Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.578
Cevap
24
Favori
191.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlayana😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Orijinalden alıntı: Cannavaro1903

quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

aynen size katılıyorum android çeşit olarak çok iyi ama donmalar, kasmalar, uygulama yükleyip silince şişmesi vs. çok uğraştırıcı 2 ayda bir kere rom atacaksın vs. bende o yüzden soğudum android 5 yıldır sistem optimizasyonu oturmadı yerine her güncellemede daha fazla RAM ve işlemci istiyor bu nereye kadar gidecekki? bu yıl 8 çekirdekli telefonlar çıkacak seneye 16 sonra 32 diye gider

kamera önemli değilse 1320 alın ekranı fena değil şimdi 930u bekleyin diyecem ama fiyatı 1800 gibi gelecek, bu durumda 1320 yada 8x, 925 kalıyor tercihinizi yapın derim kaldı ki 925 1100 tl 8xden farkı kasa, kamera, 0,2 ekran büyüklüğü bence 400 lira farka değmez kararınızı yapın

aslında 1320 de 1000 liraya fena telefon değil. ama yine de elim varmıyor almaya. biraz 1520nin fiyatının düşmesini bekleyeceğim. ama acele edip htcyi de alabilirim. bakıciiiz

sen alana kadar 699 tl lik fiyat kaçacak hatta sıfırı bitecek sanırım hocam al kullan işte bugün telefon alacak olsam gider yine 8x alırdım 699 tl ye nokia nın böyle bir telefonu yok olmazda beklemeyin boşuna derim

kanıma girme hocammmmm hayır telefonun fiyatı gerçekten çok cazip zor direniyorum. zaten

• Aynen. Bir de Nokia'ya özel çıkan uygulamaların dışındakiler bütün Windows Phone'larda aynı şekilde çalışıyor zaten.

• Cannavaro1903 kullanıcısına yanıt
    Valla biz aldık kullanıyoruz 8 aydır bir yamuğunu görmedim bir 2 sene daha kullanırım en az telefon pelt olana kadar ondan sonrasına bakarız hocam...

• Hocam fiyat olarak Nokiada 8x in karşılığı lumia 720 gerisini sen düşün millet birde 8x mi lumia 720 mi demiyor mu uyuz oluyorum telefondan anlamayan gidiyor alıyor hemen Nokia'yı.....

• Tüm HTC 8X kullanıcılarına günaydın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mga93

Tüm HTC 8X kullanıcılarına günaydın.

günaydın hocam sizede bende benim imzayı kim şikayet edeni arıyorum NE MUTLU TÜRKÜM yazıyordu bir bulursam iyi edecem valla imza ekleyemiyorum artık anlamıyorum ki o sözün nesi kime battı kim gocundu......
  • Punto hatası olabilir

• Merhabalar arkadaşlar tanıdığıma kipadan 8x siparişi verdik kargo dahil 657.00 TL ye geldi. Fiyat süper ayrıca ben siyahını kullanıyorum gelen telefon maviydi ve çok hoşuma gitti biran değiştirmek istedim :)
  • Arama engelleme olayina ne diyeceksiniz, ona yorum yok. Bu kadar fanatik olmayın. Eksikler var, kabul edin. Zaten htc nin 8x ve 8s den başka wp8 telefonu yok, dolayısıyla destek konusu sıkıntılı. Ama nokia devam ediyor bu işletim sistemine, yatırım yapıyor. Keşke htc de yapsaydi.
    Yoksa telefon genel anlamda iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DUSTER04

quote:

quote:

günaydın hocam sizede bende benim imzayı kim şikayet edeni arıyorum NE MUTLU TÜRKÜM yazıyordu bir bulursam iyi edecem valla imza ekleyemiyorum artık anlamıyorum ki o sözün nesi kime battı kim gocundu......

İmzandaki söz bir fikir beyanıdır. Buradan söylüyorum belki uzaklaştırılacağım.. Onu şikayet eden davarında, kaldıran adminin de.... Varın gerisini siz tamamlayın dostlar

bende çok şeyler söyledim hocam hatta admine bile yazdım zorunuza mı gitti diye ama ses seda yok bu arada telefonun parlaklığını en yüksek yaptım jelatinsiz mükemmel bir renk doygunluğu oldu bilesydim jelatin hiç almazdım gitti 5 kağıt boşa

• quote:

Orijinalden alıntı: profurio

Arama engelleme olayina ne diyeceksiniz, ona yorum yok. Bu kadar fanatik olmayın. Eksikler var, kabul edin. Zaten htc nin 8x ve 8s den başka wp8 telefonu yok, dolayısıyla destek konusu sıkıntılı. Ama nokia devam ediyor bu işletim sistemine, yatırım yapıyor. Keşke htc de yapsaydi.
    Yoksa telefon genel anlamda iyi.

bakın ben fanatik falan değilim yılların samsung kullanıcısıydım hatta ilk htc telefonum biz sistem olarak zaten hiç telefon tam demedik....arama engelleme özelliği var diye yada birde mix radyo özelliği için millet aynı muadil telefona sırf nokia diye 400-500 tl fazla mı versin hocam here drive mokia kamera v.s. htc ye de kuruluyor zaten....tamam versinler sıfır garantili 650 tl ye lumia 925 i 8x i satıp hemen alacam sana söz veriyorum birde.....
  • Arkadaşlar ne zaman görsem Lumia'cılara veya Lumia modellerini kafalarına takmış kişilere ve fanlarına 8X'i savunuyorsunuz.Ben her gün okumaktan bıktım şahsen.

