Mate / Dark Evo P60 / Piranha Grande / Samsung Mega dörtlüsünden hangisini alayım ? Fiyat itibariyle Samsung Mega en son seçeneğimdir !!!
  • CNDMN kullanıcısına yanıt
    Ben gelmesin demiyorum hocam gelsin ama huaweinin boyle yaptigini guncelleme vermedigini biliyoruz (veya öğrenmiş olduk) o yuzden artik bosuna beklemeyelim diyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: ua_mstf

Ben gelmesin demiyorum hocam gelsin ama huaweinin boyle yaptigini guncelleme vermedigini biliyoruz (veya öğrenmiş olduk) o yuzden artik bosuna beklemeyelim diyorum .

Çok kızıyorum bu konuya hocam. Hep baltalıyorum sosyal medyada Huawei profillerini, ama hem kaldırıyorlar yorumları
  • Huawei bir cihaza baştan rom planlıyorum demiyorsa rom çıkmıyor. P6 ya kitkat gelecek diye belirtmiş.

Ha rom çıkmıyor basit sorunlarda çözülmediğinden sen haklısın.

Huawei yazılım mağdurları diye bir bölüm var düşünenleri ekleyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 2 Temmuz 2014; 2:47:54 >
  • GM discovery için bugun kitkat yayinlandi,biz burda guncelleme istemeyen tok gözlü ile
    Guncelleme isteyen aç gözlü,hadsizleri oynayalim

• quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

GM discovery için bugun kitkat yayinlandi,biz burda guncelleme istemeyen tok gözlü ile
    Guncelleme isteyen aç gözlü,hadsizleri oynayalim

Kitkat benim umurumda değil açıkcası. Android L sürümünün ilk videolarını izlediniz mi, bilmiyorum. İzlemediyseniz, bir izleyip büyük ve köklü değişiklikleri görün. Eylül sonu Android L resmi olarak diğer firmalar tarafından dağıtılmaya başlanacak. Birde ART ile gelirse vay halimize. Yeni uygulamaların tamamı ART tabanlı olacak vs. Anlayacağınız o dakikadan sonra Ascend Mate çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 2 Temmuz 2014; 11:27:20 >
  • Arkadaşlar sizden bir ricam olacak..

Allah rızası için bir kontrol edermisiniz Google Play 'de Ezan Vakti / Kuran-ı Kerim Pro programı çıkıyor mu ? Program logosu ekte.

Huawei Ascend Mate Ana Konu
  • An itibari ile Ascend Mate satışı hiç bir yerde yok. Sadece sahibinden sitesinde 2. el satış var. Eee sıfır olarak alamıcaz mı yani bu telefonu ? :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasolet

An itibari ile Ascend Mate satışı hiç bir yerde yok. Sadece sahibinden sitesinde 2. el satış var. Eee sıfır olarak alamıcaz mı yani bu telefonu ? :(

malesef 4 aydır sıfırı yok piyasada. ıkıncı el bulmanız lazım. sıfır ayarında ıkıncı el,garantılı kutulu cıhazlar satılıyor
  • Çok ilginçtir ki, Huawei ilk defa bir tweetime cevap verdi. Altına sizde yazın birşeyler arkadaşlar:https://twitter.com/HuaweiDeviceTR/status/484316425633693696
  • quote:

Çok ilginçtir ki, Huawei ilk defa bir tweetime cevap verdi. Altına sizde yazın birşeyler arkadaşlar:https://twitter.com/HuaweiDeviceTR/status/484316425633693696

dostum seni takipledim twitterdan. ikinizide mentionlayarak bir mesajda ben attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemodory

quote:

Çok ilginçtir ki, Huawei ilk defa bir tweetime cevap verdi. Altına sizde yazın birşeyler arkadaşlar:https://twitter.com/HuaweiDeviceTR/status/484316425633693696

dostum seni takipledim twitterdan. ikinizide mentionlayarak bir mesajda ben attım.

Eyvallah hocam. Belki bir ihtimal sesimizi duyurabiliriz. Pek sanmıyorum ama..

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.