Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (1112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.419
Cevap
97
Favori
985.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11101111111211131114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • htc sensation xe telefonumu fabrika ayarlarına döndürmek istedin.yaklaşık olarak 1,5 sattir tekrar başlatılıyor yazısı var ekranda bu işlem bu kadar uzun sürüyormu arkadaşlar. bilen var mı bi yardım lütfen..
  • Arkadaşlar;

Yurt dışından gelen HTC Sensation XL telefonum ses problemi yarattı. Telefondan cıkan bütün sesler cızırtı şeklinde. Yani ses diye bişey kalmadı. garantisi olmadığı için iyi bir teknik servis arayışım var istanbulda. bir iki yeri telefonla aradım entegre sorunu olabilir çözümü yok dedi. Bazı forumları okudum benzer sorunları entegre kalıplama diye bir yöntemle aştıklarını söylüyorlar. Yani kötü bir durum içerisindeyim benzer sorun yaşayan çözen, çözdüren aramızda var mı acaba yardımınızı rica ediyorum. Bu arada telefona kulaklık taktığımda radyosu dışındaki tüm sesler yine cızırtı şeklinde radyo hem kulaklıkta hemde dışarı verdiğimde ses normal.
  • Merhaba benim sensation 4.03 guncellemesinden sonra kendi tarayıcısı sürekli kapanıyor bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabibilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar stock internet tarayicisindan chrome veya firefox'a geceyim mi? Yoksa fark etmez hatta daha da mi kotu olur?

• hacos18 H kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal sorun malesef. Ben çok şikayetçiyim bu durumdan o sorunsuz olsa telefondan hiçbir şikayetim olmaz.
  • Arkdaşlar benim telefonumda rootlanmış galiba Yazılım Numarasında : Android Revolution HD 3.6 9 by mike1986 yazıyor. Ayrıca cihazda
    Superuser diye bişrsey var hiç bir fonksiyonu yok . Telefonum sensation olmasına ragmen HTC Sensation XE with Beats Audio yazıyo 1.5ghz MSM8680 işlemci var gözüküyor normalde işlemcisi 1ç2ghz degil mi? Cihazı orjinal haline getircem hiç bilmiyorum.Yardımcı olabilcek arkadaş var mı?
  • arkadaşlar sonunda bu gün htc yetkilileri beni aradı günceleme konusunda ayrıntılı bilgi isteyen pm den ulaşabilir vaktim yok şuan konuyu kirletmeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecorduk

Arkdaşlar benim telefonumda rootlanmış galiba Yazılım Numarasında : Android Revolution HD 3.6 9 by mike1986 yazıyor. Ayrıca cihazda
    Superuser diye bişrsey var hiç bir fonksiyonu yok . Telefonum sensation olmasına ragmen HTC Sensation XE with Beats Audio yazıyo 1.5ghz MSM8680 işlemci var gözüküyor normalde işlemcisi 1ç2ghz degil mi? Cihazı orjinal haline getircem hiç bilmiyorum.Yardımcı olabilcek arkadaş var mı?

Bence bir sıkıntı yoksa orjinale dönme derim, htcnin orjinal romunun yavaşlığından bıktım, yakın zamanda android revolution hd yükleyip xe gibi kullanacağım teli.

• quote:

Orijinalden alıntı: rapidblaze

quote:

Arkdaşlar benim telefonumda rootlanmış galiba Yazılım Numarasında : Android Revolution HD 3.6 9 by mike1986 yazıyor. Ayrıca cihazda

Bence bir sıkıntı yoksa orjinale dönme derim, htcnin orjinal romunun yavaşlığından bıktım, yakın zamanda android revolution hd yükleyip xe gibi kullanacağım teli.

Telefonun calismasinda hic bir sorun yok ama islemci 1.5ghz oldugu icin asiri bi isinma var telefonu eline alan bu ne bole diyor.

