Şimdi Ara

Htc One X veya İphone 4S ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
6.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uzun zamandır telefon alıcam fakat aklım şuan çok karışık aklımda xperia s vardı onu çıkardım şimdi 2 seçenek var biri HTC ONE X diğeri ise İPHONE 4S sizinde görüşlerinizi almak istiyorum ve android e geçsem pişman olurmuyum ?

• Ben İphone 4 kullanırken kardesime verdim, gittim xperia s aldım... Depresyona girdim resmen... Bir hafta geçmeden satıp İphone 4 s aldım... İosdan baskası yalan (wp gelene kadar)
  • Youtube'a 4s vs one x yaz ve kendin gor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Youtube'a 4s vs one x yaz ve kendin gor

yazdım ama her video farklı farklı şimdi birinde internet hızı 4S daha hızlı birinde One X hızlı artık onlarada güvenilmiyor anlatabiliyormuyum birde hiç adroid cihaz kullanmadım pişman olmaktan korkuyorum
  • Eğer uzun vadeli kullanmak için düşünüyorsan.Bu saat den sonra daha doğrusu bu dönemde iPhone 4S yada telefon alınmaz.
    Galaxy S3 eli kullağında cıkmak üzere.IPhone 5 in de sonbaharda piyasada olacağını düşünürsek,
    Şuan kararsız kaldığın bu iki modelden birini alırım, uzun süre kullanırım ,yeni çıkacak modeller ilgimi çekmez,kısa vadede yeni çıkacak olan modeller ilgimi çekse bile ,elimdekini satıp tekrar yeni bir model alırım diyorsan.

IPhone 4S al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaSSive

Eğer uzun vadeli kullanmak için düşünüyorsan.Bu saat den sonra daha doğrusu bu dönemde iPhone 4S yada telefon alınmaz.
    Galaxy S3 eli kullağında cıkmak üzere.IPhone 5 in de sonbaharda piyasada olacağını düşünürsek,
    Şuan kararsız kaldığın bu iki modelden birini alırım, uzun süre kullanırım ,yeni çıkacak modeller ilgimi çekmez,kısa vadede yeni çıkacak olan modeller ilgimi çekse bile ,elimdekini satıp tekrar yeni bir model alırım diyorsan.

IPhone 4S al.

aslında dediğin doğru ben turkcell kurumsal hat kullanıyorum turkcellde yeni bir kampanya var iştecell liler dilediği Iphone a terfi edebiliyor diye sonbaharda gelise 5 onla değiştiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxyopes

quote:

Eğer uzun vadeli kullanmak için düşünüyorsan.Bu saat den sonra daha doğrusu bu dönemde iPhone 4S yada telefon alınmaz.

IPhone 4S al.

aslında dediğin doğru ben turkcell kurumsal hat kullanıyorum turkcellde yeni bir kampanya var iştecell liler dilediği Iphone a terfi edebiliyor diye sonbaharda gelise 5 onla değiştiririm

Alıntıları Göster
    one x al kafan rahat etsin.

• One x tabi ki bi kere 4s işlemciden kaybediyor hızı çift çekirdekli 800mhz ama one x de tegra 3 var dört çekirdekli ve 1.5ghz. one x in yanında duramaz 4s, ezilir
  • Ya da htc titan 2 amerika da 199 dolar 16mp kamera var işlemci olarak yine 4s geçer onu al bu arada titan 2 de wp7 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: İTouch61

One x tabi ki bi kere 4s işlemciden kaybediyor hızı çift çekirdekli 800mhz ama one x de tegra 3 var dört çekirdekli ve 1.5ghz. one x in yanında duramaz 4s, ezilir

Herşey donanım değildir işte hayatında eline 4s aldın mı? Hayatında görebileceğin tüm android telefonlardan daha stabil ve hızlı çalışıyor.
  • Evet 4s kullandım ve şimdi iPod touch 4 kullanıyorum iOS u bende çok sevdim ondan touch aldım ama ben yinede one x diyorum ama sana katılıyorum iOS cihazları stabil çalışıyor. Eğer donanımsa one x kullanımsa 4s
  • quote:

