Şimdi Ara

★★★ HTC Wildfire S Teknik Destek [Root - Rom] Ana Konu ★★★ (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
7
Favori
122.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
Giriş
    dokunmatik ekranı bozulmasaydı canavar gibi telefondu değiştirmeyi zerre düşünmüyordum..

eğer ucuzsa yaptırıcam çünkü içinde 4.4.4 sürüm vardı
  • Bende birkaç programa ram yetersiz geldiği için değiştirdim, kardeşim kullanıyor hala canavar gibi, 100 defa rom kkurdum bana mısın demedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevafuk_06

Bende birkaç programa ram yetersiz geldiği için değiştirdim, kardeşim kullanıyor hala canavar gibi, 100 defa rom kkurdum bana mısın demedi

Aynen öyle klasmanının efsane telefonudur htc-wfs

• arkadaşlar forumda paylaşılan marvel.2.3.5 stock dosya üzerinde biraz temizleme yaparak kullanıcının işine yaramayacak bazı app leri kaldırdım. bu şekilde kurulum sonrası kalan boş alan miktarını arttırmayı başardım. ayrıca market güncellemesini devre dışı bırakarak gereksiz yere sistem alanını azaltmasını engelledim. kurulum sonrası marketten whatsapp ve facebook kurmayı başardım. kullananlar bilir wildfire s'e neredeyse uygulama kurmak imkansız hale gelmiştir. app2data, data2sd, goldcard gibi işlemler yapmadan stock romu olduğu gibi kullanmak isteyenler için faydalı bir çözüm olacağını düşünüyorum.

bu çalışmayı tamamen hala bu telefonu kullananlar var ise yardımcı olmak için yaptım, bir teşekkür bir dua yeter.

★★★ HTC Wildfire S Teknik Destek [Root - Rom] Ana Konu  ★★★  ★★★ HTC Wildfire S Teknik Destek [Root - Rom] Ana Konu  ★★★

telefon kurulum sonrası yeniden başlayınca market içerisinde facebook ve whatsapp kurulumunda bir kaç kez hata alınabiliyor. ısrarla yüklemek için işlemi tekrarlayın. gerekirse restart atıp tekrar kurulumu deneyin.

bu da kurulum dosyası

https://drive.google.com/file/d/0B2zfN6ldDrGnVng4TTM4Q0NNRFU/view?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5555 -- 19 Mayıs 2015; 16:01:48 >
  • arkadaşlar htc wildfire s telefona cm 11 romu flashladım ve gapps paketini yükledim. telefonun zaten dahili hafızası küçük olduğundan whatspp gibi uygulamalar inmiyor. Lınk2sd yi denedim. Sd karta ext2 alan oluşturup sistem bölümü gibi gösterdim. Ama playstore dan uygulama inse bile yüklemede hata veriyor. CWM ile data2sd yükledim. onda da aynı sorun var. bu telefonda bu işi nasıl yapacaz bilenler bir yardım etsin 3 gündür uğraşıyorum.
  • ben bu telefonda ne google play güncelleyebiliyorum, ne de browser dan bir apk indirebiliyorum, telefon mesajlaşma ve konuşma dışında hiç bir işe yaramıyor , aklı gitti akılsız oldu s off da olmuyor ki rom kuruyum, waitinf device diyor orada kalıyor, internet sürekli sertifika hatası veriyor bir şey indremiyorum, yardımcı olabilecek var mı
  • Aynı sorunu Bende yaşıyorum 😴

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.