Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
23.419
Cevap
100
Favori
965.204
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> << HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ
Giriş
    5809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BernaGs2

quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Depolamada hafıza kartında gereksiz yer kaplayanları silmeyi istedim.
    Müzikler gitti.
    Neye göre, kime göre gereksiz, telefona sormak lazım aslında.

Aynısı bana da olmuştu ...

O işlemi denemeden önce kartı tamamen yedeklemiştim, ordan yedeği aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Asus Prime Z270-A - İntel İ7 7700K 5.0 Ghz(Delid-1.23v) - Zotac GTX 1070 AMP EXTREME - Corsair CMK16GX4M2B3000C15B 16GB - Samsung 850 Evo 500 - Toshiba P300 2TB - Corsair H150i Pro- Thermaltake Core V71 TG - ASUS PCE AC68 - Evga 750GQ - Logitech G602 - Acer Predator XXB71HUABMIPRZ- Corsair MP510 480 GB
  • Binbaşı
    1746 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Oz.

Arkadaşlar telefonunuzu hangi kılıfla kullanıyorsunuz benim gibi alacak birşey bulamayanlara rehber olun :)

Şunu almıştım ben mükemmel kılıf ama şimdi kullanmıyorum tabi hevesimi aldıktan sonra. Ne kılıf ne jelatin var şimdi aylardır, mis gibi.

http://www.sanalpazar.com/Htc-Sensation-Xe-Tpu-S-Line-Kilif-3-Ekran-Koru-Kargo__isp4718503
    Gigabyte GA-P35 DS3L / / Intel Q9400 2.66 Ghz / / MSI GTX 1050ti / / Seagate 320 GB / / 6 gb Kingston 800Mhz Feel Hurricane / / FSB Bluestorm II 500W / / Samsung 961BF 19" 2ms 3000:1 / / Logitech x530 5 1
    Gerçek Olmadığı İmkansız Olduğu Anlamına Gelmez
  • Çavuş
    92 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ..UnReaL..

quote:

Orijinalden alıntı: Oz.

Arkadaşlar telefonunuzu hangi kılıfla kullanıyorsunuz benim gibi alacak birşey bulamayanlara rehber olun :)

Şunu almıştım ben mükemmel kılıf ama şimdi kullanmıyorum tabi hevesimi aldıktan sonra. Ne kılıf ne jelatin var şimdi aylardır, mis gibi.

http://www.sanalpazar.com/Htc-Sensation-Xe-Tpu-S-Line-Kilif-3-Ekran-Koru-Kargo__isp4718503

kılıfsız kullanması daha zevkli ele güzel bi his veriyor ama elimden kayacak gibi oluyor masaya falan koyarken ses cıkınca kırılacak saniyorum :D

• Binbaşı
    1746 Mesaj

geçiyo onların hepsi bi süre sonra
    |
    |
    Oz. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gigabyte GA-P35 DS3L / / Intel Q9400 2.66 Ghz / / MSI GTX 1050ti / / Seagate 320 GB / / 6 gb Kingston 800Mhz Feel Hurricane / / FSB Bluestorm II 500W / / Samsung 961BF 19" 2ms 3000:1 / / Logitech x530 5 1
  • Çavuş
    92 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ..UnReaL..

geçiyo onların hepsi bi süre sonra

yani diyosun ki kılıfsız kullan hiçbirşey olmaz :) ben zaten jelatinden hiç hoşlanmam kullanmıyorum
    1746 Mesaj

valla olur olur ona da bişe diyemeyiz tabi dikkatli kullandıktan sonra bişey olmaz inşallah güzelim tasarımı var telefonun kılıf takıyoruz kaba maba bişey oluyo bi de
    |
    |
    Oz. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    13 Mesaj
    arkadaslar htc sensation xe telefonu yurtdısından getirmiştim 2 tane biri kendime bir digeri arkadasıma ikisinide pasaporta kayıt yaptırdım biri düzgün çalışıyor ama digeri kendine arada bir reset atıyor ve bu reset genel de sinir bozucu oluyor cunku kapanıp acıldıgında pin girmek gerekiyor oda habersiz oldugumuz için telefon kapalı duruyor bu "RESET" atmasını nasıl engelleyebilirim ...

daha oncesinde kendi yaptıgım işlemler

*yüklemiş oldugum uygulamarı sildim.
    *hafıza kartını cıkarttım ki tüm uygulamalar kapatılsın diye.
    *telefona format attım tüm rehberim mesajlarım hepsi silindi.

bunları yaptığım halde hiçbir degişiklik yok.