Evet 4s kullandım ve şimdi iPod touch 4 kullanıyorum iOS u bende çok sevdim ondan touch aldım ama ben yinede one x diyorum ama sana katılıyorum iOS cihazları stabil çalışıyor. Eğer donanımsa one x kullanımsa 4s

İstediği kadar donanım koysun kullanımı kötü olduktan sonra ne işe yarar?
  • Bilmiyorum bu tercihe bağlı eğer alacak kişi kolay kullanmasını istiyorsa 4s alsın ama yoğun bir şekilde uygulama kulllanacaksa (20 program filan) one x alsın çünkü iPhone 4 A4 işlemci ile 15 programdan sonra hafif hafif takılıyor ama A5 de hiç denemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evivva

Bilmiyorum bu tercihe bağlı eğer alacak kişi kolay kullanmasını istiyorsa 4s alsın ama yoğun bir şekilde uygulama kulllanacaksa (20 program filan) one x alsın çünkü iPhone 4 A4 işlemci ile 15 programdan sonra hafif hafif takılıyor ama A5 de hiç denemedim
    bugün htc one x e baktım gerçekten çok büyük telefon neredeyse telefon denemicek kadar büyük o kadar büyük beklemiyordum gerçekten soğudum s3 ü bekliyorum
  • S3 de en az One X in sahip olduğu ölçulerde olacak .
    One X şuan S2 den bile daha kibar ele oturan bir tasarıma sahip.Okadarki Htc nin şu ana kadar çıkardığı en iyi cihaz.
    Tabiki zevkler renkler tartışılmaz o
    Ayrı konu.
    S3 ü bende dört gözle bekliyorum.
  • quote:

S3 de en az One X in sahip olduğu ölçulerde olacak .
    One X şuan S2 den bile daha kibar ele oturan bir tasarıma sahip.Okadarki Htc nin şu ana kadar çıkardığı en iyi cihaz.
    Tabiki zevkler renkler tartışılmaz o
    Ayrı konu.
    S3 ü bende dört gözle bekliyorum.
    Android almayın aldırmayın iOs dan başkası yalan en baba android cihazları da inceleme fırsatım oldu sonuç hepsinde böyle.
    Ayrıca o kadar büyük telefonun ergonomik olması imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upower -- 26 Nisan 2012; 23:16:27 >
  • quote:

Bilmiyorum bu tercihe bağlı eğer alacak kişi kolay kullanmasını istiyorsa 4s alsın ama yoğun bir şekilde uygulama kulllanacaksa (20 program filan) one x alsın çünkü iPhone 4 A4 işlemci ile 15 programdan sonra hafif hafif takılıyor ama A5 de hiç denemedim

iphone 4ümde 100 ün üstünde uygulama yüklüydü aynı şekilde 4s imdede şuan yüklü ve ikisindede en ufak takılma olmadı ve olmuyor..bunu neye dayanarak söylediğini anlamadım?
    geçen hafta üç gün one x kullandım ve kafayı yedim resmen bi telefon bu kadar iyi donanıma rağmen menü geçişlerinde nasıl takılabilir.video çekimi nasıl bu kadar kötü olabilir ve en önemlisi nerdeyse bütün oyunlarda nasıl takılabilir.. bataryası yarım gün bile götürmüyor..
    sen ne kadar süre one x kullandın ve ne kadar yoğun kullandın alacak kişiye yoğun kullanım için bu cihazı öneriyorsun?

• Ben uygulama yüklü iken demedim ki hepsi bı anda çalışırken kasıo multitasking den bahsediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evivva

Ben uygulama yüklü iken demedim ki hepsi bı anda çalışırken kasıo multitasking den bahsediyorum
    Bende One X - iPhone 4S arasında sıkışıp kaldım ama 4S'i tercih edeceğim sanırım... Daha başka alternatiflere de bakıyorum.
  • quote:

Ben uygulama yüklü iken demedim ki hepsi bı anda çalışırken kasıo multitasking den bahsediyorum

İstemedigin kadar uygulama calistiririm ios da en ufak takilma olmaz.. Benim merak ettigim sen one x i ne kadar kullandin neyini begendin neden bu kadar israrla tavsiye ediyorsun?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.