Şimdi Ara

Huawei Acsend G7 Lolipop Root + Fmradio + Costum Recovery (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
10
Favori
21.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten belirtmiştim konuda sıfırladığını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlar/Güncelleme kısmını bulamadım güncelleyıcı var bende diger adıma gecemedim bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: protoss1905

Ayarlar/Güncelleme kısmını bulamadım güncelleyıcı var bende diger adıma gecemedim bekliyorum

Telefon hangi yükleme aşamasında tam anlatırsan

• Peki, custom recovery yükledikten sonra aynı yöntemle diğer romları yükleyebiliyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Peki, custom recovery yükledikten sonra aynı yöntemle diğer romları yükleyebiliyormuyuz ?

Costum recovery yüklü ise istediğin zipli romu yükleyebilirsin zipli romların üstene avrupa orjinal stock romları yüklemek mümkün olabilir.öncesinde stock recovery yüklemek lazım ama henüz denemedim

• Taha0194 kullanıcısına yanıt
    Cyanogenmod yüklüyorum şuan.
    Bakalım logo dönüyor.
    İnşallah brick olmadan hallolur derken yüklendi.
    Kuralım bakalım sorun çıkacak mı.

Emeğine sağlık.
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Costum recovery yüklü ise telefonu kurtarma ihtimali daha yüksek

• Merhaba arkadaşlar

Telefonum G7 root lu ve xposed yüklü aynı üçüncü partı launcherlar daki gibi örneğin novadaki gibi istediğim uygulamanın simgesini nasıl değiştiririm chrome nın ,spiritfm2 nın vb gibi bir kaç uygulamanın simgesini değiştirmek istiyorum ?

Varmı basit bir yolu örn xposed modülle vs ?

Cevaplar için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

Merhaba arkadaşlar

Telefonum G7 root lu ve xposed yüklü aynı üçüncü partı launcherlar daki gibi örneğin novadaki gibi istediğim uygulamanın simgesini nasıl değiştiririm chrome nın ,spiritfm2 nın vb gibi bir kaç uygulamanın simgesini değiştirmek istiyorum ?

Varmı basit bir yolu örn xposed modülle vs ?

Cevaplar için teşekkür ederim

Modul varmı yokmu bilgim yok
    Resimdeki spritfm2. İconu değiştirmiştim indirebilirsin apk olarak
    https://mega.co.nz/#!9Yd2gCrZ!kP3Z7WC6IAtGljRuESCtPRsasaI3J0OEitJiDodAgWM

Huawei Acsend G7 Lolipop Root + Fmradio + Costum Recovery

• frenze kullanıcısına yanıt
    Her türlü bir soruna karşılık recoveryden bakup almak daha sağlıklı olabilir. Konu iyi olmuş bu arada.
    Teşekkür ederim ilginiz için başka değiştirmek istediğim uygulamalar var radyo içinde baska bir icon düşünüyorum

Siz nasıl değiştirmiştiniz bu spiritfm2 ikonunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

Teşekkür ederim ilginiz için başka değiştirmek istediğim uygulamalar var radyo içinde baska bir icon düşünüyorum

Siz nasıl değiştirmiştiniz bu spiritfm2 ikonunu ?

Sistem uyulamalarının iconunu manuel olarak değiştirsek bile uygulama çalışmaz. Diğer sonradan yüklenen uygulamalar değiştirilebilir. Ben hem pc de hemde telefonda yapmıştım kolay değil yarım saat sürüyor baya uğraştırıyor pc de resim boyutlarını değiştiricen telefonda apk editor ile imzalıcan ki uygulama yüklensin öncesinde yapıağın apk dosyasını zip şeklinde olucak
    Bide spritfm2. İconunu Galatasaray simgesi yapmıştım.

tamam hocam dün hallettim (ses açma kapama ve power tuşuna basarak) işlerin yoğunluğundan yazamadım. fakat sanki batarya çabuk bitiyor gibi
  • orjinal roma geri dönmek istersek ne yapmamız gerekiyor
  • quote:

tamam hocam dün hallettim (ses açma kapama ve power tuşuna basarak) işlerin yoğunluğundan yazamadım. fakat sanki batarya çabuk bitiyor gibi

Batarya performansı bu romda daha yüksek
    Orjinal roma dönmek için üç tuş kombinasyonu uygulanıcak konuya ekledim anlatımı

teşekkürler elinize sağlık
    hocam bu orjinal roma dönerken EMUI-3.0-Lion Claw romunu yüklerken yaptığımız gibi huaweinin sitesinden orjinal romu indirip yüklemeyi yapsap her hangi bir sıkıntı olurmu. telefondan pek fazla anlamam bana biraz karışık geldi orjinala dönme
  • quote:

hocam bu orjinal roma dönerken EMUI-3.0-Lion Claw romunu yüklerken yaptığımız gibi huaweinin sitesinden orjinal romu indirip yüklemeyi yapsap her hangi bir sıkıntı olurmu. telefondan pek fazla anlamam bana biraz karışık geldi orjinala dönme

Custom Rom'lar zip uzantılıdır ve TWRP ya da CWM recovery ile yüklenir. Stok Romlar zipli değildir, image dosyalarından oluşur. Bu nedenle sadece o telefonun orijinal yazılımları ile yüklenebilmektedir. Huawei de bir kolaylık yapmış ve yerel güncelleme ile telefon üzerinden app dosyaları ile iki adımda orijinal Rom yüklenebiliyor. Samsung telefonlarda PC üzerinden Odin programı olmadan yüklenemiyordu örneğin.
  • Bu romda simgeler tema yüklesem de değiştirilmiyor.
    Bunun formülü var mı arkadaşlar ?
    Bu temanın adı nedir dostum ?
    Stok temada menü simgeleri böyle değil.
    Resimde ki daha hoş duruyor.

Bir de kilit ekranında ki çince yazıları kaldırma imkanımız var mı ?

Bir de çift ekran olayını nasıl yapabiliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 22 Mayıs 2015; 16:30:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.