Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.101
Cevap
58
Favori
421.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler mate 10 pro kullanıyorum satmayı düşünüyorum sizce u11 alsam mate 10 pro performansını ararmiyim? Batarya sanırım u11 de çok iyi mate 10 pro batarya performansı harika ne dersiniz değişiklik yapmak istiyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.31.400.6 ruu dosyası çıkmayacak mı acaba?HTC alternatif yazılım ve özgürlüğü açısından Android'in İos'u gibi. U11'i kullanmayı bıraktım donanımı iyi ama yazılımı konusunda sınıfta kalıyor.Bir daha HTC alır mıyım, hiç zannetmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: c-myc

2.31.400.6 ruu dosyası çıkmayacak mı acaba?HTC alternatif yazılım ve özgürlüğü açısından Android'in İos'u gibi. U11'i kullanmayı bıraktım donanımı iyi ama yazılımı konusunda sınıfta kalıyor.Bir daha HTC alır mıyım, hiç zannetmiyorum.

En son 2.33.401.10 yazılımı paylaşmıştım ben burada.

• serserim06 kullanıcısına yanıt
    Performans ve stabilite anlamında U11'den memnun kalmamanız imkansız. Batarya da kullanıma göre değişiyor. Ben 2 güne yakın kullanımda 8 buçuk saat aldım önceki sayfada 8. saatte iken ekran görüntülerini attım. Kullanılan programlarda vardı. Tasarım anlamında Mate 10 Pro göze daha hoş geliyor. U11'in önü olmasa da arkası şık. Özellikle mavi olanı. Kısaca performans konusunda U11 ile bir sorununuz olmaz. Kamerası zaten amiral gemilerine göre en üst seviyelerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Performans ve stabilite anlamında U11'den memnun kalmamanız imkansız. Batarya da kullanıma göre değişiyor. Ben 2 güne yakın kullanımda 8 buçuk saat aldım önceki sayfada 8. saatte iken ekran görüntülerini attım. Kullanılan programlarda vardı. Tasarım anlamında Mate 10 Pro göze daha hoş geliyor. U11'in önü olmasa da arkası şık. Özellikle mavi olanı. Kısaca performans konusunda U11 ile bir sorununuz olmaz. Kamerası zaten amiral gemilerine göre en üst seviyelerde.

Valla sırf meraktan sayfayı takip edince acaba mate 10 satıp bunu alsam dedim bilmiyorum kararsızım çok iyi cihaz aslında mate 10 pro ama merak saldım u11'e.

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Hocam benim aradığım hongkong ruu'su sizin verdiğiniz sanırım india.

Ses ve kamera(ki kullandığınız telefonun kamerası kötü değil) alanında sorununuz yoksa bence değiştirmeye gerek yok.
    Bende Mate 10 Pro olsa değişmezdim diye düşünüyorum. Tabi tercih meselesi. Ben mesela One Plus 5T'nin tasarımını seviyorum. Sar değeri o kadar yüksek olmasa sanırım U11'den geçerdim. Amiral gemiler arasında major bir sebep yokken değişiklik yapmak zaten meraktan başka bir şey olmuyor. U11 alırsanız pişman olmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c-myc

Hocam benim aradığım hongkong ruu'su sizin verdiğiniz sanırım india.

Cid no kaç hocam sizin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Ses ve kamera(ki kullandığınız telefonun kamerası kötü değil) alanında sorununuz yoksa bence değiştirmeye gerek yok.
    Bende Mate 10 Pro olsa değişmezdim diye düşünüyorum. Tabi tercih meselesi. Ben mesela One Plus 5T'nin tasarımını seviyorum. Sar değeri o kadar yüksek olmasa sanırım U11'den geçerdim. Amiral gemiler arasında major bir sebep yokken değişiklik yapmak zaten meraktan başka bir şey olmuyor. U11 alırsanız pişman olmazsınız.

