Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakalım belki ileride takasa girerim :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madrid2017

quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

quote:

Orijinalden alıntı: madrid2017

huawei P10plus mı ? HTC U11 mi?

sizce hangisi ?

Henüz u11 i almadım, p10 plus üzerinde bende çok durmuşum hatta baya inceleme izledim okudum yalnız kulaklık, ses performansı, 3d record, 5 eksenli ois, işlemci farkı, hoparlör ses kalitesi, depolama biriminin ufs 2.1 olması, sense arayüzünün en estetik ve hafif arayüz olması, süper lcd 5 ekranı, kamerasının en iyi kamera seçilmesi gibi nedenlerden dolayı u11 öne geçmişti. Ayrıca Türkiye garantili p10 plus 4 bin tl üzeri fiyatıyla o fiyatı hak etmiyor.

kamera ve batarya hangisi daha iyi ?

Kamera konusunda U11 en iyi kamera seçildi testlerde. Pil olarak yine U11 önde diyebilirim nedeni ise işlemci faktörü. P10 Plus un pili 3.800 lerde, yalnız Kirin 960 işlemcisi 16 nm boyut teknolojisiyle üretiliyor. U11 ise 3000 lik pil taşıyor fakat Snapdragon 835 işlemci 10 nm boyut teknolojisinde. 10 nanometrelik işlemciler 16 nanometrelik olanlara göre %40 a yakın daha az enerji harcıyor, %27 daha fazla performans veriyor ve çok daha az ısınıyor. Yani P10 plus ve U11 arasında 800 mah lık pil farkı olmasına rağmen U11 de daha fazla ekran süreleri alınması normal bir durum oluyor. Bu arada Huawei P10 Plusta bulunan Kirin 960 işlemcisinin muadili Snapdragon 820. Yani U11 deki Sp 835 in oldukça gerisinde kalan bir işlemci. ( Not: Önceki mesajımda da o kadar yazmışım, tak diye sormak yerine önce bir teşekkür edersen fena olmaz hani:) )

• Elimdeki telefonu sattım ve htc u 11 alacağım. Ancak fiyatlar çok yüksek. 1-2 aya biraz daha düşer mi sizce arkadaşlar? Beklemeli miyim?
  • Yurtdışından alın hocam
  • Huawei P10 plus plus plus ta çıkarsa Htc u 11 in yanından bile geçemez. İşlemci 2 sınıf alt, ses kalitesi 2 sınıf alt, kamera 1 sınıf alt, pil performansı ve ısınma 2 sınıf alt, sar değeri ve diğer etkenleri de ekleyince araya resmen siklet farkı çıkıyor.

• Samsung s8 plus var bende de. Ama bende merakla bu telefonu bekliyorum. Mavi renk özellikle beğendiğim... samsung 6.2 inch ama ekran oranından dolayı uygulama uyumluluğu yok. Parmak izi yeri olmamış. Ve ses olarakta stereo değil. Onun haricinde güzel cihaz. Htc ise seyrettiğim kadarı ile ve okuduğum yorumlardan edindiğim son derece güzel olmuş. Samsung kamerası gerçekten çok güzel. Geçen sene htc 10 almıştım onun kamera kötüydü ve ses stereo olmasına rağmen dış ses düşüktü. Bu dış stereo ses konusunda en iyisi iphone 7. U 11 bu konuda nasıl bir deneyim sunuyor. Karşılaştırma deneyim yapan var mıdır

• arkadaşlar ben geçen sene htc 10 kullandım ve htc 10 dan huawei p9 za geçtim hala p9 kullanıyorum tam p10 plus alma arefesindeydimki

htc u11 çıktı htc 10 da hoparlör sesi düşüktü bumda nasıldır acaba ayrıca kamerası gerçekten p10 dan iyimi ekran kalitesi beyaz dengesi nasıldır ve lütfen kullanan arkadaşlar pil kullanım detaylarınızı ekran görüntüsü ile beraber yükleyebilirmisininiz ve ayrıca kutudan kılıf çıkıyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: surgeon17

Samsung s8 plus var bende de. Ama bende merakla bu telefonu bekliyorum. Mavi renk özellikle beğendiğim... samsung 6.2 inch ama ekran oranından dolayı uygulama uyumluluğu yok. Parmak izi yeri olmamış. Ve ses olarakta stereo değil. Onun haricinde güzel cihaz. Htc ise seyrettiğim kadarı ile ve okuduğum yorumlardan edindiğim son derece güzel olmuş. Samsung kamerası gerçekten çok güzel. Geçen sene htc 10 almıştım onun kamera kötüydü ve ses stereo olmasına rağmen dış ses düşüktü. Bu dış stereo ses konusunda en iyisi iphone 7. U 11 bu konuda nasıl bir deneyim sunuyor. Karşılaştırma deneyim yapan var mıdır

Hoparlör sesi bariz artmış htc 10 a göre. İkisini de kullandığım için aradaki farkı ilk dinlediğimde anladım zaten. Tekrar diyorum ; kamera ve ses özelliklerini onemsiyorsaniz bu cihaz gerçekten eksiksiz olmuş...

