Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Volte ile alakalı HTCye ben sordum. Türkiye cihazlarımızda volte kullanımı kapalıdır dedi. Diğer ülkelerde açık büyük ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portre modu nasıl kullanılıyor ,normalde yok özelliklerde

• Arkadaşlar ayrıca ön kamera da 1 arkada 6 tane yoğun ışıklı ortamlarda yada direkt ışığa doğru çektiğim resimlerde ölü pixel var ,1aylık telefon tr garantili, garantiye gitsem tamir mi derler değişimmi yeni telefon malum oynatmak istemem

• ugurbjk35 U kullanıcısına yanıt
    1 ay dolmadıysa herhangi bir problemde direkt ürün değişimi hocam, tüketici hakkı olarak ama dolduysa garantiye vermiş olacaksınız ne yazık ki

• ugurbjk35 U kullanıcısına yanıt
    Hocam kamerada ölü piksel nasıl oluyor anlamadım.

Ayrıca portre modu için aşağıdaki linkten Gcam indirmeniz lazım. Stok kamera uygulamasında yok portre modu.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-arnova8G2/#apk391

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EBF85AD14 -- 30 Ağustos 2018; 10:55:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu yıkayan var mı? Şarj soketinin ve ahizenin içinde toz var ama yıkamaya korkuyorum açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EBF85AD14 -- 30 Ağustos 2018; 11:41:23 >
  • Geçen sene Karadeniz de derenin içinde yıkadım ilk defa. Sonra musluğun altına da tuttum. Bi sıkıntı yaşamadım :) dikkat etmeniz gereken şey, şarja takmadan önce soketi iyice kurutun :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siviyla temas eden cihazimi tamir edemeyiz dediler 2850 tl verin yenisini yollayalim dediler ben de yok dedim geri yollayin dedim.

Baktim cihaz calisiyor simdilik hic bir sikintisi yok. Yok yani cihaza bakmadan mi geri yolluyorlar. Bu ne bicim kafa yapasi ya.

Bir de utanmadan rapor yazmislar cihazi tamir edemiyoz diye garanti disi kalmis diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakirdepocu -- 31 Ağustos 2018; 15:9:30 >
  • Telefonu alırken spigen şeffaf kılıf da aldım ama memlekette telefona uygun kırılmaz cam bulamadım netten alan, memnun kalan varsa link atabilir mi acaba

• Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam, şimdilik çalışıyorsa bundan sonra gözünüz gbi bakmaya devam ama servisin yaptığı büyük pislik

• quote:

Orijinalden alıntı: b_b_b

Telefonu alırken spigen şeffaf kılıf da aldım ama memlekette telefona uygun kırılmaz cam bulamadım netten alan, memnun kalan varsa link atabilir mi acaba
    Hocam bunu bir arkadaşın tavsiyesi üzerine almıştım iyi duruyor uygulaması da kolay önceleri çok iz bırakıyor sonrası normale dönüyor...

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/htc-u11-kilif-kirilmaz-ekran-filmi-nano-cam-P191292686

• mavi_dünya M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam, alacağım pazartesi günü ilk iş

• Ankarada olanlar varsa IKEA'nın olduğu AVM'de yemek katının altında yürüyen merdivenin olduğu bölgede bir aksesuarcı var. Adam bir şekilde HTC U11 için çıkarılmış ekran koruyuculardan getirtmiş. Taktırttım ve birebir uyuyor, çok da güzel. Bitmediyse kaçırmayın. 30₺'ya (az bir pazarlıkla) yaptı.Belki siz daha düşük bir ücrete de yaptırabilirsiniz.
  • power-amp kullanıcısına yanıt
    Markası ne hocam? Nano mu? Ekranın kenarlarında boşluk kalıyor mu?

• Google Photos'u kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. FX File Explorer'la birkaç klasördeki fotoları birleştirdim ama Google Photos hala eski şekilde devam ediyor. Sizde de böyle bir şey oldu mu var mıdır önerisi olan?

Birde daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama xda'da gördüm ve faydalı buldum tavsiye edeyim dedim. Picture Manager diye bir uygulama var. Fotoğrafların ve videoların adını tarih ve saat olarak değiştiriyor. (Malum HTC Kamera IMAG.. şeklinde isimlendiriyor sırayla) Böylelikle kopyala yapıştır muhabbetlerinde aynı isimli dosya oluşmuyor elimizde. Denedim gayet güzel çalışıyor. İzinler kısmında da saçma sapan şeylere yetki istemiyor. Denemek isteyenler için link:

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.duong.picturemanager

• Winteragust kullanıcısına yanıt
    Telefon tamamen kurudu. Hiçbirşey yapmadım. Sadece bekledim. Bikaçgün oldu koruyalım arka kamera daha önce kurudu. Çekim kalitesi orijinal haline döndü her iki kamerada da durum böyle

• Arkadaşlar galeri olarak ne kullanıyorsunuz. Önerebileceğiniz bir galeri var mı. Doya yöntcsi falan değil. Standart bir galeri arıyorum. 3. Şahıs izni istemeyen güvenilir bir galeri. Bu telefondaki tek sorunum bu. Eski HTC galeri kullanabilen var mı?

• Arkadaşlar telefonu almak istiyorum fakat hepsiburada ve n11 de var satıcılarıda hep arızalı ürün veya kullanılmış ürün yolluyolarmış telefonu nereden aldınız ?
  • Winteragust kullanıcısına yanıt
    Xda'da eski galeriyi kuranlar vardı hatırladığım kadarıyla, bazı versiyonları çalışmamış ama çalışan bi sürüm vardı.

Ben şuanda 'Camera Roll' kurdum, gayet sade bi program düz galeri olsun mantığıyla yapılmış. Link burada:

https://play.google.com/store/apps/details?id=us.koller.cameraroll

• Damacbaba kullanıcısına yanıt
    Hocam ben daha yeni hepsiburadadan aldım ve bi sıkıntı yok şükür, ambalajlı bandrollü sıfır kutu geldi. Daha önceki telefonum da hepsiburadadandı. Bence çekinmeden alabilirsiniz. Tek kafama takılan nokta e-fatura çıktısı yolladılar yanında iki tane, onu da haftaya bi soracağım orjinal belgeyi mail atmaları için falan. En azından müşteri hizmetlerinde sıkıntı yaşanmıyor.

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.