Şimdi Ara

Htc Touch 2 Dokunmatik Ekran-Wifi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
4.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

saygılar :)
  • arkadaşlar telefonda dokunmatik olarak q klavye var mı varsa kullanım bakımından mesaj falan yazarken nasıl rahat mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOBERDEN

quote:

Orijinalden alıntı: intifada54

quote:

Orijinalden alıntı: DOBERDEN

Merhaba Arkadaşalr,
    Sizlerden bır ricam olacak şu anda SAMSUNG S5620 MONTE kullanıyorum yenı aldım.Ancak arka kapağını açmak bir işkence vede rısklı oluyor her
    seferınde bu nedenle Eskı HTC DIAMOND kullanıcısı olarak yenıden HTC ye dönüp bu telefondan almak ıstıyorum.Bu telefonla ilgili herşeyini ince-
    leyen arkadaşların önerısıne göre hareket edeceğim bu konuda paylaşımı
    olan arkadaşlara şimdidem teşekkür eder Saygılar sunarım...

dostum bu telinde arka kapağı açmak riskli zaten
    kapağı yukardan kastırıp cıtır cıtır acıyosun fazla dayanmaz gibi sanki bilemiyorum fazla açmamak lazım fakat kalite olarak muhteşem kullanabilirilik falan harika monte den çok iyi olacağına eminim

Teşekkür ederim arkadaşım Bugün aldım telefonu ve inceliyorum.İncelememıde arkadaşlarla paylaşmaya çalışcağım İlk gözlemım tabıkı Monte den cok cok daha fonksıyenel vede donanımlı...

daha yeni monte aldim dedin sonra htc aldim monteden cok daha fonksiyonel ve donanimli diyorsun. nasil bu kadar cabuk vardin bunlarin farkina cok merak ettim. fonksiyonel ne demek senin icin? donanim ne demek? ve bir seyi heveslenip alirken hersey cok guzel ama deistirince cok cok daha iyi. arastirmadan mi aldiniz monteyi? bazi seyleri kötülerken iyi dusunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxO

arkadaşlar telefonda dokunmatik olarak q klavye var mı varsa kullanım bakımından mesaj falan yazarken nasıl rahat mı?

Üç farklı Klavye var. Bunlara Q klavye de dahil. Ama rahat olup olmadığını ben de bilmiyorum daha almadım:) Bu arada doğru yerdesiniz biraz önce Snap başlığında size cevap yazdım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulastr

quote:

Orijinalden alıntı: xxxO

arkadaşlar telefonda dokunmatik olarak q klavye var mı varsa kullanım bakımından mesaj falan yazarken nasıl rahat mı?

Üç farklı Klavye var. Bunlara Q klavye de dahil. Ama rahat olup olmadığını ben de bilmiyorum daha almadım:) Bu arada doğru yerdesiniz biraz önce Snap başlığında size cevap yazdım:)

bu telefonun özellikleri snap e göre daha iyi duruyor ama işte bu dokunmatik konusunda hic rahat değilim yazmanın çok zor olacağını düşünüyorum samsung star ve iphone da denedim dokunmatikte mesaj yazmayı çok zor oluyor gerçekten bir de bu telefon küçük onlara göre çıkan klavye de daha küçük olacaktır ve daha zor olur diye düşünüyorum deneyebileceğim bir yer var mı bu snağ ve touch 2 yi elde deneyip görebileceğim?

• Merhaba arkadaşlar
    Telefonunuzum menüsünün İphone gıbı olmasını istıyorsanız alttakı lınkten proğramı indirin ve kurun ben kurdum cok güzelde oldu...

http://code.google.com/p/iphonetoday/
  • Ben bugün aldım Htc Touch2 yi Wifi baglanamadım arkadasımda Wifi var gittim onlara şifreyi felan yazdım ama connect olmadı hep not connect de kaldı ... Bide bu ekrandaki saat gitmiyo mu cok kalabalık yapıyo ekranda ??
  • SLM ARKADAŞLAR HTC TOUCH2 TELEFONUMU AÇIYORUM HTC YAZISI VE ALTINDAKİ VERSİYON YAZISI SANIRIM O GELİYOR ÖYLECE KALIYOR CIHAZ AÇILMIYOR CIHAZI ACMAYI BİLEN VARMI
  • HTC kullanıcısının dönüp dolaşacağı yer iphone reyonudur.
  • HTC nin üst modelleri başarılı.. Ama bu model telefon işlevini bile yerine getirmekten aciz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.