Şimdi Ara

HUAWEİ ASCEND G301 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
5
Favori
74.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: justlook78

Arkadaşlar şöyle bir sorum varşimdi brn bu cihaza root atacağım ama garantikapsamından çıkarmı. Bildiğim kadarıyla unroot yapıp yollarsam garantiye kabul ediyor garanti anlayamıyor. Ancak ben KVK uygulamalarını sildiğimde tekrar nasıl yükleyeceğimki. Acaba un root yapıp Fabrika ayarlarına yüklesem gelirmi?

5 defa denedim kesin cozumdur telefonu rotladiktan sonra eski haline dondurmek isterseniz ki buna kvk uygulamalri dahil yapmaniz gereken huawei sitesinde huawei ascend g301 icin bulunan update yani guncelleme dosyasini yuklemeniz telefon eski orjinal ilk aldiginiz gunki gibi oluyor kesinlikle garanti verebilirim cunku ben 5 drfa teli rootladim guncelkemeyi kudum garantisini veririm

detayli bilgi

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88366930&p=1#88366930

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar bir sorum olacak telefon 3g destekli ama internete girdigimiz zaman yukarda 3G simgesi yerine H simgesi var 3G biturlu cikmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tigermaxus

Arkadaslar bir sorum olacak telefon 3g destekli ama internete girdigimiz zaman yukarda 3G simgesi yerine H simgesi var 3G biturlu cikmiyor.

Ayarlar kısmından bi kontrol edin 3g açık mı diye

• quote:

Arkadaslar bir sorum olacak telefon 3g destekli ama internete girdigimiz zaman yukarda 3G simgesi yerine H simgesi var 3G biturlu cikmiyor.

H HSDPA nın baş harfidir. Yani bir nevi 3g hızın üzeri demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elestirmen28

quote:

H HSDPA nın baş harfidir. Yani bir nevi 3g hızın üzeri demektir.

tesekurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: b-white

quote:

Ayarlar kısmından bi kontrol edin 3g açık mı diye

tesekurler

• Sizin icin birbirinden guzel uygulamalarin PRO surumleri buyrun:
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=89141135&p=1#89185907

-------Tigermaxus--------------------AresESC----------------

• telefon için kılıf arayanlara bi öneri ben aldım eşim için 17 günde geldi. tavsiye ederim.
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6018529054.html
  • habiref H kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ekran fotoğrafını çekebilmen için ROOM yüklemen gerekiyor...
    Room yükledikten sonra google play store'den "OK SCREENSHOT" programını indirip ekran fotoğrafını çekebilirsin.
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Kamera kullanıcılarının en büyük sıkıntısıda budur diye düşünmüştm...Harici bir kamera tuşu olsaydı daha iyi olabilirdi...Çünkü sen ne kadar titretmediğini düşünsende dokunmatik ekrana bastığında mutlaka titretirsin.3 ayak tripod üzerine bile koysan titreyecektir.Harici bir kamera tuşunun olmaması çok çok kötü olmuş.Bu konuda sna katılıyorum.
  • Arkadaşlar rom yüklerken mavi ekran hatasıyla karşılaştım acil yardım, bu sorunun çözümünü bilen var mı.

------ EKLEME ------

Arkadaşlar sorunu çözdümhttp://download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=15541&siteCode=worldwide bağlantıdaki orjinal romu indirdim içerisindeki dload klasörünü hafıza kartına attım sonra huawei logosunda power ve ses açma kapama tuşuna birlikte basarak sorunu hallettim. Güncelleme falan filan kurdu. Şuan telefon ilk aldığım halinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorCode -- 16 Temmuz 2014; 18:54:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FaMaS05

Kamera kullanıcılarının en büyük sıkıntısıda budur diye düşünmüştm...Harici bir kamera tuşu olsaydı daha iyi olabilirdi...Çünkü sen ne kadar titretmediğini düşünsende dokunmatik ekrana bastığında mutlaka titretirsin.3 ayak tripod üzerine bile koysan titreyecektir.Harici bir kamera tuşunun olmaması çok çok kötü olmuş.Bu konuda sna katılıyorum.

kendi kamerasında yok ama mesela cameraMX gibi bir kamera uygulaması yüklersen,ses tuşlarıyla fotoğraf çekebiliyorsunuz.
  • youtube.de elemanın biri flashtv.de satılan IXPERIA marka telefonun incelemesini yapmış, telefonu antutubenchmark testine soktu,cihazın test sonucu 7642 çıktı, benim orjinal roomlu kullnadığım G301 3600.lerde, ancak içinde yaklaşık 30-35 uygulama yüklü cihazımın bugüne kadar ihtiyacım olan bir uygulamayı çalıştıramadığını,kastığını görmedim.
    Bu test rakaamlarına çok fazla takılmamak lazım diye düşünüyorum.
  • ebayden ekran jelatini aldım İngiltereden 6tanesi 13tl 1 hafta da geldi. Tavsiye ederim.
  • Ne kadar saçma ya radyo desteği var ama uygulamayı biz indiriyoruz. Radyo uygulamasını paylaşan arkadaştan Allah razı olsun 1 senedir TuneIn Radio Pro can çekişiyordum birde 128kbps internetle düşünün halimi.

• bu telefonu aldığıma o kadar pişmanım ki.. 300 lira diye atlamıştık di mi
  • merhaba arkadaşlar, benim cihazdaki allbackup.apk uygulamaya ihtiyacım var, internetten aradım bulamadım, rica etsem ali_karabulut@hotmail.com adresine mail atabilirmisiniz, şimdiden teşekkürler.
  • internette sörf isteyenler bu telden uzak dursun.
    ram çok düşük. whatsapp twitter a rahat giriyor ama sörf işi sıkıntı...
    günlük kullanım için telden fazla bir şey beklemeyenler için ideal. dokunmatik olsun konuşulsun whatsapp twitter olsun yeter diyorsanız kaçırmayın :)
    seri kullanım için 2gb ramdan aşağı telefon almayın. 2gb ramli telefon her türlü işinizde yardımcı olur...
  • Arkadaşlar telefonun android sürümünü nasıl yükseltebiliriz.Aldığım günkü gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serozog

Arkadaşlar telefonun android sürümünü nasıl yükseltebiliriz.Aldığım günkü gibi duruyor.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=90370674

Şu konuyu inceleyebilirsiniz.

Bu konudaki çalışmayan linkler için şu konuya bakınız.http://www.modaco.com/topic/367019-kk-444-cyanogenmod-110-rom-weekly-builds-on-friday/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 3 Mayıs 2015; 23:48:37 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.