not: buda benim düşüncem; Telefonda internet oldugundan dolayı genelde aktif ve sıklıkla modem olarak kullanılıyor bu aşırı kullanım sonucu telefon kendini otomatik resete yönlendirir mi ?
    |
    |
    HTC sensation xe telefonum var. Bu konu daha önce açıldı mi bilmiyorum ama telefonu yan çevirip elimle etrafını kaplayınca wifi sinyali azalıyor ve bazen çekmiyor. Dik tutarsam herhangi bi sorun olmuyor. Bunun sebebi nedir acaba? En son güncelleme yüklü ics.
    Bir de ana ekrandaki hava durumu konum bilgisi açık olmadan kullanılamaz mi?

|
    |

Orijinalden alıntı: MrFinito

4.2.2 yükledim albinoman887'nin yaptığı, çok da iyi revolution'dan daha iyi. herhangi bir hız sıkıntısı yok her açıdan özelleştirebiliyorsunuz. ve en önemlisi sense arayüzü yok :)

Gerçekten çok ama çok başarılı.Az önce cm 10.2 yi çıkarmış albinoman.AYRICA android 4.3 gelmiş:D

Orijinalden alıntı: *ExtraTechx*

quote:

4.2.2 yükledim albinoman887'nin yaptığı, çok da iyi revolution'dan daha iyi. herhangi bir hız sıkıntısı yok her açıdan özelleştirebiliyorsunuz. ve en önemlisi sense arayüzü yok :)

Gerçekten çok ama çok başarılı.Az önce cm 10.2 yi çıkarmış albinoman.AYRICA android 4.3 gelmiş:D

4.3 beta idi galiba, ki sense olmadan 2.3 bile kullanırım

quote:

quote:

Yeni çıktı ama beta ifadesi nin geçtiğini görmedim.Zaten goo denilen şey üzerinden güncelleme kontrolü sırasında gördüm.Özel konusuda açılmış onu okumadan kurmamak lazım.Ben açıkçası tam kuracakken gayet stabil olduğu için 4.2 de kalmaya karar verdim

• Binbaşı
    1658 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni çıktı ama beta ifadesi nin geçtiğini görmedim.Zaten goo denilen şey üzerinden güncelleme kontrolü sırasında gördüm.Özel konusuda açılmış onu okumadan kurmamak lazım.Ben açıkçası tam kuracakken gayet stabil olduğu için 4.2 de kalmaya karar verdim

ya ben sense'den kurtuldum ya gerisi vız gelr

• Yüzbaşı
    841 Mesaj
    quote:

Valla da öyle şaka maka telefonda ram az olduğundan gerçekten çok ama çok farkediyor.Romun ayarlar kısımını kurcaladıysanız içinde de olmayan şy yok aslında.Ne kadar sade de olsa ana ekrandaki widgetları 6x6 yapma ayarı bile bir şekilde konmuş.Hele geliştirici şeçeneklerini açtıysanız overclock ayarları bile var.

Albinoman ve cynageon mod ekibi gerçekten süper.Bende hem onlara destek olması hem de size faydası olması açısından burada tavsiye etmiştim.Tekrarlıyorum uygulamadan çıkınca htc yazısı geliyorsa ram bitip telefon şişiyorsa yavaşşa vs telefonu satmayı düşünüyorsanız kesinlikle bu romu deneyim.Tabi gerekli bilgi birikimine sahip olmanız şart:D

• Binbaşı
    1658 Mesaj
    quote:

quote:

Valla da öyle şaka maka telefonda ram az olduğundan gerçekten çok ama çok farkediyor.Romun ayarlar kısımını kurcaladıysanız içinde de olmayan şy yok aslında.Ne kadar sade de olsa ana ekrandaki widgetları 6x6 yapma ayarı bile bir şekilde konmuş.Hele geliştirici şeçeneklerini açtıysanız overclock ayarları bile var.

Albinoman ve cynageon mod ekibi gerçekten süper.Bende hem onlara destek olması hem de size faydası olması açısından burada tavsiye etmiştim.Tekrarlıyorum uygulamadan çıkınca htc yazısı geliyorsa ram bitip telefon şişiyorsa yavaşşa vs telefonu satmayı düşünüyorsanız kesinlikle bu romu deneyim.Tabi gerekli bilgi birikimine sahip olmanız şart:D

bir ay oluyor heralde hiç bilgim yoktu brick oldu kendim kurtardım deneye deneye öğreniliyor :)
    |
    |

• Çavuş
    62 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Yeni konu açmayıp buraya yazayım dedim.

Ben imzamdaki telefonu yani Sensation XL kullanmaktayım. Aralık 2012 tarihinde aldım.

