Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate Ana Konu (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.197
Cevap
18
Favori
84.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mate ini satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir ciddi alıcıyım
  • 4.4.2 olan cihaz ne yapıyor sanıyorsunuz anlamıyorum.
    4.1.2 si stabil sorunsuz çalışan cihaza EMUI guncellemesi gelse yeter Allah aşkına.
    Not2 ye kitkat la gelen özellik listesindeki 2ve4 bizde zaten emui sayesinde var.

Biraz mantikli isyan edin ya
     Huawei Ascend Mate Ana Konu

• arkadaşlar ben telefonu genelde 2g modunda kullanıyorum. mobil veri ayarlarına yalnızca 2g kullan, pil tasarrufu sağlar yazıyor ya o işaretli kullanıyorum. dışarıda internete girmem gerektiğinde o tıkı kaldırıp 3g ye geçiyorum ama 3g ye geçmesi 1dakika kadar sürüyor. önceki telefonumda tiki kaldırdığım gibi 3g oluyordu. sizde bir deneyebilirmisiniz. 2g-3g arası hemen geçiş yapıyor mu yoksa benim telde mı bir sıkıntı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende mate e geçmek istiyorum elimde sarı htc 8x var takas yapmak isteyen olursa pm atsın üstünü konuşuruz...

• Ya sonucta bazi kullanicilarin yazilimla alakali sikintilari olabiliyo ve yenisiyle cözülebiliyo cünkü ugrasmak istemiyo benim gibi haliyle el bizde müsteriyiz yani memnun etmesi gerekiyo.. müsteri her zaaman haklidir..

• iki mesaj once yazdığım 2g-3g geçişi deneyen yok mu arkadaşlar .Rus 4 romunda geçiş nasıl. sıkıntı yoksa ona geçerim. deneyip yazın lütfen

• Arkadaşlar xda daki b923 romu kurup kullanan var mı ?
  • Arkadaslar b907 romunda jungle heat oynayan var mi ?asiri bi kasma oluyo bende nedense...

•  Huawei Ascend Mate Ana Konu  Huawei Ascend Mate Ana Konu  Huawei Ascend Mate Ana Konu

[ROM]Huawei Ascend Mate - Kang B907 V3.1 (4.2.2) - Unicom

ROM paylaşımını ve gerekli anlatımı konu altında yaptım. Türkçe dil desteği tarafımca eklenmiştir. Sonradan eklenen özellikler dışındaki herşey türkçedir. Ek özellikler ingilizce olacaktır. İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 6 Haziran 2014; 17:10:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fed_neil

quote:

Orijinalden alıntı: ata001

Kast ettiğiniz şey FM radyo ise cihazın içerisinde bütünleşik bir radyo alıcısı bulunmamakta. Fakat online radyolardan söz ediyorsanız Google Play'den ücretsiz indirebileceğiniz Tunein Radio'yu tavsiye ederim...

Türkiye'ye getirilen ve içerisinde radyo alıcısı bulunan her cihaza TRT bandrolü yapıştırılması gerekiyor. Çok pahalı bir şey değil ancak 100 bin 200 bin telefon getiriyorsanız maaliyet oluşturuyor. Hal böyle olunca çin 'den telefon getiren firmalar genellikle donanım olarak cihazda radyo alıcısı olmasına rağmen yazılım olarak o özelliği kapatıp "radyosuz" diye getiriyorlar ve bandrol masrafından yırtıyorlar. Şu an turkcell, vodafone, avea gibi firmaların kendi isimleri altında sattıkları tüm telefonlar (misal turkcell t10 vardı bende) bu şekilde. Üzerindeki rom'da radyo yok ama farklı bir rom yükleyerek radyoyu kullanabiliyorsunuz.

Bu telefonda da bu tür bir durum mu söz konusu yoksa fiziki olarak radyo alıcısı gerçekten yok mu?

Arkadaşlar benim anladığım;
    radyo için bandrol parası değil sorun;
    Gümrükte "bandrol yapışmış mı?yapışmamış mı???"
    Telefon ise(bazı tabletlerde telefon özelliğinin kaldırılması da bu yüzden)
    "telekominikasyon vergisi alınmış mı alınmamış mı"
    kontrolleri ve gümrük geçiş süreleri SANIRIM 10 kat artıyor...
    Yoksa 2000 TL'lik telefonda 5-10 lira mühim değil...
    Kontrol ve denetim ve hatta izin almak aylar sürüyor ve ürününüz gümrükte takılıyor...
    ...
    bunlar benim tahminlerim...Çünkü sülalemde bir tane bile gümrükçü yok.

• Bugün Baidu OS'u inceledim.

• Ascent MATE arızalandı 24 gündür teleservisde yedek parça bekliyordu.CUMA günü servis süresi doldu diye hakem heyetine ücret iadesi için başvurdum.Ancak eve geldiğim de teleservis sitesine baktım.Cumartesi günü onarım bitmiş kargoya verilmiş.Şimdi ne yapayım kargoyu alayımmı...2 ay hakem heyetinden ücret iadesi mi bekleyeyim?Telefonu alırsam...sonra da üçret iadesi gelirse ne olur..Bu konu da fikri ve deneyimi olan varmıdır?
  • Aslında seçim size kalmıs. su anda mevcut baska telınız var mı, , para ıadesı alınca yerıne ne alacagım soruları vs. gıbı durumlar...
    tam 20 gun doldu ise(cumartesılerde sayılıyor) ben olsam para ıadesı beklerdım, bır kac ay surebılıyormus. bırde telı teslım almamanız gerekıyordu hatırladıgım kadarı ıle, bunu hakem heyetıne anlatıp gorus almanız daha uygun olur
  • LEIGONNAIRE L kullanıcısına yanıt
    Daha telefonu teslim almadım.Alıp almamada kararsızım..
  • dun telefonu yaklasık 30 40 cm den asfalta dusurdum ve on cam catladı. Dokunmatıkte, likit ekranda hic bir problem yok sadece on camda catlaklar var. su anda cıhaz garantı kapsamından cıkmısmıdır. yaptırsam ne kadar ucret talep ederler bılgınız var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: asim03

Arkadaslar b907 romunda jungle heat oynayan var mi ?asiri bi kasma oluyo bende nedense...

Hocam B907 romunda jungle heat oynuyorum. gayet hızlı, tek sorun ısınma, o da normal. Selamlar.
  • güncelleme için bi haber bi duyum varmı arkadaşlar
  • Telefonu tamirden aldım sim kart yerine girmiyor.ne yapmalıyım.Başına böyle bir durum gelen varmı...
  • nemodory kullanıcısına yanıt
    Hocam nedense bende aşırı bi kasma oluyo jumgle heatte. Diğerlerinde sorun ypk sadece jungle heatte oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Huawei Ascend Mate Ana Konu

Offical olarak bugün çin için EMUI 2.0 yayınlandı. Sürüm kodu B927 SP02. Fena değil, fakat türkçe dil seçeneği yok şuanda. Ayrıca bazı özellikle çinçe. Klavye, ses ile kontrol vs. İncelemek isteyenler için:http://cn.club.vmall.com/thread-884875-1-1.html

Avrupa sürümü çıktığında gerekli paylaşımı yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 10 Haziran 2014; 20:40:58 >

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.