• quote:

quote:

quote:

Telefonun calismasinda hic bir sorun yok ama islemci 1.5ghz oldugu icin asiri bi isinma var telefonu eline alan bu ne bole diyor.

telefonun genel yapısı öyle ısınıyor. revolation hd orjinal romundan daha hızlı ve daha iyi kanaatimce.

ben bu romu öneririm hızlı şarj konusunda iyi sorunsuz.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1671547

• quote:

Orijinalden alıntı: Oz.

quote:

quote:

quote:

telefonun genel yapısı öyle ısınıyor. revolation hd orjinal romundan daha hızlı ve daha iyi kanaatimce.

ben bu romu öneririm hızlı şarj konusunda iyi sorunsuz.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1671547

Ben hiç telefona rom atmadım nasıl yapıcam bilmiyorum.Forumlarda anlatım var ama bozmakdan korkuyorum telefonu.Ses kısma tuşuna ve güç dügmesine bastıgımda
    PYRAMID PVT SHIP S-OFF RL
    HBOOT-1.17.1111
    RADİO-10.14.9035.02_2
    eMMC-boot
    Jun 2 2011,22:31:39

bu tarz bi bilgi cıkıyor.

• 10 gün sonra gelen telefon beni baya şaşırttı
    aslında telefonun adam gibi tamir olması bir yana kutusu şaşırttı.
    HTC yazıları falan baya sarmışlar sarmalamışlar üstelik ekran silme bezleri falan yani olay bildiğiniz gibi değil
    cihazın ana kartı değişti...

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

10 gün sonra gelen telefon beni baya şaşırttı
    aslında telefonun adam gibi tamir olması bir yana kutusu şaşırttı.
    HTC yazıları falan baya sarmışlar sarmalamışlar üstelik ekran silme bezleri falan yani olay bildiğiniz gibi değil
    cihazın ana kartı değişti...

Ben hep telefonu bana gönderdikleri kutuyla gönderiyordum. Belki bir daha gönderdiğimde böyle gönderirler, güzelmiş bunlar:)

• 4.2.2 yükledim albinoman887'nin yaptığı, çok da iyi revolution'dan daha iyi. herhangi bir hız sıkıntısı yok her açıdan özelleştirebiliyorsunuz. ve en önemlisi sense arayüzü yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrFinito

4.2.2 yükledim albinoman887'nin yaptığı, çok da iyi revolution'dan daha iyi. herhangi bir hız sıkıntısı yok her açıdan özelleştirebiliyorsunuz. ve en önemlisi sense arayüzü yok :)

ben de geçeli 1 hafta oldu gerçekten çokçok iyi, şuan tek sıkıntık bazen wifi açılmıyor ve reset atıyor telefon, onu da çözebilsem uzun süre bunlayım demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..UnReaL..

quote:

Orijinalden alıntı: MrFinito

4.2.2 yükledim albinoman887'nin yaptığı, çok da iyi revolution'dan daha iyi. herhangi bir hız sıkıntısı yok her açıdan özelleştirebiliyorsunuz. ve en önemlisi sense arayüzü yok :)

ben de geçeli 1 hafta oldu gerçekten çokçok iyi, şuan tek sıkıntık bazen wifi açılmıyor ve reset atıyor telefon, onu da çözebilsem uzun süre bunlayım demektir

Benim de iki üç hafta oldu daha sıkıntım olmadı, telefonu satmayı düşünürken fikir değiştirdim.

• Depolamada hafıza kartında gereksiz yer kaplayanları silmeyi istedim.
    Müzikler gitti.
    Neye göre, kime göre gereksiz, telefona sormak lazım aslında.

• Anker 1900 mah pil almak isteyen varsa elimde 1 adet sıfır var.

http://forum.donanimhaber.com/m_79592122/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Partir -- 15 Ağustos 2013; 12:22:03 >
  • Arkadaşlar telefonunuzu hangi kılıfla kullanıyorsunuz benim gibi alacak birşey bulamayanlara rehber olun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Depolamada hafıza kartında gereksiz yer kaplayanları silmeyi istedim.
    Müzikler gitti.
    Neye göre, kime göre gereksiz, telefona sormak lazım aslında.

Aynısı bana da olmuştu ...

• 
Sayfa: önceki 11101111111211131114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.