Bırakın isteyen alır istemeyen almaz.İsteyen,adam akıllı tavsiye ister sonrasında istediği telefonu alır.Oluruna bırakın bence.

Özellikle de siz Uğur Bey sürekli 8X böyle,8X şöyle demenize gerek yok.sayfanın yarısı bu mesajlarla dolu zaten.Ben 8X kullanıcısı olarak sıkıldım.Çünkü her şeyin fazlası zarardır.

Bırakın Lumia almak isteyen alsın.Burada Lumia'nın adının geçmesi bile hata.

Burası:''HTC 8X'' başlığı.

Bence böyle.Bilmiyorum başka sıkılanlarda var mı benim gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bose&hifi

Arkadaşlar ne zaman görsem Lumia'cılara veya Lumia modellerini kafalarına takmış kişilere ve fanlarına 8X'i savunuyorsunuz.Ben her gün okumaktan bıktım şahsen.

Bırakın isteyen alır istemeyen almaz.İsteyen,adam akıllı tavsiye ister sonrasında istediği telefonu alır.Oluruna bırakın bence.

Özellikle de siz Uğur Bey sürekli 8X böyle,8X şöyle demenize gerek yok.sayfanın yarısı bu mesajlarla dolu zaten.Ben 8X kullanıcısı olarak sıkıldım.Çünkü her şeyin fazlası zarardır.

Bırakın Lumia almak isteyen alsın.Burada Lumia'nın adının geçmesi bile hata.

Burası:''HTC 8X'' başlığı.

Bence böyle.Bilmiyorum başka sıkılanlarda var mı benim gibi.

hocam benimde hiç hoşuma gitmiyor böyle şeyler telefonu savunmuyorum savunsam yıllarca samsung kullandım onu savunurdum şu güzelim telefon 650 tl ye kadar düşmüş hala o yok bu yok diyorlar yok nokia bu ayar telefonunu 650 den sattı da biz mi almadık ben bunu anlatmaya çalışıyorum ama neyse dediğin gibi kim hangisini istiyorsa onu alsın sonuçta herkes özgür

• Aynen öyle.Bırakın.Bizene.Kim ne alırsa alsın.Ben zaten windows olarak karşılaştırmıyorum.

Marka olarak Nokia ile HTC bir mi ? Değil tabi ki.Şuan piyasadaki en iyi telefon HTC'ye ait.One M8.

Artık boşver şu Lumia'cıları.Gerekirse şikayet edilsin.Ama bu başlık kirlenmesin artık.
  • Bence bu konuda lumia ve htc'den çok Uğur bey'in Samsung S3'ünün adı geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

Bence bu konuda lumia ve htc'den çok Uğur bey'in Samsung S3'ünün adı geçiyor.

sende hep böyle şeylere yazıyorsun ama :D samsung s3 gibi rezalet telefon yoktu hala aldığıma pişman olduğum tek telefondur sattım kurtuldum sen ekranda jelatin kullanıyor musun ? parlaklığı en yüksek yapınca ekran dehşet oldu deli gönül kılıfıda çıkar at diyor ama tırsıyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İmzandaki söz bir fikir beyanıdır. Buradan söylüyorum belki uzaklaştırılacağım.. Onu şikayet eden davarında, kaldıran adminin de.... Varın gerisini siz tamamlayın dostlar

bende çok şeyler söyledim hocam hatta admine bile yazdım zorunuza mı gitti diye ama ses seda yok bu arada telefonun parlaklığını en yüksek yaptım jelatinsiz mükemmel bir renk doygunluğu oldu bilesydim jelatin hiç almazdım gitti 5 kağıt boşa

Matsa evet acayip derecede rengi bozuyor 😊 parlak bulup takmakta fayda var gg bir yere kadar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Matsa evet acayip derecede rengi bozuyor 😊 parlak bulup takmakta fayda var gg bir yere kadar :)

mat ekran koruyucuydu hocam çıkartıp attım bir dahada takmam kılıfla kullanıyorum zaten çizilse ekranın açık olan yerleri çizilirdi...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

mat ekran koruyucuydu hocam çıkartıp attım bir dahada takmam kılıfla kullanıyorum zaten çizilse ekranın açık olan yerleri çizilirdi...

Şu soldan kapaklı olan kılıflar oluyor deri gibi tam koruma bence ekran için ondan bulursam alıcam fakat silikon kılıf bile bulmak kolay olmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.