Son birkaç aydır kendi kendine reset atmaya başlamıştı. Yazılımsaldır diyip sonunda fabrika ayarlarına geri döndüreyim dedim. Yaptım, ilk günkü haline geldi. Fakat birkaç gün sonra hiç program kurmasam da yaptı. Durup dururken kendi kendine reset atıyor. SIM kart kilidini kaldırdım sonra ben de, kapanıp açılınca beklemesin diye..

Bu sorunla boğuşurken de ekran sorunu belirdi. Tuş kilidinde mesela, üstteki tuşa basıyorum fakat ekran gelmiyor. Aşağıdaki dokunmatik tuşların ışığı yanıyor ama ekran gelmiyor. Arada kafası esince geliyor defalarca basarsam. Kapatıp açmayı deniyorum, onu yaparken de açılıyor, açılış sesi geliyor ama, ekran gene gelmiyordu bazen.

Teleservice'e gönderdim. Format atıp yollamışlar. Gelir gelmez o gün açtım kullanmaya başladım. Yine aynı sorunlar. Hatta son 2 gündür artık açarken de ekran hiç gelmiyor. telefonu açamıyorum. Yani açılıyor belli açılış sesi geliyor ama ekran yok. Bugün tekrar yolladım bakalım napacaklar. Not da iliştirdim format atıp yollamayın düzelmiyor diye.

Belli ki donanımsal bir sorun. Bu konuda fikir verecek var mı? Sorun ne olabilir? Nasıl düzelebilir?

Şimdiden okuyacak sabırlı arkadaşlara teşekkürler

• Yüzbaşı
    523 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozancelik

Arkadaşlar merhaba. Yeni konu açmayıp buraya yazayım dedim.

Ben imzamdaki telefonu yani Sensation XL kullanmaktayım. Aralık 2012 tarihinde aldım.

Son birkaç aydır kendi kendine reset atmaya başlamıştı. Yazılımsaldır diyip sonunda fabrika ayarlarına geri döndüreyim dedim. Yaptım, ilk günkü haline geldi. Fakat birkaç gün sonra hiç program kurmasam da yaptı. Durup dururken kendi kendine reset atıyor. SIM kart kilidini kaldırdım sonra ben de, kapanıp açılınca beklemesin diye..

Bu sorunla boğuşurken de ekran sorunu belirdi. Tuş kilidinde mesela, üstteki tuşa basıyorum fakat ekran gelmiyor. Aşağıdaki dokunmatik tuşların ışığı yanıyor ama ekran gelmiyor. Arada kafası esince geliyor defalarca basarsam. Kapatıp açmayı deniyorum, onu yaparken de açılıyor, açılış sesi geliyor ama, ekran gene gelmiyordu bazen.

Teleservice'e gönderdim. Format atıp yollamışlar. Gelir gelmez o gün açtım kullanmaya başladım. Yine aynı sorunlar. Hatta son 2 gündür artık açarken de ekran hiç gelmiyor. telefonu açamıyorum. Yani açılıyor belli açılış sesi geliyor ama ekran yok. Bugün tekrar yolladım bakalım napacaklar. Not da iliştirdim format atıp yollamayın düzelmiyor diye.

Belli ki donanımsal bir sorun. Bu konuda fikir verecek var mı? Sorun ne olabilir? Nasıl düzelebilir?

Şimdiden okuyacak sabırlı arkadaşlara teşekkürler

dostum teleservice garantiliyse oncelikle o telefondan kurtul derim baska bisi demem.htc de biraz parca sklikintisi var o yuzden kolay kolay yapmiyolar.ben kvk da ne sikintilar cektim hala 4 4 luk degil.yakin zamanda tekrar gondericem.

|
    |

• Er
    5 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar, sizlere bir sorum olacak. Telefonum HTC Sensation XE telefonun özellikler kısmında bellek 768MB yazıyor, telefonun uygulamalar ve görev yöneticisi kısmında ise bellek kapasitesi 583 MB görünüyor. geriye kalan 185MB bellek kayıp. Bu sizce normal mi yoksa bir hata mı var. Gerekli fotoğrafları eklemeye çalışıyorum. Umarım becerebilirim.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1410418/b9c0e94b-97dd-47fe-8cb2-8e224fd5590e.pnghttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1410418/fc658dca-2930-4117-be38-21c94efeaad8.pnghttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1410418/1a9ace98-7571-4a6f-9c72-ad5e36afaaf6.png[album]

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• [/album]
    |
    |

• Er
    1 Mesaj

hacım bu işl emi daha detaylı anlatan biyer varmı yada bu işi yapan biyer .
    |
    |
    kia sephıa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Video link de var.

http://youtu.be/NuA3doUrV2A

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ben de sensation sahibiyim beni de ekleyiniz lütfen
    |
    |
haberler
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.