Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate Ana Konu (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.198
Cevap
18
Favori
84.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ,arkadaşlar real racing 3 yükledim oyunda hiç satın alma yapmadan binlerce dolar para bir sürü altın geldi. sizde yüklediğinizde bu altınlar direk geldi mi internetten baktım millet altın ve para için oyun hilesi yapıyormuş bana bu şekilde gelince şaşırdım vallahi oyuna girerken yanlışlıkla ben mi satın aldım acaba sizde böyle oluyor mu
    bu arada oyunu google pley da yükledim başka herhangi bir hile işlemi plan yapmadım bu nasıl oldu böyle fatura geçirmesinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balabanpictures

,arkadaşlar real racing 3 yükledim oyunda hiç satın alma yapmadan binlerce dolar para bir sürü altın geldi. sizde yüklediğinizde bu altınlar direk geldi mi internetten baktım millet altın ve para için oyun hilesi yapıyormuş bana bu şekilde gelince şaşırdım vallahi oyuna girerken yanlışlıkla ben mi satın aldım acaba sizde böyle oluyor mu
    bu arada oyunu google pley da yükledim başka herhangi bir hile işlemi plan yapmadım bu nasıl oldu böyle fatura geçirmesinler

Satın almalar sadece google wallet ile mümkün. Eğer google wallet tanımlı herhangi bir kredi kartı vs yoksa panik yapma.

Slmlr.
  • arkadaşlar bu aksam itibarıyla bende mate siparişi verdim..kısmetse yarın elimde olur..iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddl

arkadaşlar bu aksam itibarıyla bende mate siparişi verdim..kısmetse yarın elimde olur..iyi forumlar

Yaktın kendini, az önce huawei resmi twitter hesabından 4g mate 2 ilan edildi

• quote:

Orijinalden alıntı: nemodory

quote:

arkadaşlar bu aksam itibarıyla bende mate siparişi verdim..kısmetse yarın elimde olur..iyi forumlar

ahahaa evet hocam gördüm onu yapacak bişey yok videosunu izlerken ekran ve çözünürlük aynı işlemcisi felan yazmıyordu..birde kamera 13mp videoya göre fazla artısını görmedim..ram aynı,sanırım işlemcide aynı.ekran boyutu ve çözünürlügüde aynı..bir 4g olması bide kamerası farklı sanırım

• Arkadaşlar ekran kapalı iken yandaki açma kapama tuşuna basınca bazen ekran açılmıyor iki üç sefer basmam gerekiyor. Siz de de bu sorun oluyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bampi

Arkadaşlar ekran kapalı iken yandaki açma kapama tuşuna basınca bazen ekran açılmıyor iki üç sefer basmam gerekiyor. Siz de de bu sorun oluyor mu acaba?

Telefonu ilk aldigm zamanlar bende de oluyordu. Güncelleme yaptım geçer dedim geçmedi. Geri göndermeyi düşünürken kendi kendine düzeldi. Bir haftadır tusun hic işlemediği olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: bampi

Arkadaşlar ekran kapalı iken yandaki açma kapama tuşuna basınca bazen ekran açılmıyor iki üç sefer basmam gerekiyor. Siz de de bu sorun oluyor mu acaba?

Hayır dostum, hiç karşılaşmadım.

Slmlr.
  • quote:

quote:

ne zaman gelir acaba TR ye
  • balabanpictures B kullanıcısına yanıt
    Ben de nihayetinde yeni aldım sayılır iki gündür yapmadı ama bakalım düzelecek mi bende de
    Yönlendirme asistanı Çin e özgü birşey mi? onun erişimine bi türlü ulaşamadım yaw
  • telefon elime ulaştı..şunu farkettim daha hiç güncelleme yapmadım..mahallede bir abimiz var oda almıştı onun güncellemeyi yapmıştık.marketten karaoke programını indirdik normal çalıştı..aynı programı ben yükledim calısmadı..büyük ihtimalle güncelleme yapınca calısacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

quote:

ne zaman gelir acaba TR ye

3-4 ayı bulur giriş fiyatı ilk başta 1600-1400 olur sene sonunda 1000tl diye kampanya fiyatına göre reklamını yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8CA3A7969 -- 7 Ocak 2014; 18:32:01 >

• Yedekle ve sifirlayi secersem tel ilk gunku haline mi doner ? Kingsoft uygulamasi yuklu gelmisti silinir mi oda ?

