Şimdi Ara

★★★ HTC Wildfire S Teknik Destek [Root - Rom] Ana Konu ★★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
947
Cevap
7
Favori
122.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CM7 yükleyen arkadaşlar... bu linkteki (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?s=2515f5e34a06ab68690174bb0e1f1ab9&t=1395973 ) Nightly builds nedir bilginiz varmıdır...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekalayy

Hacked by m1ndh4*8r romunu kurdum 200 e yakin uygulama yukledim hala daha 700 mb bos yer var ve telefonda simdilik kasma yok sadece sarj 19 saat giderken 15 saate dustu

hocam bende aynı romu yükledim. wifi bağlantısı kuramıyorum. sizde herhangi bi sıkıntı yaşattı mı wifi konusunda ? unable to connect to the wi-fi network. hatası alıyorum arkadaşlar anlayan biri yardımcı olabilir mi ?
  • Merhaba,
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1432259 bu romu yükledim söylenen işlemleride aynen gerçekleştirdim. minitool ile

fat32 4GB
    ext4 2,25 GB
    swap 750mb
    olarak ayarladım ancak yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Data2SD yapmak için dosyayı kuruyorum ve telefon hafızası halen 150 MB olarak gözüküyor, tabi data2SD dosyasını yükledikten sonra romla birlikte gelen programların bir çoğuda gözükmüyor. Nerde hata yaptığımı halen çözemedim buna benzer problem yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamnaris

Merhaba,
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1432259 bu romu yükledim söylenen işlemleride aynen gerçekleştirdim. minitool ile

fat32 4GB
    ext4 2,25 GB
    swap 750mb
    olarak ayarladım ancak yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Data2SD yapmak için dosyayı kuruyorum ve telefon hafızası halen 150 MB olarak gözüküyor, tabi data2SD dosyasını yükledikten sonra romla birlikte gelen programların bir çoğuda gözükmüyor. Nerde hata yaptığımı halen çözemedim buna benzer problem yaşayan var mı?

bende aynısını yükledim sadece wifikill var bende hocam . ve wifi bağlanamıyorum. sizde de wifi sıkıntısı var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: brkAkgn

quote:

Merhaba,

fat32 4GB
    ext4 2,25 GB
    swap 750mb

bende aynısını yükledim sadece wifikill var bende hocam . ve wifi bağlanamıyorum. sizde de wifi sıkıntısı var mı ?

Arkadaşlar bende CM7 yüklü idi. yukardaki linkteki Romu kurdum. Şimdi telefon hiç açılmıyor. HTC yazıyor kalıyor.

CM7 de backup almıştım recovery ile geri yüklüyorum. Yanlış mı yapıyorum bilmiyorun. Yine telefon htc yazısında kalıyor.

CWM recovery ile Factory reset yaptım yine değişen bir şey olmadı. Açılmıyor.

• Tekrar Cm7 yükledim telefon açıldı. Ama 2.3.5 eu veya tr rom yüklemek istiyorum. Ne önerirsiniz.
  • arkadaşlar cm7 romda pc üzerinden neti kullanmak için (yani pcnin modemi üzerinden nete çıkmak için) nasıl bir ayar yapmamaız lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkAkgn

quote:

Orijinalden alıntı: ekalayy

Hacked by m1ndh4*8r romunu kurdum 200 e yakin uygulama yukledim hala daha 700 mb bos yer var ve telefonda simdilik kasma yok sadece sarj 19 saat giderken 15 saate dustu

hocam bende aynı romu yükledim. wifi bağlantısı kuramıyorum. sizde herhangi bi sıkıntı yaşattı mı wifi konusunda ? unable to connect to the wi-fi network. hatası alıyorum arkadaşlar anlayan biri yardımcı olabilir mi ?

Bnde oyle birsikinti yok hersey calisiyor hiz li bir sekilde
  • quote:

Merhaba,

fat32 4GB
    ext4 2,25 GB
    swap 750mb

Dostum ayni sekilde yaptim demissin de sana ne 750 mb swap olustur diyo neden 2.25 gb ext 4 olayini yap diyor not more than 2 gb diyo 2 gb dan az olsun diyo acilmaz tabi fazla yuklenmissin telefona tekrar yap

• Arkadaşlar şu swap olayından başım yandı telefonu birtürlü düzeltemiyorum. SD kartta oluşturduğum swap alanı kayboldu gitti minitool dada göremiyorum ne yazikki.
    Ayrıca SD kart ile birlikte telefonu açamıyorum devamlı htc yazısında kalıyor ve kendini tekrarlıyor.Recovery moda alıp cm7 ye geçmeyi denedim hata veriyor.Biri yardım etsin çıkamadım işin içinden
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1432259
    linkteki romu kurdum ama telefon durmadan kendini resetliyor. benim gibi aynı hatayı alan arkadaş oldumu. Data2sd ile bareber kurdum romu.

