Şimdi Ara

HTC Wildfire (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
9
Favori
378.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar vodafone kampanyasından bende aldım telefon alet çok güzel ..ama bu 250 mb çok çabuk bitti... sizde durumlar nasıl...

ben arıca bedava bağlanıyorum diye bilmediğimden wife hot spot üzerinden bağlandım , 200 mb harcamışız .

benim 2 sorum olacak..kotada yememek için wife bağlanıyoruz değil mi ?
    bir ikinicisi oradan bağlanmayalım gprs üzerinde bağlansak 250 mb hemen bitiyor yani 2-3 saat dursa biticek galiba...siz ne yapıyorsunuz bu durumda ?
  • evlat acısı gibi koydu zaar bu kampanyalar

quote:

Orijinalden alıntı: Retiplazmik Endoklum

Telefonu aldım 3 gün sonra Ideos X5 3 hafta sonra Wildfire S hem de 240 liraya.Çok büyük kazık yedim
  • merhaba arkadaşlar,
    vodafon kampanyasından aldığım htc wildfire s te hattan interenete bağlanabildiğim halde evdeki modemden internete bağlanamıyorum :S yardımcı olabilirmisiniz? teşşekürler...
  • hatamı veriyo, modemimi görmüyo, bağlan diyosun bağlanmıyomu neye yardımcı olalım ??

bu kaç ??
    5 ?

quote:

Orijinalden alıntı: ozkan861

merhaba arkadaşlar,
    vodafon kampanyasından aldığım htc wildfire s te hattan interenete bağlanabildiğim halde evdeki modemden internete bağlanamıyorum :S yardımcı olabilirmisiniz? teşşekürler...
  • arkadaşlar iyi geceler. nokia e63 'e sahibim. internet hızında bu telefon ile e63 arasında çok fark var mıdır sizce? ayrıca değiştirmeye değer mi? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan861

merhaba arkadaşlar,

eger modemin eski ise yani wireles şifrelemen web ise bağlanmaz, wireles şifre türünü wpa yada wpa2 olarak değiştir.
  • arkadaşlar merhaba geçen gün google maps'i güncelleyim dedim son sürüm olan 5.7'yi yükledim ama ekrana tam olarak sığmıyor yukarıdaki simgeler gözükmüyor google maps'in düzgün çalışanı yok mu wildfire için? (aynı sorunu winamp için de yaşıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: y3om4n

arkadaşlar merhaba geçen gün google maps'i güncelleyim dedim son sürüm olan 5.7'yi yükledim ama ekrana tam olarak sığmıyor yukarıdaki simgeler gözükmüyor google maps'in düzgün çalışanı yok mu wildfire için? (aynı sorunu winamp için de yaşıyorum)

bende google map yükleyemiyorum ülkenizde kullanılmıyor diyor :)))
  • bana da öyle diyor zaten de ben başka yerlerden apk'sini bulup yükledim
  • dün aksam cyanogenmod dan cm_buzz_full-150.zip romu nu kurdum. versiyonu 2.3.5 bu romda bazı yenilikler güncellemeler yapılmış. screenshoot falan alabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kill_them_all -- 6 Ağustos 2011; 13:07:35 >
  • teli 2.3 yapan var mı?
  • beyler htc wildfire s kullanıyorum. Klavye titreşimi olayı var ve kapatmak istiyorum. Forumda biri daha sormuş geçmiş sayfalarda var denmiş o geçmiş sayfaları arıyorum bi türlü bulamıyorum :S bide bulamadıkça oruç etkisiyle sinir yapıyorum. Bi yardımcı olun Allah aşkına ya
  • benden başka arayıp bulamayanlar olur düşüncesiyle;

menu>ayarlar>ses>titreşimli geri bildirim tiki kaldırıyoruz....

menu>ayarlar>dil ve klavye>touch input>metin girişi>yazarken titret tiki kaldırıyoruz.....
  • kişiler widgetine sim karttaki kişilerden nasıl ekleriz ?
  • arkadaşlar bu telefonun ekran görütüsü,uygulamaları ve dokunmatiği htc desire kadar iyimi yoksa daha alt sınıfmı?ben ikisi arasında kaldım ama bu da desire kadar iyiyse bunu alıcam.yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihande

arkadaşlar bu telefonun ekran görütüsü,uygulamaları ve dokunmatiği htc desire kadar iyimi yoksa daha alt sınıfmı?ben ikisi arasında kaldım ama bu da desire kadar iyiyse bunu alıcam.yardımcı olursanız sevinirim..

donanım olarak desire daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahrei_saht

beyler htc wildfire s kullanıyorum. Klavye titreşimi olayı var ve kapatmak istiyorum. Forumda biri daha sormuş geçmiş sayfalarda var denmiş o geçmiş sayfaları arıyorum bi türlü bulamıyorum :S bide bulamadıkça oruç etkisiyle sinir yapıyorum. Bi yardımcı olun Allah aşkına ya

ayarlar > ses > dokunsal geribildirim
    hayırlı ramazanlar
  • HTC Wildfire telefonumun ekran kilidini 3'ten fazla yanlış girdim ve ekran kilitlendi. Benden gmail hesabıyla giriş yapmamı istiyor ancak telefonumun dilini değiştirmek için benden önceki kullanıcısı kendi hesabıyla kaydetmiş şimdi de telefonumu açamıyorum. BU kişiye ulaşmam imkansız. Ne yapabilirim? bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Hayrlı ramazanlar
  • Telefonumu yollayabileceğim bir servis var mı acaba HTC Wildfire /İzmir / Menemen
  • arkadaşlar bu telefon genel olarak sorunlu bir telefonmu?bugün almayı düşünüyorum almamalımıyım acaba yada ilk aldığımda dikkat edeceğim ne olabilir?biraz tavsiye verirseniz çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.