Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (1109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.419
Cevap
97
Favori
985.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enesozcan

HTC SENSATİON XE BİRİSİ BANA TURKCELL İNTERNET AYARLARINI YAZABİLİR Mİ

Turkcell den istesene ayarları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir daha htc mi aman aman diyorum ama butterfly s görünce dayanamıyorum be abi 3200 mah batarya tasarım sense daha ne diyeyim yaaa fiyatı 1400 iner inmez alicam meledi

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Deli gibi xl satıyor hb. Bu telefon bu kadar satıyor burada hiç konuşulmuyor anlamış değilim :) Kim alıyor bunu :D Şirketler mi acap.

Xlyi alanları çok merak ettim, çevrede sadece 1 tane gördüm o da 2.eldi:)

Ben de şubat ayında 999 TL'ye aldım ama kulaklıkları orijinal beat's audio değil HTC standart kulaklığı idi. Sonra bu kulaklıklarla 999 TL olmuş hatta geçen hafta 899 TL bile oldu. Ben aldığım zamanlarda bu kulaklıklarla 1399 TL filandı fiyatı. 3-4 ayda iyi indi.

Kulaklığın istediğim gibi olmamasından dolayı canım sıkılıyordu ben de ebay'den 50 euro'ya satın aldım bakalım gelsin görelim nasılmış. Böylece telefon bana 1125 küsür TL'ye mal oldu.

• sensation root olmadı brada yazanı uyguladım direk ama anlamadım gitti hata veriyor kurulurken.... root oldumu diye kontrol ediyorum super user var ancak rootlu olmadıgı gözüküyor 3. parti uygulamalar ile
  • sensation root olmadı brada yazanı uyguladım direk ama anlamadım gitti hata veriyor kurulurken.... root oldumu diye kontrol ediyorum super user var ancak rootlu olmadıgı gözüküyor 3. parti uygulamalar ile
  • cpu-z yükleyip battery bölümündeki voltage degerini lütfen yazar misiniz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zztrk

cpu-z yükleyip battery bölümündeki voltage degerini lütfen yazar misiniz arkadaşlar

Tam şarjda 4209 mV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapidblaze -- 20 Temmuz 2013; 11:19:38 >
  • Arka planda uygulama açık olmamasına rağmen 130 mblik ram boşta.Bunu nasıl yükseltebilirim ?

• arkadaşlar kapağın gıcırtısını bazı müdahalelerle giserenler olmuş çift taraflı süngerli bant felan bi el tın ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

arkadaşlar kapağın gıcırtısını bazı müdahalelerle giserenler olmuş çift taraflı süngerli bant felan bi el tın ya

Kapak değişimi:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

arkadaşlar kapağın gıcırtısını bazı müdahalelerle giserenler olmuş çift taraflı süngerli bant felan bi el tın ya

Kapak değişimi:)

hocam 80 tl yeni kapak alıyorum teleservice buyuk bir o işte anladın yazdırma bana garantisi yok telefonumun tamir gördüğü için kapağı alıcam çalışıcaz üstüne biraz özelleştiricez kılıf lazım hocam kapak çok çiziliyor sinyal sorunu malum nasıl bir kılıf alalım ne dersin
  • Bana yolla kapağı benim telefona takıp değiştirim derimde ortalık karışık :) 2 oldu 3. de vurular benide :D
  • quote:

Bana yolla kapağı benim telefona takıp değiştirim derimde ortalık karışık :) 2 oldu 3. de vurular benide :D

eyvallah hocam ama valalhi istanbula gelirsem gelip elini öpecem yemin ederim ben eşşek kafam anteni kırmasaydım hocam acemilik daha olacak bunlar bu telefonun ilk ve son sahibi olucam büyük ihtimal 2. elden çok ölü paraya gider aile dostuna felan veriririm 1 yıl sonra htc butterfly S var hocam aşık oldum gelsin bir dahaki yaza kadar düşer kesin alıcam snap dragoon 600 3.200 mah batarya 2 gb ram boum sound stereo hoparlör kapasitif tuşlar ekranın içinde değil en büyük güzellik nexus 4 felan çok itici geliyor o tasarım varya 2 yıl yeter inşallah
  • s.a beyler htc sensation xe telefona imei atacak telefoncu arıyorum acill.
  • Arkadaşlar merhaba.Sensation üzerinde CM 10.1 kullanan var mı?Henüz stabil sürümü çıkmadı ama xda'da en az stabil kadar iyi falan denilmiş.Kullanan varsa izlenimlerini yazabilir mi?
  • arkadaşlar pil konusunda çok sıkıntı çekiyorum şarjı fazla dayanmıyor
    nette yüksek kapasiteli olarak şöyle bir batarya buldum sizce nasıl ?
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/htc-sensation-batarya-3100mah-89929009

önereceğiniz batarya var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 21 Temmuz 2013; 17:01:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

arkadaşlar pil konusunda çok sıkıntı çekiyorum şarjı fazla dayanmıyor
    nette yüksek kapasiteli olarak şöyle bir batarya buldum sizce nasıl ?
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/htc-sensation-batarya-3100mah-89929009

önereceğiniz batarya var mı ?

Yüksek kapasiteli filan değil , 2 gün sonra verdiğin paraya uzulecegin uyduruk çin işi batarya alicaksan ya orjinal yada anker ve momax markalarını tercih etmelisin.

• o markaları nereden bulabilirim peki ? gittigidiyorda yoktu hiç onlardan satan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

o markaları nereden bulabilirim peki ? gittigidiyorda yoktu hiç onlardan satan

gittgidiyor, sahibinden vs. tazrzı yerlere sürekli bakman gerekli yada e-bay den satın alıp getirteceksin.
  • quote:

quote:

ya ben mesajlara giriyorum biriyle olan mesajları açarken yükleniyor yazıyo kalıyor öyle sonra tekrar mesajlara önüyor biriyle olan mesajlara girmiyo çözümünü bilen var mı? yok sa garantiye filan mı götürmeliyim?

beni takan yok mu yaaa :)

Mesajların çoktur kardeşim benimde eskiden yaşadığım sorundu.Sattım kurtuldum Allaha şükür

• 
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.