Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.346
Cevap
120
Favori
736.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar size danışıcam bir konu vardı dün işyerinden arkadaşım yurtdışı one x almış aldı kişi kayıt ettirdim demiş neyse o skıntı deil cihazı sıfırladım cihaz çinceye döndü kuşkulanmaya başladım imei sorgulamada htc one x olarak görülüyor dil ayarlarından zar zor türkçeye dönderdim fakat hala saatin aldı bildirim çubukları wlan hariç çince yazıyor ne yapmalıyım acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre4234

quote:

Orijinalden alıntı: Meltoriel

iyide cihazı servise gittim kendim verdim, nasıl yani ulaşma aşamasında? O ne demek ben anlamadım? :|

@Meltoriel ; hocam istanbulda KVK teknik servisin ana bayisi genel merkezi yani KARTAL KVK TEKNİK SERVİSTİR.

Anladım dostum teşekkür ederim, yalnız ben cihazımı Teleservice' e verdim KVK' ya değil. Biraz önce sorgulama yaptım. Cihazınız işlem sırasındadır diyor. Bakalım artık herhalde haftaya ses çıkar diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.turan28

quote:

Orijinalden alıntı: master_monster

One X ile ilgili dünden beri sıkıntı yaşıyorum. Şarj kendi kendine eriyip bitiyor 10 saatte. Gece yarısı doluydu sabah pil bitti uyarısı verdi. Kendi kendine bitiyor çok hızlı. Böyle bir sorun ile karşılaşan var mı? Yeni uygulama vs de kurmadım.

Bir ara bana da olmuştu ona benzer birşey. Telefonunu en son ne zaman baştan başlattın? Ben uzun bir süre kapatmamıştım bir arkadaşım tekrar başlatmamı tavsiye etmişti düzelmişti. Ama sonra tekrar oldu. Telefonu servise verdiğimde bataryayı da değiştirmişler bozulmuş sanırım. Sen de dene bak olmadı sana tavsiyem servise götürmen olur.

Telefona reset attım. Şu anda düzelmiş gibi duruyor. Hatta eskisinden daha iyi oldu. 10 saatte %9 azalmış gözüküyor eğer doğru gösteriyorsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

arkadaşlar size danışıcam bir konu vardı dün işyerinden arkadaşım yurtdışı one x almış aldı kişi kayıt ettirdim demiş neyse o skıntı deil cihazı sıfırladım cihaz çinceye döndü kuşkulanmaya başladım imei sorgulamada htc one x olarak görülüyor dil ayarlarından zar zor türkçeye dönderdim fakat hala saatin aldı bildirim çubukları wlan hariç çince yazıyor ne yapmalıyım acaba

Forumda birçok kez aynı soruya verilen cevap : play storedan morelocale indirip kur işlem tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 2 Mayıs 2013; 12:53:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc One X :
    lyapota_HTCCameraJB_4.5_Plus_Extrim_Ver6.5 Mod

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5|

• quote:

quote:

quote:

One X ile ilgili dünden beri sıkıntı yaşıyorum. Şarj kendi kendine eriyip bitiyor 10 saatte. Gece yarısı doluydu sabah pil bitti uyarısı verdi. Kendi kendine bitiyor çok hızlı. Böyle bir sorun ile karşılaşan var mı? Yeni uygulama vs de kurmadım.

Bir ara bana da olmuştu ona benzer birşey. Telefonunu en son ne zaman baştan başlattın? Ben uzun bir süre kapatmamıştım bir arkadaşım tekrar başlatmamı tavsiye etmişti düzelmişti. Ama sonra tekrar oldu. Telefonu servise verdiğimde bataryayı da değiştirmişler bozulmuş sanırım. Sen de dene bak olmadı sana tavsiyem servise götürmen olur.

Telefona reset attım. Şu anda düzelmiş gibi duruyor. Hatta eskisinden daha iyi oldu. 10 saatte %9 azalmış gözüküyor eğer doğru gösteriyorsa.

%9 biraz fazla iyi değil mi on saat için :D eğer böyle dengesizlik varsa büyük ihtimal pilin ölmüştür. çoğu zaman sorun çıkartmaz ama yolda bıraktığı da olur. eğer garantin varsa servise uğra bence sonradan çok daha rahat edersin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

%9 biraz fazla iyi değil mi on saat için :D eğer böyle dengesizlik varsa büyük ihtimal pilin ölmüştür. çoğu zaman sorun çıkartmaz ama yolda bıraktığı da olur. eğer garantin varsa servise uğra bence sonradan çok daha rahat edersin.

Yani çok garip bir değer ama şu an aynı şarj ile 30. saat geçti ve %71 duruyor. Zaten ortalama 36-40 saatte bir şarja takıyordum. Bakalım ne kadar götürecek. Eğer bir anda bitmezse şarjım süper :) Zaten ben telefonda günde 10-20 mesaj 3-5 dakika konuşma yapıyorum. Oyun, İnternet vs. normal günde hiç kullanmıyorum. Bu değerler normal olabilir.

• Herkese merhabalar,
    telefonun şarj cihazını kaybettiğim için bir süredir evdeki lg marka başka bir hdmi girişli telefonun şarj aletini kullanıyorum.

fakat bazen nedense şarj çok geç doluyor. Yani saatte %10 kadar :(
    sizce neden böyle oluyor bunu nasıl hallederim?
    birde yeni bir şarj aleti almayı düşünüyorum ama bu sikintiyi yasamaktan korktuğum için almaya çekiniyorum. Sizin şu modeli al iyidir vs. Diyebilceginiz bir model varmidir ?

