Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate Ana Konu (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.197
Cevap
18
Favori
84.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu telefonu almayı düsünüyorumda acaba istagramda fotoğraf paylaşırken bir sorun çıkartıyormu?
    birkaç yerde yorumlarda problem olduğunu yazöıslar..kullanan arkadaşlar varsa paylaşırsa durumu sevinirim..teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddl -- 4 Ocak 2014; 4:13:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckthesystemm

iyi o zaman ya Gps önemli valla.. Otg kullanan var mı ya telefonun böyle bi desteği var mı baktım baktım bulamadım

Teknoseyirde levent pekcan incelerken OTG çalıştıramadığını söylemişti ama usb host çalışıyormuş klavyeyi felan tanıdığını söylemişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtcnars

quote:

iyi o zaman ya Gps önemli valla.. Otg kullanan var mı ya telefonun böyle bi desteği var mı baktım baktım bulamadım

Teknoseyirde levent pekcan incelerken OTG çalıştıramadığını söylemişti ama usb host çalışıyormuş klavyeyi felan tanıdığını söylemişti

Klavy ve mause denemedim ama Flash Disk okuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: applem26

quote:

Orijinalden alıntı: eddl

arkadaşlar bu telefonu almayı düsünüyorumda acaba istagramda fotoğraf paylaşırken bir sorun çıkartıyormu?
    birkaç yerde yorumlarda problem olduğunu yazöıslar..kullanan arkadaşlar varsa paylaşırsa durumu sevinirim..teşekkürler..

evet eğer efektlerde fazla zaman geçirirseniz atıyor uygulamadan instagram uyumluluğu sorunu herhalde ama ben hızlıca seçip yüklüyordum sorun yaşamıyordum

çok teesekkür ederim bilgi için..efektlerle pek işim olmuyor zaten..sadece orda problem oluyorsa sorun değil diye düsünüyorum

• Hepsiburada dan alanlara nasıl kılıf geliyor.? Bana gönderdikleri kılıf kullanım açısından çok iyi değil ama bimeks te 73 TL fiyatla satılıyor. Size de aynı kılıf mi geldi?
     Huawei Ascend Mate Ana Konu

• An itibarı ile hepsi burada dan siparişi verdim.
    Dölar kurundaki artıştan tırstığım için.
    Halbuki kampanya kollayacaktım.
    Neyse, hayırlısı artık.
    Bol bol buraya takılırım artıkın......

Bu arada bu benim ilk akıllı telefonum olacak.
    Kızıımın tabletinden birkaç android tecrübesi var sadece o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tetra2 -- 4 Ocak 2014; 21:31:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

quote:

ya arkadaslar telefonu sipariş vermeme ramak kaldı tek kafama takılan gps sorunu varmı istanbulda bana navigasyon olmazsa olmaz.. Navigasyon performansı cok mu kötü Galaxy W kullanıyorum ne kadar mal bi telefon olsada gps canavar :)

Bende önceden Atrix vardı ondan iyi. Yani güzel bende sorun çıkarmadı tavsiye ederim

Burak hocam yeni gelen guncellemeyle isi cozdun mu oyunlarda falan?
  • Telefonda ogt kablosu ile USB Flash baglanabiliyor. Ve şimdi denediğim kablosuz vericisi olan mause larda çalışıyor haberiniz olsun :-) mause baglayınca ekranda mause imleci çıkıyor. PC kullanır gibi kullanılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balabanpictures

Telefonda ogt kablosu ile USB Flash baglanabiliyor. Ve şimdi denediğim kablosuz vericisi olan mause larda çalışıyor haberiniz olsun :-) mause baglayınca ekranda mause imleci çıkıyor. PC kullanır gibi kullanılabiliyor.

Hayirli olsun hocam kolay gelsin. Cihazi almayi dusunuyorum ama bunu alirsam en az 2 sene baska telefon alamayacagim. Sence bunu almali miyim ne diyorsun hocam? Cebine sigiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: betakors4n

quote:

Telefonda ogt kablosu ile USB Flash baglanabiliyor. Ve şimdi denediğim kablosuz vericisi olan mause larda çalışıyor haberiniz olsun :-) mause baglayınca ekranda mause imleci çıkıyor. PC kullanır gibi kullanılabiliyor.

