Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (1108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.419
Cevap
97
Favori
985.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11061107110811091110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hakem bakmaz uğraştırır seni bence pil için sıkıntı yapma birde garanti dışı işlem var birde pil için sıkıntı.
  • invisible kullanıcısına yanıt
    benim sorunum 20 günü geçtim bir insan haber verir, telefonla aradıgımda bile sistem hatası var göremiyoruz demeleri. Telefon nerede bilinmiyor sorun orda, yapamıcaklarsa versinler, vermiyorlarsa faturayı versinler. Bugun ihtarname çektim bakalım hala bişi olmazsa direk mahkeme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

benim sorunum 20 günü geçtim bir insan haber verir, telefonla aradıgımda bile sistem hatası var göremiyoruz demeleri. Telefon nerede bilinmiyor sorun orda, yapamıcaklarsa versinler, vermiyorlarsa faturayı versinler. Bugun ihtarname çektim bakalım hala bişi olmazsa direk mahkeme

İhtarname olayı nasıl oluyor ne amaçla çekiliyor?
  • günaydın arkadaşlar.htc sensation xl telefonum da arama yapacağım zaman ekranın dörtbir kenarında 2 mm kadar kalınlığında kırmızı bir ışık yanıp sönüyordu.(sadece arama yaptığımda)fabrika ayarlarına döndüm sorun mu desem ayarlarmı desem aynen devam ediyor daha önceleri yoktu.onu geçtim.facebook yükledim.interenete bağlandığımıda htc senseye izin ver diye bir yazı çıktı gitmiyor.izn ver deyince internet bir sayfaya gidiyor.sayfa kaldırılmış.kllanılmıyor diye kalıyor.ve tel ekranında bu yazı gitmiyor.acil yardımlarınızı bekliyorum.daha öncede fabrika ayarlarına dönmüştüm.böyle bir yazı çıkmıyordu.
  • htc senseye izin ver deyince 'fbconnect://succes diye bir siteye yönlendiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

hocam benim bataryada sorun vardı ücret istediler 60tl

Bir başka sorum ise telefon garantiden hala gelmedi 25iş günü oldu resmen ben hala bekliyorum. Hakem heyetine gitsem dava kaç ay sürer acaba, hiç hakem heyetine bu konuda giden varmı

Benden niye istemiyor bunlar acaba. Iki kere kapak bir kerede batarya değiştiler ücretsiz.
    Kaç paraya aldın telefonu?

hocam valalhi seni istanbulda gelip anlından öpücem valalhi nasıl bir bal bu ? nerden aldıysan söyle bende alıcam
  • Birde bundan önceki teldede teleserviceden para iadesi aldım :D Aslında kara listede olmam lazım :) Ürün media markt ama ben elden daha yakın diye teleservice e veriyorum. Birde telefon temiz ondan yapıyorlar heralde :) hani yenileme gibi değil benimki arızası var kapakların ondan değişiyor. Bataryayı verirken 6 saate şarj oluyor diyin değişsinler. Az gidiyor demeyin. Az gidiyor derseniz adamlar takmaz güncelleme atar yollar. Bu sefer beni çok madur ettiler ama bir kapak için 16 iş günü kullandılar oda sistemleri bozuk diye. Bildiğin çıkış formunu elle pcden yazmışlardı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aozaslan

günaydın arkadaşlar.htc sensation xl telefonum da arama yapacağım zaman ekranın dörtbir kenarında 2 mm kadar kalınlığında kırmızı bir ışık yanıp sönüyordu.(sadece arama yaptığımda)fabrika ayarlarına döndüm sorun mu desem ayarlarmı desem aynen devam ediyor daha önceleri yoktu.onu geçtim.facebook yükledim.interenete bağlandığımıda htc senseye izin ver diye bir yazı çıktı gitmiyor.izn ver deyince internet bir sayfaya gidiyor.sayfa kaldırılmış.kllanılmıyor diye kalıyor.ve tel ekranında bu yazı gitmiyor.acil yardımlarınızı bekliyorum.daha öncede fabrika ayarlarına dönmüştüm.böyle bir yazı çıkmıyordu.

facebook'u kaldırıp yeniden kurdum sorun çözüldü
  • quote:

Birde bundan önceki teldede teleserviceden para iadesi aldım :D Aslında kara listede olmam lazım :) Ürün media markt ama ben elden daha yakın diye teleservice e veriyorum. Birde telefon temiz ondan yapıyorlar heralde :) hani yenileme gibi değil benimki arızası var kapakların ondan değişiyor. Bataryayı verirken 6 saate şarj oluyor diyin değişsinler. Az gidiyor demeyin. Az gidiyor derseniz adamlar takmaz güncelleme atar yollar. Bu sefer beni çok madur ettiler ama bir kapak için 16 iş günü kullandılar oda sistemleri bozuk diye. Bildiğin çıkış formunu elle pcden yazmışlardı :)

