Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate Ana Konu (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.198
Cevap
18
Favori
84.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasaluyari

P7 EMUI2.3 ve 4.4.2 kitkat İle geliyor biz hala ne bekliyoruz
    İşte;
    #Umut fakirin ekmeği
    #Umut dünyası
    #İnsandan umudu kesme, henüz dünyada ki tüm istiridyeler açılmadı.
    Konfiçyüs
    #Bir şeyden umutsuz olan, ondan uzak olur.
    Hz.Ömer

yok mu adamlara ulaşılabilecek numara mail twitter adresi filan

varsa bilen. mail filan bi şekide hep beraber bastıralım bi ihtimal faydası olabilir.
  • quote:

ne rus romuymuş arkadaş yaa
    valla en son romsuz bi ana başlık ta ben açıcak o olacak

hep beraber bu enerjiyi firmaya baskı için kullansak belkide gayri meşru yollara gerek kalmayacak.

daha 40gün oncesine kadar Android 2.3.4 Atrix kullaniyordum

4.1.2 den 4.2.2 ye geçince geceden gunduze çıkılıyor sanki

Konunun 51. Sayfası
    Tarih 15 şubat
    Milletin rus romundan kafayi kaldiramadiği zaman bu fikrini söylediğimde millet makara sarmaya kalktı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

4.2.2 nin Gayrimeşru yolunu merak eden arkadaşın sorusu gayrisamimi geldiğinden dolayı cevaplanacak durumda değil kanaatindeyim.
    Android kullanma kültürü ve tecrübesine gelecek olursakta mate öncesinde turkcell t10 ve motorola atrix ile üç yıldan fazla bir zamandır bootloader kilidi açma,root,room,servise yollamak için stock a dönüş ile gereken yazılımsal tecrube bilgi birikim sağlanmıştır.
    Eldeki 4.1.2 ile yetinmeyip rusyadaki 4.2.2 de kuş varmış gibi sürekli bunu çevirmek aşırı şekilde gereksiz ve uzatılmış bir mevzudur.
    Güncelleme ve android sürümlerinin yükseltilmemesi durumunda elimizdeki telefonu marka olarak kimseye tavsiye etmeyecegimizi yetkili noktalara yoğun şekilde iletmemiz daha gerçekçi bi çözüm için daha yapıcı bir hareket olacaktır.

Buda 52. Sayfa
    16 şubat

• quote:

quote:

4.2.2 nin Gayrimeşru yolunu merak eden arkadaşın sorusu gayrisamimi geldiğinden dolayı cevaplanacak durumda değil kanaatindeyim.
    Android kullanma kültürü ve tecrübesine gelecek olursakta mate öncesinde turkcell t10 ve motorola atrix ile üç yıldan fazla bir zamandır bootloader kilidi açma,root,room,servise yollamak için stock a dönüş ile gereken yazılımsal tecrube bilgi birikim sağlanmıştır.
    Eldeki 4.1.2 ile yetinmeyip rusyadaki 4.2.2 de kuş varmış gibi sürekli bunu çevirmek aşırı şekilde gereksiz ve uzatılmış bir mevzudur.
    Güncelleme ve android sürümlerinin yükseltilmemesi durumunda elimizdeki telefonu marka olarak kimseye tavsiye etmeyecegimizi yetkili noktalara yoğun şekilde iletmemiz daha gerçekçi bi çözüm için daha yapıcı bir hareket olacaktır.

Buda 52. Sayfa
    16 şubat

Usta anliyorum seni
    Uzerine rom attin yada telefona cevrimici guncelleme gelmedigi surece telefon garanti disi kalir.Bunu cuma gunu bizzat huaweinim servisinde calisana da sordum
    Ben de senin gibi gunceleme gelmez diye eskk telrfonumu nerdeyse pc etmistim. O yuzden reski guncelleme gelmeden bende senin gibi ugrasmam. Gelmezse de bir sure sonra memnun kalmazsam satarim. Bu kadar basit

• ROM gayet hoşuma gitti. Ama daha önce tanıttığım romun oyun performansı daha iyiydi. Özel tweaklar içeriyordu çünkü. Videoyu izleyip, romu kurmak isteyenler olursa haber versin. Paylaşım yaparım.

Bu arada 3 yıldır konuşmaya konuşmaya türkçeyi unutmuşum, affola..