• Son güncelleme sonrası şimdide şarj problemi oldu hep pc den şarj ediyorum ben one x mi 6 saat de fuul olurdu 3 günden beri 10 saatde 40 şarj oluyor ama bu gün sabahdan beri telefon elimden düşmedi şarj hep aynı şaşırtıcı çözüm önerisi olan varmı

• Arkadaşlar one x turkcell cihazı var almayı düşünen varsa pm atsin

• quote:

Orijinalden alıntı: KALJOJO

Herkese merhabalar,
    telefonun şarj cihazını kaybettiğim için bir süredir evdeki lg marka başka bir hdmi girişli telefonun şarj aletini kullanıyorum.

birde yeni bir şarj aleti almayı düşünüyorum ama bu sikintiyi yasamaktan korktuğum için almaya çekiniyorum. Sizin şu modeli al iyidir vs. Diyebilceginiz bir model varmidir ?

Orjinalinin batarya değeri;

Gerilim: 5 volt
    akim: 1 amper

Eğer kullandığınız adaptor bu değerden düşükse geç şarj eder. Şarj aleti garanti kapsamına giriyor diye biliyorum kulaklık bile giriyor. Garantiliyse garantiye verin masrafa girmeyin. Veya telefoncuda 25 tl 30 tl fiyatı var. Ama aynı değerlerde samsung falan almayın ben bulamayıp s3 sarji almıştım şase yapıyordu. Htc olmalı. Elektronikcilerde markasizlar var onlarida onermiyorum. Ozellikle şarj halindeyken telefonu kurcalarsaniz kesin bikac güne bozulur akım değeri düştü diye uyarı verir telefon zaten.. umarim yardımcı olmusumdur

• Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. Telefona stock rom yükledim fakat şebeke gelmiyor bir türlü :( bundan öncede venom rom yüklemiştim. Bunun çözümü nedir bileniniz var mı acaba?
  • Arkadaşlar XPERIA ARC kullanıyorum.Geçenlerde konsere gittim şu mesafeden fotoğraf çektim ama sahnedekinin kim olduğu konusunda bana bu fotoğrafı göstererek sorsalar bir fikrim olmaz. (bu mesafeden bahsetmiyorum)

Ayrıca yakınlaştırarak biraz fotoğraf çektim.Ama sonuç yine benim için hüsran.Yakın mesafelerde çok memnunum telefondan ancak uzak bir yeri çekmek isterken deyim yerindeyse Çamur gibi çekiyor.

Eee ne alaka diyeceksiniz. Benim sorum şudur; Eğer HTC one X alırsam daha iyi sonuçlar elde edebilirmiyim? Hayır derseniz.Dürüst olarak en iyi çekimi hangi telefonla yapabilirim. Teşekkürler saygılar.
     HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5|

• Bu arada imei de sıkıntım yok kayıtlı onu belirteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

quote:

Orijinalden alıntı: KALJOJO

Herkese merhabalar,

Orjinalinin batarya değeri;

Gerilim: 5 volt
    akim: 1 amper

Eğer kullandığınız adaptor bu değerden düşükse geç şarj eder. Şarj aleti garanti kapsamına giriyor diye biliyorum kulaklık bile giriyor. Garantiliyse garantiye verin masrafa girmeyin. Veya telefoncuda 25 tl 30 tl fiyatı var. Ama aynı değerlerde samsung falan almayın ben bulamayıp s3 sarji almıştım şase yapıyordu. Htc olmalı. Elektronikcilerde markasizlar var onlarida onermiyorum. Ozellikle şarj halindeyken telefonu kurcalarsaniz kesin bikac güne bozulur akım değeri düştü diye uyarı verir telefon zaten.. umarim yardımcı olmusumdur

teşekkür ederim.

şarj aleti çalındığı için garanti karşılamaz heralde. kulaklık ise dediğin gibi karşılanıyor hatta bozulmuştu verdim yenisini verdiler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yani çok garip bir değer ama şu an aynı şarj ile 30. saat geçti ve %71 duruyor. Zaten ortalama 36-40 saatte bir şarja takıyordum. Bakalım ne kadar götürecek. Eğer bir anda bitmezse şarjım süper :) Zaten ben telefonda günde 10-20 mesaj 3-5 dakika konuşma yapıyorum. Oyun, İnternet vs. normal günde hiç kullanmıyorum. Bu değerler normal olabilir.

Eğer telefonu kullanmıyorsan normal olabilir. 5-6 gündür ben de internet paketim bittiği için telefonu çok fazla kullanmıyorum ve normalde akşama kadar ancak idare ettiğim şarj iki günü tamamen bitirebiliyor. Şuan benim de 69 duruyor ki ben kullandım telefonu normal işler için bir de yarım saat kadar wifi ile bağlandım ekran sürekli açıktı o yarım saatte. Yani dediğin gibi normaldir herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: cem62

Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. Telefona stock rom yükledim fakat şebeke gelmiyor bir türlü :( bundan öncede venom rom yüklemiştim. Bunun çözümü nedir bileniniz var mı acaba?

ayrıca kernel yükledin mi? Genelde kernel yükleyince şebeke gitmesi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rammusty

quote:

Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. Telefona stock rom yükledim fakat şebeke gelmiyor bir türlü :( bundan öncede venom rom yüklemiştim. Bunun çözümü nedir bileniniz var mı acaba?

Yüklediğin romun boot.img dosyasını kurulumdan önce flashladın mı.?
  • quote:

quote:

Hayır 2-3 sayfa öncesinde arkadaşların verdikleri romları denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

quote:

quote:

Yüklediğin romun boot.img dosyasını kurulumdan önce flashladın mı.?

Evet flashladım. Acaba şundan kaynaklanabilir mi? Mesela stock rom yükledim fakat diğer dosyalar işte recovery feya diğer gerekli olan dosyalar farklı custom romlarınki olmasından kaynakalanabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.