• Huawei TR sitesinden yüklediğim 928 mblık güncelleme dosyası kurulum yaparken hata vermişti. @hızan arkadaşımızın da başına aynı şey gelmişti fakat forumda bu konuda bir yardım bulamadık hatta Türkiyede böyle bir örnek bulamadık Ben telefonu teleservice'e verdim ve bugün baktığımda telefonun anakartı değiştirilmiş görünüyor imei numarası da değişmiş. Yani eğer huawei tr sitesinden o dosyayı yükleyecek varsa uyaralım telefonu brick yapıyor . Saygılarımla ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtyg -- 7 Ocak 2014; 22:05:14 >
  • telefon elimize ulaştığında (nasipse yarın) hiç bir güncelleme yapmayalım mı? güncelleme yapma riskini alacak kadar bir farkı olucak mı telefonun işlemden sonra? yada telefonun custom rom durumu nedir yetersizse kullanıcı sayısının artmasına paralel custom rom konusunda artış olur mu? çok sordum ama cevplarsanız cok güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: siimitry

telefon elimize ulaştığında (nasipse yarın) hiç bir güncelleme yapmayalım mı? güncelleme yapma riskini alacak kadar bir farkı olucak mı telefonun işlemden sonra? yada telefonun custom rom durumu nedir yetersizse kullanıcı sayısının artmasına paralel custom rom konusunda artış olur mu? çok sordum ama cevplarsanız cok güzel olur

Çevrimiçi güncelleme yap fakat yerel güncelleme yapma bana göre. Custom rom çin ve rusya sitelerinde var Kullanıcı sayısı artsa da bu kullanıcılar orta düzey oluyor genelde yani rom root işlerinde pro olmayan kullanıcılar o yüzden custom romda artış olacağını düşünmüüyorum. Fakat dediğim gibi çin ve rusya sitelerinde bulabilirsin. Bana göre telefon geldiği 4.1.2 gayet stabil bunun yanında iki tane güncelleme geliyor resmi 150 150 mb iki tane . Telefon uyarır zaten onları da yükle bozma başka bir şey .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hbsc

quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Orijinalden alıntı: tuturuk

quote:

quote:

benim cihazda 1gb ram var

nerde 1 yazıyor ? tam olarak kaç yazıyor ...

sistem güncelleme ekranında ram 1,0 gb olarak görünüyor. cihazı hepsiburdadan aldım, kusunda 2 gb yazıyor. hangisine inanmalıyım :)

yapcak bişi yok geri gönder muhtemelen hatalı ürün...

Tabii ki cihazda yazan doğrudur. Telefon hakkında kısmına bakar mısınız, orada damı 1gb yazıyor. menü tuşuna basınca kullanılan ve kalan ram nedir?

hepsiburada cihaz değişim isteğimi herhangi bir gerekçe göstermeksizin reddetmiş ve cihazı aynen geri gönderdi. çağrı merkezi de her aradığımda not düşüyor ama geri dönüş sıfır. antutu benchmark testinde ram sonuçları şu şekilde:

ram 316,1/777,3
    ram operation 1727
    ramspeed 941

sistem güncelleme ekranında zaten 1gb yazıyor. kutusnda 2gb yazıyor ama. bir hata var ama nerede bilmiyorum. yazılımla ilgili mi bir yalışlıklık var acaba. yani normalde 2gb olan ram i 1gb oılarak mı görüyor? ram haricinde cihazın herşeyi normal. ben cihazın gerçekte kaç gb ram'i olduğunu nasıl görebilirim, nasıl ispatlayabilirim? 2gb olan arkadaşların test sonuçları nasıl çıkıyor, bi zahmet sizde kontrol eder misiniz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hbsc

quote:

quote:

quote:

quote:

benim cihazda 1gb ram var

nerde 1 yazıyor ? tam olarak kaç yazıyor ...

sistem güncelleme ekranında ram 1,0 gb olarak görünüyor. cihazı hepsiburdadan aldım, kusunda 2 gb yazıyor. hangisine inanmalıyım :)

yapcak bişi yok geri gönder muhtemelen hatalı ürün...

Tabii ki cihazda yazan doğrudur. Telefon hakkında kısmına bakar mısınız, orada damı 1gb yazıyor. menü tuşuna basınca kullanılan ve kalan ram nedir?

hepsiburada cihaz değişim isteğimi herhangi bir gerekçe göstermeksizin reddetmiş ve cihazı aynen geri gönderdi. çağrı merkezi de her aradığımda not düşüyor ama geri dönüş sıfır. antutu benchmark testinde ram sonuçları şu şekilde:

ram 316,1/777,3
    ram operation 1727
    ramspeed 941

sistem güncelleme ekranında zaten 1gb yazıyor. kutusnda 2gb yazıyor ama. bir hata var ama nerede bilmiyorum. yazılımla ilgili mi bir yalışlıklık var acaba. yani normalde 2gb olan ram i 1gb oılarak mı görüyor? ram haricinde cihazın herşeyi normal. ben cihazın gerçekte kaç gb ram'i olduğunu nasıl görebilirim, nasıl ispatlayabilirim? 2gb olan arkadaşların test sonuçları nasıl çıkıyor, bi zahmet sizde kontrol eder misiniz?

Hepsiburadanin ilk defa bi iadeyi geri cevirdigini gordum.siz iade.talebinde ne yazmistiniz ki ?

• Merhaba arkadaşlar. Huawei Ascend Mate modelini Samsung Galaxy Mega modeli ile karşılaştırırsak ne dersiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CardaQue

Merhaba arkadaşlar. Huawei Ascend Mate modelini Samsung Galaxy Mega modeli ile karşılaştırırsak ne dersiniz acaba?

hem tasarım hem performans olarak ascend mate ...
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.