Hayirli olsun hocam kolay gelsin. Cihazi almayi dusunuyorum ama bunu alirsam en az 2 sene baska telefon alamayacagim. Sence bunu almali miyim ne diyorsun hocam? Cebine sigiyor mu

Telefon özellik olarak çok güzel kullanımı mmükemmel, fakat kullanım amacı ve yerine göre tercihinizi belirleyin. Ben bu teli almadan önce de 5_6 senedir teli elimde taşıdığımdan büyüklüğünden dolayı bunu elde taşımak zor gelmiyor. Cebe sigma konusunda bazı kutlarım dar ceplerinde sıkıntı çıkarabilir fakat iş yerinde devamli kumaş pantolon giydigimden cebime koyduğumda küçük telefonlar gibi cepte dönüp durmadigindan büyüklüğü benim için artı bi özellik. Cep telefonunu arka cepte tasiyorsaniz bunu almayın ilk oturusta ekran gider haberiniz olsun. Bende almadan önce baya bi araştırdım. Bunu kullanan çok kişi yok ama Huawei nin diğer telefonlarını kullananlar genelde memnun. Bu fiyatlara bu özelliklere yakın anca general Mobile alınır ki bu telefon general Mobile dan daha kaliteli olduğundan kesinlikle daha fazla dayanır.

• quote:

Hepsiburada dan alanlara nasıl kılıf geliyor.? Bana gönderdikleri kılıf kullanım açısından çok iyi değil ama bimeks te 73 TL fiyatla satılıyor. Size de aynı kılıf mi geldi?
     Huawei Ascend Mate Ana Konu

hepsiburadadan telefonla beraber gönderilen kılıf budur, aynısı ve iyi bence kalite olarak

• slm arkadaşlar telefonu bugün alacağım inşaallah..yalnız daha öncede sordum cvp gelmedi bu telefonda mhl desteği varmı yani telefonu led/lcd tvlere mhl kablosuyla bağlayıp tv ye görüntü akatarabiliyormuyuz ????
  • quote:

quote:

quote:

ya arkadaslar telefonu sipariş vermeme ramak kaldı tek kafama takılan gps sorunu varmı istanbulda bana navigasyon olmazsa olmaz.. Navigasyon performansı cok mu kötü Galaxy W kullanıyorum ne kadar mal bi telefon olsada gps canavar :)

Bende önceden Atrix vardı ondan iyi. Yani güzel bende sorun çıkarmadı tavsiye ederim

Şu anlık tek oyun olarak sıkıntı Dead Trigger 2 de oldu başka sorun çıkaran olmadı. Modern Comabt4, Asphalt 8 Fifa14 de sıkıntı yok arkadaşda note2 var onda modern combat 4 çok kasıyor bende kasmıyor bu yönden çok iyi. Isınma sorunu bana göre yok bazı açık uygulama varsa ve oyun oynuyprsanız ısınır bunun nedeni işlemciye gelen verilerin yoğun olması

• Bu telefonu alma listeme ekledim ama kullanan arkadaşlar objektif şekilde artılarını eksilerini söylerse sevinirim.
  • quote:

içime su serptin valla flash bellek takabiliyorsak süper siparişi veriyorum yarın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şu anlık tek oyun olarak sıkıntı Dead Trigger 2 de oldu başka sorun çıkaran olmadı. Modern Comabt4, Asphalt 8 Fifa14 de sıkıntı yok arkadaşda note2 var onda modern combat 4 çok kasıyor bende kasmıyor bu yönden çok iyi. Isınma sorunu bana göre yok bazı açık uygulama varsa ve oyun oynuyprsanız ısınır bunun nedeni işlemciye gelen verilerin yoğun olması

Oda büyük eksik ama.. Note 2 de otg'den ps3 kolu bağlayıp oynuyorduk cok fena oluyordu. Artk dead trigger 1 le idare edicez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckthesystemm -- 5 Ocak 2014; 15:55:02 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oda büyük eksik ama.. Note 2 de otg'den ps3 kolu bağlayıp oynuyorduk cok fena oluyordu. Artk dead trigger 1 le idare edicez :)

Gerek yok B113 de kalısanız oynarsınız

• Ben de hepsiburada`dan sipariş vereceğim.. Telefonda Turkcell rom yüklü geliyormuş, bimcell sim kartta sorun çıkartmaz sanırım.. Bir de üzerinde yüklü olan B113 rom daha mı stabil?
    Telefona gelecek olan güncellemeyi yüklemesem daha mı iyi olur..
    Ekranı gorilla glass sanırım?!

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Ben de hepsiburada`dan sipariş vereceğim.. Telefonda Turkcell rom yüklü geliyormuş, bimcell sim kartta sorun çıkartmaz sanırım.. Bir de üzerinde yüklü olan B113 rom daha mı stabil?
    Telefona gelecek olan güncellemeyi yüklemesem daha mı iyi olur..
    Ekranı gorilla glass sanırım?!

Tüm şebekelerle çalışıyor. Ekran corning gorilla glass
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadasininkinde bir sorun var.. bende kasma hic yok modern comabtta :/

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.