Şimdi Ara

HTC Tattoo mu HTC Hero mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İngiltereden bir tanıdığa söyledim gelirken telefon getirecek.Ve büyük ihtimal bu ikisinden birini aldıracağım.Iphone u çoktan eledim çünkü Hero çok daha ucuz.Diğer seçenkler ise HTC nin birkaç modeli ve Samsung Jet falandı ama onlarda bazı beğenmediğim özellikleri dolayısıyla elendi.

Baktığım kadarıyla amazon.co.uk ve play.com dan ki Londradaki mağazalarda büyük ihtimal aynı fiyattan satıyor ;

HTC Hero : 370 Pound
    HTC Tattoo : 270 Pound

Tabiki para konusunda sıkıntı olmasa Hero alırdım ama aradaki 100 pound fiyat farkına bakınca ve Tattoo da ekran boyutu ve resistive olması dışında bir fark yokken Hero biraz aşır geliyor.

Siz ne dersiniz ?

Tattoo nun tek eksiği deidğim gibi resistive ekran olması ve boyutun 2.8 inch olması.

Ne olur yardımcı olun :)

Ayrıca hangi mağazadan alınsa daha uygun olur (Londra'da) o konuda bilgisi olan varsada yazarsa sevinirim.Sanırım O2 satıyormuş unlocked ve sim free.Bir de sim free olunca burada sorunsuz kullanırım değilmi; hani sırf UK için sim free değildir herhalde ?

Teknik karşılaştırma ;

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2932&idPhone1=2861

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eggman -- 29 Kasım 2009; 19:55:56 >

• Up
  • bence imkanın varsa kesinlike hero al verdiğin paraya değer
  • Zeten öyle olsa hiç düşünmeden alacağımda işte 100 Pound ta az değil ya :)
  • Arkadaşlar htc nin birkaç modeli arasında kaldım. bi yardım edin...htc touch diamond 2 mi htc touch hd mi?
  • Selamlar
    370 paund kac eyro ediyor
    burada magaza fiyati (isvec) yaklasik 380 eu
    yanilmiyorsam 410 eu falan ediyor
    :)
  • Hero bence cok iyi daha önce hero kullandım şimdi hd2 inanın hero kadar hızlı degil ve sorun yoktu heroda ama hd2 sorunlu tavsiye etmyorum
  • Tattoo kullanıyorum çok güzel ve şık telefon. Özellikleri süper herşey var...
    Tavsiye ederim.
  • arkadaşlar
    Hero yada Tattoo alacağım sanırım bu gidişle, başlarda Touch2 ye takılmıştım ama ondan vazgeçtim gibi. ancak yine kafa bulandı bir konudan ötürü :)

elimde bir program var, gereksinimlerde wm 2003 veya daha yenisi telefonda yüklü olmalıdır diyor. acaba minimum wm 2003 gereksinim isteyen bu program Android de çalışır mı ? ( çok saçma gibi gelebilir sizlere sorum ancak cahilliğe verin lütfen, mac programı win de çalışmıyor,pc de ama bu telefonların işleri biraz daha farklı olabilir diye ve hiç kullanmadığım için soruyorum.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanEkin

arkadaşlar
    Hero yada Tattoo alacağım sanırım bu gidişle, başlarda Touch2 ye takılmıştım ama ondan vazgeçtim gibi. ancak yine kafa bulandı bir konudan ötürü :)

elimde bir program var, gereksinimlerde wm 2003 veya daha yenisi telefonda yüklü olmalıdır diyor. acaba minimum wm 2003 gereksinim isteyen bu program Android de çalışır mı ? ( çok saçma gibi gelebilir sizlere sorum ancak cahilliğe verin lütfen, mac programı win de çalışmıyor,pc de ama bu telefonların işleri biraz daha farklı olabilir diye ve hiç kullanmadığım için soruyorum.)

eğer java uygulaması felan değilse çalışmaz. Ama araştır istersen aynı özelliklerde bir program bulabilirsin android için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: munzur00

eğer java uygulaması felan değilse çalışmaz. Ama araştır istersen aynı özelliklerde bir program bulabilirsin android için.

bunlari arastirir ve Hero bakarken, Hero yu amayi dusundugum fiyata Toshiba TG01 aldim. WM 6.5 yuklu :)

yine de bilgilendirme icin tesekkur ederim.

Can
  • Peki HTC Touch2 nasıl? Fiyatı da uygun..Oldukça beğeniliyormuş.Sizce nasıldır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.