Eyvah eyvah ben de o kadar bekleyecem desene, değişim olacak bir de telefonda. Hey yavrum hey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Birde bundan önceki teldede teleserviceden para iadesi aldım :D Aslında kara listede olmam lazım :) Ürün media markt ama ben elden daha yakın diye teleservice e veriyorum. Birde telefon temiz ondan yapıyorlar heralde :) hani yenileme gibi değil benimki arızası var kapakların ondan değişiyor. Bataryayı verirken 6 saate şarj oluyor diyin değişsinler. Az gidiyor demeyin. Az gidiyor derseniz adamlar takmaz güncelleme atar yollar. Bu sefer beni çok madur ettiler ama bir kapak için 16 iş günü kullandılar oda sistemleri bozuk diye. Bildiğin çıkış formunu elle pcden yazmışlardı :)

Eyvah eyvah ben de o kadar bekleyecem desene, değişim olacak bir de telefonda. Hey yavrum hey.

11 de sisteme müdahale etmişler :D

Cihazınız 11.07.13 tarihinde kargoya teslim edilmiştir. (Bu bilgiler entegrasyon süreci dolayısı eksik olabilir.)

Ben 20. iş gününde arayıp 16. iş gününde teslime hazır olduğunu öğrendim aramasam belki hakemle uğraşıyor olurdum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

11 de sisteme müdahale etmişler :D

Cihazınız 11.07.13 tarihinde kargoya teslim edilmiştir. (Bu bilgiler entegrasyon süreci dolayısı eksik olabilir.)

Ben 20. iş gününde arayıp 16. iş gününde teslime hazır olduğunu öğrendim aramasam belki hakemle uğraşıyor olurdum.

Kapak için bu kadar bekledin, beni değişim için ne kadar bekletirler acaba merak ettim şimdi:D
    Bende de 11inde işleme alındığı yazıyordu, ama pazartesi farklı birşey yazılır heralde.

• Sensation ile bu zamana kadar çektiğim en net fotoğraf bu olsa gerek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Sensation ile bu zamana kadar çektiğim en net fotoğraf bu olsa gerek...

baya baya netmiş

• arkadaslar 2.3 4.2. ye çıkarılabiliyor mu?
  • Hâlâ haber yok telefondan.
  • Deli gibi xl satıyor hb. Bu telefon bu kadar satıyor burada hiç konuşulmuyor anlamış değilim :) Kim alıyor bunu :D Şirketler mi acap.
  • quote:

Deli gibi xl satıyor hb. Bu telefon bu kadar satıyor burada hiç konuşulmuyor anlamış değilim :) Kim alıyor bunu :D Şirketler mi acap.

Xlyi alanları çok merak ettim, çevrede sadece 1 tane gördüm o da 2.eldi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 16 Temmuz 2013; 20:43:40 >
  • Bana bir yardımcı olun lütfen

Htc sensation xe aldık kıbrıstan 1300 tl e 1 yıl 1 ay falan oldu neyse telefon bozuldu kendi kendine acılıp kapanma sorunu ayrıca iletilere giremiyorum bir süre mesajlastıktan sonra iletiler acılmıyor 3. sorun ekranın ortasında beyaz bir çizik var içinde ama ekranın. 4. sorunda dokunmatiğin sağ alt kısmı cogunlukla calısmıyordu

Teleservice e gonderdim yaklasık 17. gün falan bana telefonumu geri gonderdiler faturada sadece dalga gecer gibi format atıldıgını yazıyordu ben salagım ya atmadım zaten yani hiçbir şey yapmadan bana 17. gün geri gonderdi bende telefonu alıp tekrar yolladım onlara aynı sorunlardan bu seferde yine yaklasık 15. gün falan attılar bu sefer bir yedek parcası değişmiş fakat iletilerde yaşadıgım sorun devam ediyor

Şimdi size sorucagım soru şu.

Telefonu ilk gonderdiğimde 20 iş gününü geçseydi para iadesi alabiliyordum sanırım ama 17. gün falan attılar ama telefon bozuk geldi elime yine hakem heyetine mi veriyorum nereye açıyorum davayı bilmiyorumda açsam para iadesi alır mıyım?

Telefonu eniştem aldı kıbrıstan Kıbrısta bir turkcell bayiden aldı sanırım bayiye mi dava acılacak teleservice e mi

Lütfen bir yardım edin çıldırttı teleservice

• Sözde değişim olacak tamir edip yollamışlar....
  • HTC SENSATİON XE BİRİSİ BANA TURKCELL İNTERNET AYARLARINI YAZABİLİR Mİ
  • 
Sayfa: önceki 11061107110811091110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.