Şimdi Ara

HTC U ULTRA ANA KONU (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.270
Cevap
14
Favori
55.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Xda'dan baktığıma göre beklentimden uzak pil/ekran açık kalma süresi. Boost+ uygulaması ile uygulamalara göre çözünürlük ayarlanabiliyormuş sanırım. İki ekran koymuşken telefona 3000 mAh pil gerçekten az olmuş ne kadar optimizasyon yaparsan yap yazılımsal olarak. Rom, root işlerine girmeyi de seviyorum, 4. çekirdek kapatılarak daha uzun gider batarya diye düşünüyorum da bu sefer de performanstan feragat ediliyor. 3 çekirdek ne kadar akıcı bir deneyim sunar, o da soru işareti.
    24 saat içinde ekrana 4-5 saatten fazla bakan biri iseniz bu telefon sizi tatmin etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarkihalindekal kullanıcısına yanıt
    Valla telefon romanyadan alındı. Rumen dili bile yok hangi ülkenin olduğunu bilmiyorum. İçindeki diller ve yazılım yukardaki mesajın içindeki resim gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maxmetalizm M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Bütçeme göre telefon bulamadım bir türlü, hangi telefona baksam bir eksikliği oluyor.
  • Xiaomi al gitsin.

• zafermtl Z kullanıcısına yanıt
    İnan bilgimi aşıyor. Türkiye yazılımı at desem, uyumsuzluk çıkabiliyor. Custom rom desem onlarda da birtakım sıkıntılar olabiliyor. Bu iki yoldan başka bir çözüm de yok gibi. İngilizce kullanmaya devam et derim ben ama olmuyor dersen araştır öyle karar ver...

• Ekran süresini uzatmak isteyenler çift tık ekran açma/kapa özelliğini devre dışı bıraksınlar.
  • maxmetalizm M kullanıcısına yanıt
    Aldım da ilkini değiştirdim, ikincisini de iade ettim ekrandan dolayı. HTC U Ultra'nın bataryası biraz yüksek olsa alabilirdim.
  • Herkese merhaba , 2. el UUltra aldım vatan bilgisayardan alınmış. Kutuda Brighstar etiketi var. HTC türkiye garantili mi bu, yoksa bu da mı paralel . Tek SIM model. Oreo güncellemesi yok. Buna Oreo gelecek mi bilen var mı?

Batarya biraz zayıf günü zor çıkarıyor. Ekran ve çözünürlük mükemmel geldi bana. Bundan önce en çok 420 ppi telefon kullanmıştım bunda 520lerde sanırım. Ekrana bayıldım. Safir ekranlı 2560x1440 çözünürlükte snap işlemcili bir telefonu bu fiyata alabildiğim için (şimdilik) gayet memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

Herkese merhaba , 2. el UUltra aldım vatan bilgisayardan alınmış. Kutuda Brighstar etiketi var. HTC türkiye garantili mi bu, yoksa bu da mı paralel . Tek SIM model. Oreo güncellemesi yok. Buna Oreo gelecek mi bilen var mı?

Batarya biraz zayıf günü zor çıkarıyor. Ekran ve çözünürlük mükemmel geldi bana. Bundan önce en çok 420 ppi telefon kullanmıştım bunda 520lerde sanırım. Ekrana bayıldım. Safir ekranlı 2560x1440 çözünürlükte snap işlemcili bir telefonu bu fiyata alabildiğim için (şimdilik) gayet memnunum.
    Brightstar HTC Türkiye oluyor, hoş HTC Türkiye diye bir şey de yok yani öyle bir muhattap veya teknik servis yok ama distrübitör sözde. Yersen

Pil evet vasat epey
  • Almanya cihazı var bende Android 8.0 yükseltme yaptım. Fakat memnun değilim. Android 7.0 stock Roma nasıl dönüş yaparım kısaca açıklayacak var mı arkadaşlar

• BarvaArtena kullanıcısına yanıt
    Eğer kasılma vs. yüzünden ise iki hafta bekleyin öyle karar verin. Bende iki hafta sonra kadar cihaz kendine geldi. Güncel her zaman daha iyidir, güvenlik hususu da var atlamamak lazım...

• Oreo güncellemesi yapan arkadaşlar, cihazın arayüzünde takılmalar, batarya süresi hakkında şikayetler yazmıştınız bir kaçınız. Bu durum şuanda nasıl? Düzeldi mi? Mi note 3 ile u ultra arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar Android 8 güncellemesi yapmıştım.

Şua anda Android 8.1 stock launcherini kurdum. Sanki takılmaların hepsi gitti.

Oreo güncellemesi yapan arkadaşlar deneyebilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarvaArtena -- 25 Nisan 2018; 2:9:43 >
    Malesef kısaca açıklanabilecek birşey değil. Paylaştığım bir link var. Orada uğraşarak yapman lazım. Ben çözene kadar birkaç gün geçmişti belki sen daha çabuk kavrarsın. Boş vaktim olsa yardımcı olurdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirzaloglu

Oreo güncellemesi yapan arkadaşlar, cihazın arayüzünde takılmalar, batarya süresi hakkında şikayetler yazmıştınız bir kaçınız. Bu durum şuanda nasıl? Düzeldi mi? Mi note 3 ile u ultra arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Oreo 8 de batarya çok kötü. Öyleki ekran süresi 3 saat altına inebiliyor. Ben eski sürüme döndüm ve şuan 4-5 saat arası alıyorum. Benim için günü çıkarmaya yetiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxmetalizm

Oreo 8 de batarya çok kötü. Öyleki ekran süresi 3 saat altına inebiliyor. Ben eski sürüme döndüm ve şuan 4-5 saat arası alıyorum. Benim için günü çıkarmaya yetiyor.

Alıntıları Göster
    Telefon elime ulasinca 8 guncellemesini 1 ay bekletsem 1 ay sonra o guncelleme orada durur mu hocam? Gitmez dimi yapabilirim 1 ay sonra?

• Gitmez. 4 saat arayla 4 saat ertelemeniz gerekiyor.

• Arkadaşlar bu hatayı alan var mı aranızda

HTC U ULTRA ANA KONU

parmak izi varsa sil kameranın yanındaki siyah yeri
  • bukibuks kullanıcısına yanıt
    Sildim ama aynı hata çıkıyor. Acaba lazer odaklama sistemi yakın objeleri netlemek için mi görev yapıyor

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.