Televizyonuda kapatsaymışım iyiymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 19 Mayıs 2014; 15:33:40 >

• Bana kalırsa artık boşa beklemeyin, huaweinin güncelleme felan vereceği yok P7 anons edildi , ascend mate 2 anons edildi p6 kitkat aldı ama mate unutuldu,aslında p6nın romu belki portlanabilir galiba aynı çipset vardı mate ve p6da o şekilde belki olabilir yoksa ben artık huaweiden umudu kestim, mate 2 anons edileli 3 ay oldu ben gelsede alsam modundaydım ama artık sıkılıyorum beklemekten,umarım bizi yanıltır çinliler
  • CNDMN kullanıcısına yanıt
    ben yüklemek isterim. akıcı duruyor gayet rus romunda takılmalar mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe desteği varsa bende yüklemek isterim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARIKAN

quote:

Orijinalden alıntı: barisx3

quote:

Orijinalden alıntı: ARIKAN

Anakart değişimi kararı çıktı Teleserviste Acaba kaç gün sürer Yurt dışından parıca sipariş ettik bekliyoru yazıyor.Kaç gün süre sonra telim alırım.Burada ana kartı değişen arkadaşımız vardı.Bilgi verirse sevinirim.

benimki 3 güne geldi

Makinaya zarar vermişler mi? Üçret istedilermi? İmei numarasında sorun oldumu? Yanıtlarsan sevinirim.

telefonumuz 64 gb destekliyor mu ?

• Anakart degistirilme sebebi rom atarken mi oldu hocam?

• arkadaşlar pazartesi günü teli şarjdan cektim %100 du bır anda 96 ya düştü sonra 50 ye bugun bu saatler oldu hala %50 de duruyo 15 20 gün gidecek gibi sanırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CNDMN

ROM gayet hoşuma gitti. Ama daha önce tanıttığım romun oyun performansı daha iyiydi. Özel tweaklar içeriyordu çünkü. Videoyu izleyip, romu kurmak isteyenler olursa haber versin. Paylaşım yaparım.

Bu arada 3 yıldır konuşmaya konuşmaya türkçeyi unutmuşum, affola..

Televizyonuda kapatsaymışım iyiymiş

Çok iyi hocam

• benim durumda öyle

Huawei Ascend Mate Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yerçekimi -- 22 Mayıs 2014; 20:14:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yerçekimi

benim durumda öyle

telefonu elime almasam bu kadar şarjı gitmez heralde :) benim en fazla 3 gün gitti. genelde iki gün gider şarjım. iki gün gittiğinde ekran kullanımı 3-4 saat arası oluyor. sizin bu durumda ekran kullanımı kaç saat merak ettim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: balabanpictures

quote:

benim durumda öyle

telefonu elime almasam bu kadar şarjı gitmez heralde :) benim en fazla 3 gün gitti. genelde iki gün gider şarjım. iki gün gittiğinde ekran kullanımı 3-4 saat arası oluyor. sizin bu durumda ekran kullanımı kaç saat merak ettim ?

arada usb den şarj edilmiştir .

• Arkadaşlar, bir problemim var, yardımcı olabilir misiniz?
    1 hafta önce google play den next launcher adlı programı yükledim. Sorunsuzca kullanıyordum. Bu sabah program hata verdi dedi ve telefonu kitledi. Ben de power tuşuna basarak telefonu yeniden başlattım.

1- Telefon huawei yazısında kalıyor ve açılmıyor. Aynı zamanda kapanmıyor da. Bu arada çok da ısınıyor.
    2- Power + ses açma tuşu ile recovery moduna sadece bir kez girebildim. Artık giremiyorum.
    3- Power + ses kapama tuşu ile 9-10 kez güvenli modu açtım ama hiçbir işlem yapamadan 2-3 sn içinde tekrar huawei yazısına dönüyor. Şu an güvenli modu da hiç açmıyor.

Kaldım ortada, ne yapacağımı bilemiyorum. Daha önce 3 kez servis macerası yaşadığım için servise göndermeden formatlayabilmenin bir yolu var mı?
    NOT: Telefon tamamen orijinal. Yani room falan hiç yüklemedim.
  • anakha_turk kullanıcısına yanıt
    Bir müddet sonra şarj bitti. Telefon tamamen kapandıktan sonra güvenli modda açabildim ve hata veren programı sildim. Sorunum düzelmiştir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

quote:

benim durumda öyle

lütfen sallamayalım. usb den şarj edilmedi. ve günlük kullanıyorum ve gerçekten 1 haftadan fazla kullanıyorum. En azından bataryamda yıpranmıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

benim durumda öyle

lütfen sallamayalım. usb den şarj edilmedi. ve günlük kullanıyorum ve gerçekten 1 haftadan fazla kullanıyorum. En azından bataryamda yıpranmıyor.

ekran süresi kaç saat ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

benim durumda öyle

ekran süresi kaç saat ?

nerden bakıyoruz ona bulamadım??

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.