orjinal roma data2sd kurulumu yapılabiliyormu deniyen oldumu ???
  • re: CaRBiNe

micro sd kartı telefondan çıkar, kart okuyucu adaptör ile bilgisayara bağla. minitool ile tekrar formatla. kurmak istediğin rom u sd karda atip telefona tak ve recovery den cache leri temizleyip tekrar romu yükle.

ben olsam böyle yapardım.
  • arkdaslar bı konuya acıklık getırelım yenı rom yukleyenler telefonunun acarken dondugunu soyluyor yapılması gerekenı kımse soylemıyor cache lerı sıl tekrar yukle demekle bıtmıyor bu yontemıde sayfanın basına eklenmesını rıca edıyorum.
    rocevery/advenced/wipe dalvik cache
    /wipe battery cache
    recovery/mount-stroge/format-sd.ext
    /format-system
    /format-data
    /format-cache
    recovery/factory reset user data
    recovery/wipe partition cache

bütün bunları yaptıktan sonra romunuzu yuklersenız acılmada sorun yasamazsınız hiç bir sekılde.....
  • Arkadaslar bende telefona s-off yapmak istiyorum ama bi sorum var simdi ben telefonu s-off yapip cm7 veya baska bi rom yukleyip overclock yapsam puffin browserle veya flash player yukleyerek internetteki videolari donmadan seyredebilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1316582
    Romu kurdum sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
  • kolay gelsin arkadaşlar telefonunda ROM manager uygulamasını kullanan var mı?
    bazı kişiler telefonu brick edebileceğimizi söylüyor bu app. ile, deneyip kullanan var mı?
    NOT: orjinal ROM da
    telefona başka rom atmadım, bu yolla atabilirmiyim diye sormak istedim.
  • Merhabalar aranıza yeni katıldım.Sormak istediğim konu şu ROOT yada s-off yapmadan uygulamaların sd karta yüklenmesi mümkün mü ? Başka bir başlıkta bu şekilde bir açıklama yapılmış. Burdan ulaşabilirsiniz. Ben bu işlemi yaptım fakat sonucunun ne olduğunu anlayamadım bu işlemin gerçekleşip gerçekleştirilmediğini nerden anlayabilirim.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemengz

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1432259
    linkteki romu kurdum ama telefon durmadan kendini resetliyor. benim gibi aynı hatayı alan arkadaş oldumu. Data2sd ile bareber kurdum romu.

orjinal roma data2sd kurulumu yapılabiliyormu deniyen oldumu ???

Arkadaşım bende bu romu ilk yüklediğimde hiç açılmamıştı. sonra indirdiğim dosyanın eksik olduğunu fark ettim. tekrar indirdim yükledim her şey çalışıyor. kurulumunu indirdiğiniz yerde anlatıldığı gibi yaparsanız sorun olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: excallator1

Merhabalar aranıza yeni katıldım.Sormak istediğim konu şu ROOT yada s-off yapmadan uygulamaların sd karta yüklenmesi mümkün mü ? Başka bir başlıkta bu şekilde bir açıklama yapılmış. Burdan ulaşabilirsiniz. Ben bu işlemi yaptım fakat sonucunun ne olduğunu anlayamadım bu işlemin gerçekleşip gerçekleştirilmediğini nerden anlayabilirim.?

tüm uygulamalar olmasada çoğunu taşıyabiliyorsun hatta varsayılan yükleme yeri olarak gösterebiliyorsun bunun için Android SDK kuruluyken adb shell pm setInstallLocation 2 komutu yeterli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: excallator1

Merhabalar aranıza yeni katıldım.Sormak istediğim konu şu ROOT yada s-off yapmadan uygulamaların sd karta yüklenmesi mümkün mü ? Başka bir başlıkta bu şekilde bir açıklama yapılmış. Burdan ulaşabilirsiniz. Ben bu işlemi yaptım fakat sonucunun ne olduğunu anlayamadım bu işlemin gerçekleşip gerçekleştirilmediğini nerden anlayabilirim.?

Aynı şeyi aylar önce bende denemiştim çok büyük bir etkisi olmuyor. Bu işlem ile uygulamalar tam olarak sd karta taşınmıyor. Sadece dosyalarının bir kısmı sd karta aktarılıyor. Uygulamaları tamamen hafıza kartına yüklemek için Root şart.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.