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazın parmak izi okuyucusu nasıl ve pili biz tam birgün götürür mü pil kullanım ekran görüntüsünü atabilirseniz sevinirim ve ahize sesi iyimi htc 10 ahize sesi biraz kısık gibiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: moonquad

Yurtdışından alın hocam

Imkanim yok maalesef Keşke biri olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

Hocam cihazın parmak izi okuyucusu nasıl ve pili biz tam birgün götürür mü pil kullanım ekran görüntüsünü atabilirseniz sevinirim ve ahize sesi iyimi htc 10 ahize sesi biraz kısık gibiydi

Parmak izi okuyucusu çok seri çalışıyor. Ahize sesini ben kisiyorum baya, son seste kullanamıyorum. Ses konusunda bi sıkıntısı yok cihazın. Hoparlör olsun ahize olsun. Kulaklık zaten çok iyi. Atmış olduğum pil süresi şu an ki gerçek zamanlı sürem ve 4g bağlantı ile alınmış süreler...

*****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hocam pil süresi iyi gidiyor 1 tam günü rahat çıkarır bilgilendirmen için sağolun hocam
    hocam cihazınızı nerden aldınız ve çift hatlımı bildirim panelinde 1 simgesi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asil1425 -- 27 Temmuz 2017; 19:56:17 >
  • quote:

Hocam pil süresi iyi gidiyor 1 tam günü rahat çıkarır bilgilendirmen için sağolun hocam
    hocam cihazınızı nerden aldınız ve çift hatlımı bildirim panelinde 1 simgesi var

Cihaz Arabistan dan geldi. Çift hatlı ve 128/6gb versiyon...

• Ben de 1 hafta önce Dubai'den aldım 6gb/128gb versiyonunu şimdilik çok memnunum. Çevremdekiler telefonu görünce çok garip diyaloglar ortaya çıkıyor ama.

-Aaa hayırlı olsun yeni telefon almışsın ne kadara aldın modeli ne?

-Teşekkürler, Htc U11 700 dolara aldım şöyle böyle özellikleri var.

-Fiyatı çokmuş Htc'ye o para verilir mi, zaten tipi de iPhone'a benziyor niye iPhone almadın ki?

Sonra yarım saat niye iPhone sevmediğimi anlatmaya çalılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: RANCH SOS

Sony Xperia XZ Premium aldım. HTC U11 almadığım için o kadar pişmanım ki anlatamam.

Bende aynı ikilemdeydim, kararı u11 den yana verdim. Sizin yaşadığınız şarj olayını youtube da görmüştüm ve beni ciddi doğurmuşum. Birde alt yılların ekran içinde olması bana çok itici geliyor. u11 ile HTC bence noktayı koymuş. Bide pil 3500 mah filan olsaymış:)

• quote:

Orijinalden alıntı: daniska

quote:

Sony Xperia XZ Premium aldım. HTC U11 almadığım için o kadar pişmanım ki anlatamam.

Bende aynı ikilemdeydim, kararı u11 den yana verdim. Sizin yaşadığınız şarj olayını youtube da görmüştüm ve beni ciddi doğurmuşum. Birde alt yılların ekran içinde olması bana çok itici geliyor. u11 ile HTC bence noktayı koymuş. Bide pil 3500 mah filan olsaymış:)

U11 aldınız mı?

• Bugün htc u11 i inceleme firsatı buldum, bu adamlar gerçekten çok ?ık cihazlar yapıyor, telefondan resmen kalite akıyor, A9 da öyleydi, çok ?ık ve kaliteli bir kasası vardı, u11 üzerine koymu? bayaa, ince i?çilik ve kusursuz bir bütünlük var cihazda. Ama artık ?u sıkıcı arayüzü değiştirsin ve kendi uygulamalarını geri getirsin. Alan ve alacak olan arkadaşlarıma hayırlı olsun, güzel cihaz olmuş gerçekten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daniska

quote:

U11 aldınız mı?

Siyah renk 6/128. Singaourdan arkadaşım getirdi. 933 Singapur doları

• Bir ara pararel ithalat bulunabiliyor du şimdi yok piyasada, ne olduysa

• quote:

Bende paylaşayım , pil konuaunda cok basarili. Bende htc 10 da var ve ses + kamera olarak 2 gomlek ustun desem yalan olmaz , parmak izi okuyucuda cok seri , ekran son isikta da gunes altinda daha iyi

*****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarGoS -- 28 Temmuz 2017; 21:38:7 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.