Teşekkürler hocam aslında u11 düşünüyordum bi ara anlık Bir kararla bunu aldım. Belki mate 10 pro yu eşime verip bunu alırım taktı zaten benim cihaza

Ben sizin yerinizde olsam eğer cihazı değiştireceksem U11 yerine U11+ alırdım, U11+'ın tek eksi yanı ekran parlaklığı daha az buna dikkat etmek gerekiyor, bazı kullanıcılar sorun yok derken bazıları güneşli günlerde dışarıda iyi değil yorumu yapmış, bunun haricinde ekran da dahil olmak üzere U11'in iyileştirilmiş hali.
  • Arkadaşlar, U11 de bildirimler geldiğinde ekran kendiliğinden uyaniyor mu?

• RİDEN7 R kullanıcısına yanıt
    Ben bunu SONY XZP'ye takıldığım zaman söylemiştim. Onda da açılmıyordu. Bunda da yok. Sanırım yeni modellerin çoğunda böyle. Uzun süredir telefon işlerine uzak kaldığım için takip etmemiştim. SONY'de yok diye telefona demediğimi bırakmadım ama bunda da yok :) Gizli bir yerde ayarı varsa da ben denk gelmedim.
    Sar değeri ve kulaklık performansı hariç geçmeyi düşünmezdim ben şahsen kendi arayüzü çok stabil olabilir ama Samsun'dan sonra zorlandım açıkçası fotoğraf ve muzik çaları olmaması cok kötü ben şahsen sar değeri kamera ses olayı için geçtim artı amiral gemiler içinde bu fiyata bulunmaz 2000 tl bı fiyata aldım diğer markaların amiral gemilerine bakarak bence süper fiyat tabiki insanoglunda su var ben almadan önce note fe mate 9 pro aklımdaydı şimdi hevesimi aldım onlar aklıma takıldı sadece sizin geçerli bir olay değil bence :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RİDEN7

Arkadaşlar, U11 de bildirimler geldiğinde ekran kendiliğinden uyaniyor mu?

Reddit'te bir kullanıcın yayınladığı '' Screen Notifications '' isminde bir uygulama var, markette Türkiye için açık değil, ben bunu kullanıyorum. Marketteki diğer uygulamalar gibi başka özelliği yok sadece ekranı belli bir süre uyandırıp kapatıyor.
  • Yeni üretine 6/128 lik modellerde güncelleme sorunu devam ediyor mu arkadaşlar? Tam karar vermiştim u11 için güncelleme sorunlarını okuduktan sonra aklım karıştı. Var mı bir gelişme bu konuda ?
    hayır hocam normal jack girişli dönüştürücüde kullanıyorum kutudan çıkan, sıkıntı olmuyor spor yaparken normal hayatta çünkü çok sağlam oturuyor kulağa

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkrgzzz

hayır hocam normal jack girişli dönüştürücüde kullanıyorum kutudan çıkan, sıkıntı olmuyor spor yaparken normal hayatta çünkü çok sağlam oturuyor kulağa

Dönüştürücü ile ses performansı düşüyor mu hocam?

hocam genel olarak cihazın kulaklık sesi htc onex, m8,m9 a göre az normal mp3 çalar uygulaması kullanacaksanız, ancak u11 en mükemmel yanı 24bit yani hi-fi müzik dinliyorsanız cihaz destekliyor bu şarkıları spotify, tidal, poweramp kullanmanızı öneririm dönüştürücüde dahi bu cihazlar arasında en yüksek ve en net stüdyo kalitesinde sesi veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

Yeni üretine 6/128 lik modellerde güncelleme sorunu devam ediyor mu arkadaşlar? Tam karar vermiştim u11 için güncelleme sorunlarını okuduktan sonra aklım karıştı. Var mı bir gelişme bu konuda ?

Güncelleme sorunu yok kardeşim

Gönül rahatlığı ile alabilirsin

Hepsiburadadan gezegengsm i öneririm

Saygılar

• Bir sorunum var arkadaşlar telefonla ilgili yardımcı olursanız sevinirim, Şimdi ben ana ekranda ki widget'dan Şehri güncelleyip fatih yaptım orası tamam ana ekranda değişti, fakat Kilit ekranında halen Eski şehir İstanbul yazıyor yanında da GPS işareti var konum'u kapatınca hava durumu kullanılamaz yazıyor sorun nedir bir türlü çözemedim kafayı yiyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.